Loe ametlikku kirjeldust

Tänane insenerid rutiinselt vastamisi laiem töö kohustusi, mis nõuavad neid kombineerida juhtimisega seotud aspektide koos tehniliste aspektidega.

Alates selle käivitamisest 2002. aastal esimese programm omalaadne kogu piirkonnas, meie Engineering Systems Management (ESM) magistrikraadi on saanud üks populaarsemaid magistriõppe kraadi AUS. Nõudlus meie programmi endiselt kõrge keskmiselt 25 õpilast registreerimisega see igal aastal.

Meie programm on muutunud premier valik insenerid, kelle eesmärk on töötada valdkondades, mis integreerivad tehnilise inseneri oskusi juhtimis-ja ökonoomika oskusi. Meie õppekava eesmärk on parandada juhtimis- ja tehniliste oskuste kõigi insenerid, sõltumata nende erialast, et rahuldada turul AÜE ja teiste Pärsia lahe riikides.

Meie kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, kaasaegsed laborid ja ressursside võimalusi ja dünaamiline õppekava, mis on synkässä nõudmistega maailmaturul, on teeninud meie programmi kadestusväärne reputatsioon kogu piirkonnas.

Statistika näitab, et 75 protsenti kõigist insenerid AÜE eeldada juhtimise eest vastutuse esimese viie aasta pikkune erialase praktika. Ja see on täpselt, miks meie programm tagab, et meie õpilased on varustatud õiged vahendid, et tegeleda edukalt kõik professionaalsed väljakutsed, mis tulevad oma teed.

Meie multidistsiplinaarne programm on pühendatud integreerida juhtimise oskusi tehnilisi teadmisi erinevatest inseneriteaduse aladele eesmärgil Täites töise tegevuse kogu projekti majanduslikult ja produktiivselt. Meie programm hõlmab:

  • integratsiooni süsteemi elemendid-inimesi, informatsiooni riistvara, tarkvara, energeetika, majanduse ja protsesse-juhtida tehnoloogia, töö tegevusi ja projekte avalikus kui ka erasektoris.
  • arengu realistlikke alternatiive, kasutamise praktilise otsuse kriteeriume ja rakendamist valitud alternatiive.
  • identifitseerimise, kogumise ja analüüsi inseneri ja muud teavet, et teha tehniliselt teostatav ja majanduslikult heli ratsionaalseid otsuseid
  • toimimise ja re-engineering laia toodete ja protsesside

Me usume, et lõpetanud meie MSESM programm peaks suutma edukalt:

  • kohaldada meetodeid, vahendeid ja oskusi inseneri süsteemide juhtimine tegeleda reaalse maailma probleeme
  • läbi majandus- ja finantsanalüüs projektide ja inseneri tegevust
  • funktsiooni tõhusa liige multidistsiplinaarne meeskond ja tulemuslikult suhtlema nii kirjalik ja suuline vormid
  • tunnustada professionaalne ja eetiline vastutus ja vastavalt tegutsema jooksul globaalse ja sotsiaalse konteksti
  • tegeleda teoreetilise ja rakendusliku uurimistöö projekte
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust American University of Sharjahis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date