Magistriõpe innovatsiooni ja tööstuse juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppekeel: inglise

"See ei ole tugevaim liigid, mis elab, ega kõige intelligentsemad, et jääb ellu. See on üks, mis on kõige kohandatavad "Charles Darwin oli see õige oma kuulsa avalduse. Ärilises mõttes, kui organisatsioonid ei muutu, mida nad pakuvad ja kuidas nad luua ja pakkuda oma tooteid ja teenuseid, siis need organisatsioonid ei pruugi olla ümber liiga kaua. Innovatsiooni ja Industrial Management MSc programm pakub hariduse ja tavade kohta, kuidas ja miks analüüsida probleeme ja töötada välja lahendused, organisatsioonidele, mis tegutsevad muutuvate turgude areneva tehnoloogiaga ja tööstusharudes.

Peamine põhjendus meie tähelepanu on pistmist rahvusvahelise konkurentsi olemust. Kaasaegsed ettevõtted seisavad keerulised tööstus- ja rahaliste väljakutsetega äritegevuse riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Ettevõtted seisavad silmitsi eriliste nõudmiste kohaneb nende tehnoloogiliste, rahaliste, tarbijate ja muud muutused, ja seda viisil, mis positiivselt mõjutada nende tulevast kasumlikkust ja konkurentsivõimet. Globaalne konkurents nõuab ülesandeks töötada välja sisemise ja välise analüüsi tööstuslike protsesside ja turutingimuste pöörates erilist tähelepanu innovatsioonile, tööstus- dünaamika ja investeeringuid.

Programmi kohta

Innovatsiooni ja Industrial Management (MM) MSc programm on seotud probleemide analüüsimisel ja lahenduste tegutsevate organisatsioonide jaoks muutuvate turgude ja ärimudeleid, koos areneva tehnoloogiaga ja organisatsioonid. Üldiseks eesmärgiks on pakkuda teooriaid, meetodeid ja vahendeid, et õpilased võimalike juhtide alusel tegutsevate organisatsioonide ebakindlust keerulises ja kiiresti muutuvas keskkonnas. Kursused, projektide ja lõputöö selles MSc programmi seetõttu keskenduda juhtimise raames raamistike lühiajaliste ja pikaajaliste investeeringute seoses tööstusliku dünaamika ja innovatsiooni. Kombineerimise põhjendus nende raamistike on see, et organisatsioonide teha kompromisse "tõhusus" ja "innovatsioon".

Kaasaegne juht peab õppima kasutada ja mobiliseerida olemasolevaid ressursse praeguse tegevuse, samal ajal kui s / ta peab välja töötama olemasolevate ja uute vahendeid, et arendada uusi ettevõtteid, teenuseid jms, sisemise ja välise protsesse. Erilist rõhku pannakse mõistmist ja pakkudes mõisted, põhimõtted ja menetlused, mis on kesksel analüüsida probleeme ning kavandada lahendusi.

Application perioode:

Mitte EL / EMP kodaniku: 15. jaanuar EL / EMP kodaniku: 15. aprill

Vaata MSc

Viimati uuendatud apr 2016

Teave kooli kohta

Sweden and the Swedish business world have had a great deal of international success over the past 100 years. A couple of important factors of success include understanding and respect for other cultu ... Loe edasi

Sweden and the Swedish business world have had a great deal of international success over the past 100 years. A couple of important factors of success include understanding and respect for other cultures and human context, which results in the realization that there are no general solutions to local problems. A specific type of leadership and a unique approach to both commercial enterprise and taking responsibility have been developed, both of which have garnered international respect. Research at the School of Business, Economics and Law helps clarify this leadership and approach to taking responsibility, and makes conveyance to students, our leaders of tomorrow, possible. Näita vähem