Õppekeel: inglise

"See ei ole tugevaim liigid, mis elab, ega kõige intelligentsemad, et jääb ellu. See on üks, mis on kõige kohandatavad "Charles Darwin oli see õige oma kuulsa avalduse. Ärilises mõttes, kui organisatsioonid ei muutu, mida nad pakuvad ja kuidas nad luua ja pakkuda oma tooteid ja teenuseid, siis need organisatsioonid ei pruugi olla ümber liiga kaua. Innovatsiooni ja Industrial Management MSc programm pakub hariduse ja tavade kohta, kuidas ja miks analüüsida probleeme ja töötada välja lahendused, organisatsioonidele, mis tegutsevad muutuvate turgude areneva tehnoloogiaga ja tööstusharudes.

Peamine põhjendus meie tähelepanu on pistmist rahvusvahelise konkurentsi olemust. Kaasaegsed ettevõtted seisavad keerulised tööstus- ja rahaliste väljakutsetega äritegevuse riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Ettevõtted seisavad silmitsi eriliste nõudmiste kohaneb nende tehnoloogiliste, rahaliste, tarbijate ja muud muutused, ja seda viisil, mis positiivselt mõjutada nende tulevast kasumlikkust ja konkurentsivõimet. Globaalne konkurents nõuab ülesandeks töötada välja sisemise ja välise analüüsi tööstuslike protsesside ja turutingimuste pöörates erilist tähelepanu innovatsioonile, tööstus- dünaamika ja investeeringuid.

Programmi kohta

Innovatsiooni ja Industrial Management (MM) MSc programm on seotud probleemide analüüsimisel ja lahenduste tegutsevate organisatsioonide jaoks muutuvate turgude ja ärimudeleid, koos areneva tehnoloogiaga ja organisatsioonid. Üldiseks eesmärgiks on pakkuda teooriaid, meetodeid ja vahendeid, et õpilased võimalike juhtide alusel tegutsevate organisatsioonide ebakindlust keerulises ja kiiresti muutuvas keskkonnas. Kursused, projektide ja lõputöö selles MSc programmi seetõttu keskenduda juhtimise raames raamistike lühiajaliste ja pikaajaliste investeeringute seoses tööstusliku dünaamika ja innovatsiooni. Kombineerimise põhjendus nende raamistike on see, et organisatsioonide teha kompromisse "tõhusus" ja "innovatsioon".

Kaasaegne juht peab õppima kasutada ja mobiliseerida olemasolevaid ressursse praeguse tegevuse, samal ajal kui s / ta peab välja töötama olemasolevate ja uute vahendeid, et arendada uusi ettevõtteid, teenuseid jms, sisemise ja välise protsesse. Erilist rõhku pannakse mõistmist ja pakkudes mõisted, põhimõtted ja menetlused, mis on kesksel analüüsida probleeme ning kavandada lahendusi.

Application perioode:

Mitte EL / EMP kodaniku: 15. jaanuar EL / EMP kodaniku: 15. aprill

Vaata MSc

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburgis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
212,000 SEK
Kaks aastat. Kõrgharidus on Rootsis tasuta Rootsi ja EL / EEA õpilased (kaasa arvatud Šveits).
Deadline
Võta kooliga ühendust
Non EU, 15.01.2016. Apply on www.universityadmissions.se
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non EU, 15.01.2016. Apply on www.universityadmissions.se
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non EU, 15.01.2016. Apply on www.universityadmissions.se
End Date