Magistriõpe infotehnoloogia (infotehnoloogia juhtimine) 21-kuuline rada

Üldine

Programmi kirjeldus

21-kuuline infotehnoloogia magistriõpe (infotehnoloogia juhtimine) on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad töötada IT-i ja IT-valdkonna põhioskusi või alustada oma karjääri IT-alal. Infotehnoloogias-ITM ühendab põhjalik infotehnoloogia ja juhtimise õppekava koos 400 tundi internatuuri ja tööstuse aluseks Infosüsteemide Project, Pakkudes väärtuslikku ja põhjalik karjääri kogemus, teooria ja teadmisi.

Koolitatavate interdistsiplinaarne Carnegie Melloni ülikooli traditsioon ja koolitatud analüütiline probleemilahendajad, siis tuleb varustada integratsiooni infotehnoloogia ja juhtimise oskusi spetsiaalselt ette valmistada teid IT tööstuse juhirolli ja aidata teil hakata või edendada oma karjääri IT ja nendega seotud tööstusharudes.

Infotehnoloogias-ITM programmi on kogenud ja professionaalsed õppejõud, et mõistab õpilaste vajadustele ja on pühendunud pakkuma kvaliteetset õpetlik kogemus kõigile õpilastele. Meie praktiline haridus võimaldab õpilastel rakendada viivitamatult töö, mida nad õppida klassiruumis.

Kliendi õpilaste või ilma IT taust, karjääri või teadmisi, programm annab õpilastele teadmisi praeguste infotehnoloogiate ja nende rakendusi, ja juhtimisoskuste oluline edukalt kaasa digitaalse muundamise üle laia tööstusharud ja organisatsioonid.

Infotehnoloogias-ITM Programm sisaldab ka kohustuslik, tööstus põhineb 400 tundi internatuuri ja Infosüsteemide Project. Need reaalse komponentide programm annab teile töökogemuse ja tööstusharu teadmisi, et suurendada oma karjääri ja eristavad teid konkurentsivõimeline maailmaturul.

Infotehnoloogias-ITM õppekava on kastetud ranged kursuste eesmärk on kasutusele võtta oma uuenduste potentsiaali. Sa volitus kohandada oma kraadi, valides erinevaid muidugi valikained läbi kaudu kursuste ja sõltumatu uuring. Klasside suurused on hoida väikeste ja kursuse sisu on karjääri asjakohaste tagada, et õpilased saavad vajalikku tuge paista klassis.

Highlights

 • Ameerika Ühendriikide kraad Carnegie Melloni ülikoolist, arvutikoolide koolides 1. positsioon (US News & World report 2010) ja nr. 3 ainevaldkonnas infotehnoloogia ja infosüsteemide (QS World University Rankings 2014)
 • Õppekava ideaalne õpilastele, alustades või edendada oma karjääri.
 • See programm pakub saamise Posti Uuring tööviisa Austraalias
 • 12-nädalane tööstuse paigutuse internatuuri, nii et saate arendada oma oskusi Austraalias või välismaal
 • Kvaliteetne programm, mis ühendab juhtimise ja IT teooria, teadmisi ja oskusi
 • Sisaldab praktilisi kogemusi infosüsteemide projekti kaudu

Õppekava

Meie Infotehnoloogias-ITM programmi funktsioone unikaalne interdistsiplinaarse õppekava analüüsi ja kvantitatiivsete uuringutega. Õpilased on õigus kohandada oma kraadi, valides erinevaid muidugi valikained läbi kaudu kursuste ja sõltumatu uuring. Meil on laialt tunnustatud meie ainulaadne interdistsiplinaarne keskkond, soodustades töö üle osakondade kaupa. Selle tulemusena meie Infotehnoloogias lõpetajate siseneda maailma, millel on võime lahendada keerulisi probleeme.

MSIT-ITM 21-kuuline rada nõuab 168 ühikut kokku, mis koosneb 138 ühikut väärtusega põhikursustest, 12-ühiku infosüsteemi projektist ja 60 ühikut valikainete kursustest ja 12 praktikavõimalustest. Kombinatsioon kursused ja reaalse maailma kogemus läbi Infosüsteemide Project ja internatuuri, saate kohandada programmi oma karjääri ja huvi vajadusi valides asjakohaste valikainena samas õpib põhilisi kursusi, mis annavad core vundament oskusi ja teadmisi.

Täistööajaga õpilased programm lõpule viie õpiaeg. Õpilased võivad alustada kas jaanuar või augustis tarbimine. Iga õppeperioodi on samaväärne 12-13 õppenädalat ja tavaliselt koosneb 48 ühikut väärt kursusi. Iga kursus on antud kas 6 või 12 ühiku kaalumine, mis on ligikaudu võrdne 1 õppenädal. Seetõttu saab õppida kombinatsioon 6 ja 12 ühiku kursuste täita oma programmi nõuetele.

Osalise tööajaga õpilased on kuni viis aastat, et lõpetada programm aga kõige täiuslikum programmi kaks kuni kolm aastat.

Edukaks lõpuleviimiseks Infotehnoloogias-ITM programmi peate täitma 168 ühikut kokku:

 • täitma 114 ühikut peamisi nõudeid (kui maksuvaba)
 • täielik 54 ühikut valikained
 • 24-osaline infosüsteemide projekt
 • täitke 400 tundi internatuuri
 • saavutada kumulatiivset kvaliteediga punkti keskmine (QPA) vähemalt 3,0

Maksumus

Õppemaks võetakse tasu ühe õppeperioodi alusel. Kulu õppeaeg on võimalik muuta igal õppeaastal. Edasilükkamine vastuvõtu tekivad õppemaksu vahetuskursiga. Praktika õppeperioodi kannab mingit õppemaksu kulud.

Financial Aid ja stipendiumid

Pakume erinevaid akadeemilise tulemuspõhine stipendiume üliõpilastele, kes soovivad rahalist toetust õpinguid.

Rahalist abi USA Õpilased haldab Heinz College Office rahalise abi Pittsburgh.

itm
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Carnegie Mellon University in Australia forms part of Carnegie Mellon’s global footprint.Located in Adelaide, the fifth Most Liveable City in the world, is home to students from over 30 countries, cre ... Loe edasi

Carnegie Mellon University in Australia forms part of Carnegie Mellon’s global footprint.Located in Adelaide, the fifth Most Liveable City in the world, is home to students from over 30 countries, creating wide-reaching networks of contemporaries, global experts and alumni.Students graduate with the Carnegie Mellon University American degree and are taught by highly qualified faculty who boast extensive careers in teaching, basic and applied research, and leadership in their respective fields. Näita vähem