Magistriõpe infotehnoloogia (infotehnoloogia juhtimine) 12-kuuline rada

Üldine

Programmi kirjeldus

12-kuuline infotehnoloogia magistriõpe (infotehnoloogia juhtimine) on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad oma karjääri kiirendada lühikese ja keskendatud õppeperioodiga. Programm valmistab teid, et saada tehnoloogia juht, peatoimetaja teavet või tehnoloogia ametnik ja juhtida ettevõtteid innovaatiliselt läbi maailmatasemel, praktiline, IT ja juhtimise õppekava. See hõlmab 48 ühiku väärtust valikained, mida saate kohandada oma haridus-ja karjääri eesmärgid, mis on saavutatud interdistsiplinaarse Carnegie Melloni ülikooli traditsiooni ja koolitatud kui analüütiline probleemilahendajad, lõpetajatele on integreeritud infotehnoloogia ja juhtimisoskused spetsiaalselt nende ettevalmistamiseks IT-tööstuse juhi rollide ja nende karjääri edenemiseks.

Infotehnoloogias programm on kogenud, professionaalne õppejõud, et mõistab vajadustele töötavad spetsialistid ning on pühendunud pakkuma kvaliteetset õpetlik kogemus. Carnegie Mellon praktiline haridus võimaldab õpilastel rakendada viivitamatult töö, mida nad õppida klassiruumis. Klasside suurused on hoida väikeste ja kursuse sisu on karjääri seotud tagada teile vajalikku tuge paista klassis.

Highlights

  • Ameerika Ühendriikide kraad Carnegie Melloni ülikoolist, arvutikoolide koolides 1. positsioon (US News & World report 2010) ja nr. 3 ainevaldkonnas infotehnoloogia ja infosüsteemide (QS World University Rankings 2014)
  • Lühendatud õppekava õpetanud üle 12 kuu täistööajaga (või osalise tööajaga samaväärse) ideaalne professionaalidele, kes soovivad edendada oma karjääri läbi lühema õppeperioodi
  • 48 ühikut valikained võimaldab teil kohandada oma programmi täita oma hariduse ja karjääri
  • Kvaliteetne programm, mis ühendab juhtimise ja IT teooria, teadmisi ja oskusi
  • Sisaldab praktilisi kogemusi infosüsteemide projekti kaudu

Õppekava

Meie Infotehnoloogias-ITM programmi funktsioone unikaalne interdistsiplinaarse õppekava analüüsi ja kvantitatiivsete uuringutega. Sa volitus kohandada oma kraadi, valides erinevaid muidugi valikained läbi kaudu kursuste ja sõltumatu uuring. Carnegie Melloni on laialt tuntud oma unikaalse interdistsiplinaarses keskkonnas ja julgustada tööd üle osakondade kaupa. Selle tulemusena meie Infotehnoloogias lõpetajate siseneda maailma, millel on võime lahendada keerulisi probleeme.

MSIT-ITM programm nõuab, et te uuriksite 144 ühikut kokku, mis koosneb 96 põhiekskursiooni väärtustest ja 48 valikainete kursust. See kombinatsioon kursused võimaldab teil kohandada programmi oma karjääri ja huvi vajadusi valides asjakohaste valikainena samas õpib põhilisi kursusi, mis annavad core vundament oskusi ja teadmisi.

Täistööajaga õpilased programm lõpule kolme õpiaeg. Te võite alustada õpinguid Adelaide kas jaanuar või augustis tarbimine. Iga õppeperioodi on samaväärne 12-13 õppenädalat ja tavaliselt koosneb 48 ühikut väärt kursusi. Iga kursus on antud kas 6 või 12 ühiku kaalumine, seega saab õppida kombinatsioon 6 ja 12 ühiku kursuste täita oma programmi nõuetele.

Osalise tööajaga õpilased on kuni viis aastat, et lõpetada oma programmi aga kõige täiuslikum programmi kaks kuni kolm aastat.

Edukaks lõpuleviimiseks Infotehnoloogias programm, peate täitma 144 ühikut kokku

  • täielik 66 ühikut peamisi nõudeid (kui maksuvaba)
  • täielik 78 ühikut valikained
  • saavutada kumulatiivset kvaliteediga punkti keskmine (QPA) vähemalt 3,0

Kestus:

  • 12 kuud täisajaga
  • 2-3 aastat osalise tööajaga

Maksumus

Õppemaks võetakse tasu ühe õppeperioodi alusel. Kulu õppeaeg on võimalik muuta igal õppeaastal. Edasilükkamine vastuvõtu tekivad õppemaksu vahetuskursiga.

Financial Aid ja stipendiumid

Pakume erinevaid akadeemilise tulemuspõhine stipendiume üliõpilastele, kes soovivad rahalist toetust õpinguid.

Rahalist abi USA Õpilased haldab Heinz College Office rahalise abi Pittsburgh.

Riiki sisenemise nõuded

Carnegie Melloni Riiki sisenemise nõuded* Taotlejad, kes räägivad inglise keelt võõrkeelena peavad vastama inglise keele nõue.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Carnegie Mellon University in Australia forms part of Carnegie Mellon’s global footprint.Located in Adelaide, the fifth Most Liveable City in the world, is home to students from over 30 countries, cre ... Loe edasi

Carnegie Mellon University in Australia forms part of Carnegie Mellon’s global footprint.Located in Adelaide, the fifth Most Liveable City in the world, is home to students from over 30 countries, creating wide-reaching networks of contemporaries, global experts and alumni.Students graduate with the Carnegie Mellon University American degree and are taught by highly qualified faculty who boast extensive careers in teaching, basic and applied research, and leadership in their respective fields. Näita vähem