Masters - interaktiivse disaini: Web ja digitaalse kirjastamisega

Üldine

Programmi kirjeldus

Digitaalajastul, kus peaaegu kõik sisu on meile antud läbi ekraani, nad on loodud hulgaliselt graafika lahendused, mille hulgas veebilehed on kuni viimase ajani kõige populaarsem. Aga mitte ainult meil konsulteerige veebilehti arvutist, kuid nüüd teatada, seotud ja isegi läbi lugeda apps ja digitaalse väljaanded tabletid ja nutitelefonid.

See reaalsus muudab need enam ei kehti traditsioonilised print disainerid, kes just kolis print lahendusi digitaalse või arvuti, et programm, kuigi nad teavad, et nad ei tea, visuaalne lugemine ressursse ja kommunikatsioonitehnoloogia arendamiseks vajalike hea toode.

Seetõttu on vajalik, et disainerid on läbitavad uut teavet meedias, mõista protsessi keerukust ülemaailmse perspektiivi, ees tehnoloogilisi arenguid, mis kujutavad tegelikust mõista nende võimalustest ja kohandades digikanalite prindi kriteeriume uue keskkonnaga digitaalse side, mis avab rohkem karjäärivõimalusi ja isegi võimalus luua oma äri või oma startup.

Eesmärgid

Selle kapten professionaalsemaks on õpetada õpilastele vajalikke oskusi, et täita graafilise disaini projekte rakendada digitaalse meedia: projekteerimine veebilehed apps või digitaalsete väljaannete (DPS).

Õppekava annab õpilastele põhjalik ülevaade digitaalse ja interaktiivse disaini töökeskkonda, keskendudes arengu veebilehed ja webapps, Web 2.0 rakenduste ja uute digitaalsete formaatide ja DPS Apps for iOS ja Android. Lõpus saab kujundada, seadistada rakendada veebilehed, Apps ja DPS, toota maketid kliendi tegevuse ja tarnimise tootmise ja omavad algteadmisi programmeerimiskeelte sobib laiendada oma loomingulisi võimalusi web ja digitaalne keskkond. Lisaks sellele võetakse kasutusele äritegevuse arendamiseks võimalusi. Lõpus programmi iga õpilane on materjali arendada digitaalse raamatu, mis võimaldab teil reklaamida töökohal ja ka aitab teil optimeerida oma projektide esitamiseks võistlused ja võistlusi.

Mõeldud

Lõpetajad ja lõpetajate kogemusi disaini ja graafika tarkvara, austusväärne akadeemilise õppekava ja / või portfelli, tunda huvi digitaalse disaini. Vastasel juhul peate võtma Graduate / Baaskursus graafiline disain.

Access ja kraad

Juurdepääs kõrgharidus (BA, kraad või lõpetanud) ja sisemise valiku protsessi. oma magistrikraadi andnud Universitat Abat Oliva CEU saadakse.

Õppekava teekond

See Master on tingitud ühendab akadeemilise õppekava lõpetaja:

  • Digitaalne ja interaktiivne disain Web
  • Apps Design ja digitaalsete väljaannete

Soovituslik varustus ja materjalid selle programmi

Lisaks kogu materjali, mida koolis ja saada maksimaalselt ära kasutada programmi, siis on soovitav, et õpilane on järgmised seadmed:

  • Sülearvuti või lauaarvuti, soovitavalt Mac.
  • Tableti ja nutitelefoni (soovitavalt kaks, üks teise iOS ja Android).
  • Creative Software Suite, visand, Framer ja Origami.
  • Olemasolevad isikliku domeeni.
  • Hosting teenus, kus saab majutada oma töö.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Loe edasi

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Näita vähem