Käesolev programm on SPANISH Õpetatakse

Intensiivne Master of Brand Management Selle eesmärk on lahendada brändi kõigis oma tahkudes. Kuna sündi brändi, oma DNA, oma sihtasutuste kaudu teavitamise strateegiate loomine sõnumeid, kampaaniad ja sisu, et jõuda erinevate kokkupuutepunkte tarbija läbi tavalise, digitaalse meedia kogemusi jne

Selle kraadi, õpilased saavad tegeleda probleemidega brändi igas mõttes, sõltumata nende tulevast karjääri jooksul strateegia, loovust ja side.

EESMÄRGID: Intensiivne Master of Brand Management, mis asutati eesmärgiga moodustada edukas spetsialistid praeguses olukorras ja tulevikus sektori arengust.

Spetsialistid võimeline:

  • Käivitada tugevate kaubamärkide või aitab brändi ümber kujundada oma strateegia. Ettevõtted, kes soovivad integreerida oma turunduse ja reklaami profiilid suurem strateegiline visioon ja arusaam uus meedia.

  • Loo tõhus sõnumeid ja kampaaniaid exitosas.Aprendiendo protsesside vaja on häid ideid, suhe strateegia ja loovuse ja protsesside hindamine ja arendamine ideid.

  • Plaani edastamine brändi avastamiseks teades parim kanalit jõuda otse tarbijani. Alates traditsioonilise meedia digitaalse meedia kogemus POS, toote disaini, sündmused, PR jne

  • Meede kommunikatsiooni efektiivsust tegevusi, hinnata Brand Equity ja need vastavad muutujad krundi diagnoosi olukorda. Teha õigeid otsuseid, et säilitada või parandada tervist brand.

Metoodika: Intensiivne Master of Brand Management Brand on õpetamise metoodika, mis kehtib nii konkreetse programmi sisu ja ühise põiki sisu 4 koolid IED Master (Design, Fashion, visuaalse kommunikatsiooni ja juhtimine).

Kõik programmid on järgmised struktuuri arengu hariduse sisu: - Content Online kaudu e-õppe üliõpilane juurde teadmisi rist ja ettevalmistavad, oma väärtusi IED iseloomu. Need teoreetilised / praktilised või instrumentaalne lugu kursused on eestkostja või õpetaja suunata õpilane läbi CAMPUS IED, hea ja kättesaadav õppimise etapis.

  • Sisu näkku klassiruumis sisu on palju spetsiifilisi teadmisi ja väiksem osa multidistsiplinaarse sisu. Läbi viimase üliõpilane süvendab koostööd teiste erialade, kasutades ära vahetada teadmisi, ideid, arvamusi ja tegevusi osana stimuleeriv ja rikastab hiljem erialase koolituse projektsioon.

Kõik selle sisu, mis põhineb nende omadusi, võib väljastada läbi järgmistes vormides: teoreetiline ja praktiline klassidesse; - Konverentsid; - Külastusi; - Travel; - Õpikojad või seminarid.

Mille eesmärk on: Või kõrgharidus kommunikatsiooni valdkonnas, turunduse, reklaami, meedia planeerimise ja strateegia, digitaalse meedia, PR, kunsti ja disaini otsib moodustada edukalt strateegia ja brändi juhtimine läbi täielikult integreeritud ja ajakohastatud arvates. Spetsialistid ja ettevõtjad huvitatud nendes valdkondades, mis eeldab koolitust või täiendada oma töökogemust mõnes neist.

KARJÄÄR: Master eesmärk on koolitada spetsialiste, praeguste ja tulevaste erialade valdkonnas Branding, meedia, kommunikatsioon ja reklaam. Pärast viimistlus kapten, on neil juurdepääs vastutavatele ametikohtadele, näiteks: - tootejuht - turundusjuht - digitaalne Manager - Strateegiline planeerija - Creative Advertising - ühenduse Manager - Social Media strateeg - Creative strateeg - Brand Designer - Konto direktor - Chief Reklaam - Brand Content Manager - Meedia Planner

Koolituskrediidiga: 60 didaktiline planeerimine kõik IED Master kursused põhineb kriteeriumitele Euroopa kõrgharidusruumi (kõrgharidusruumi). IED Master võtab laenu, mis tuleneb struktuur Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem (ECTS). IED Master küsimused eranditult isiklikuks väärtpabereid.

Lahtiolekuajad: Esmaspäevast reedeni 9:30-13:30 ja 15:00-18:00 tundi

KESTUS:

Hetkel moodul: pääseb veebruarist aprillini.

Face osa: aprill-juuli.

Areng ja esitamine Internetis magistritöö: juuli-detsember.

IL CORSO E "EROGATO Lingua Estone

Programmi õpetamise keel:
  • Spanish (Spain)

Vaata veel 28 kursust IED – Istituto Europeo di Design Madridis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
veebr 2020
Duration
10 kuud
Päevane õpe
Price
11,200
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date