Magistriõpe juhtimine rahastada

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in Management, Finance (MSM-Finance) aste on range programm, mille eesmärk on varustada teid rahuldada äriühingute finantssektoris tänapäeva intensiivse ja ettevõtluskeskkond kliima.

Master of Science in Management, Finance (MSM-Finance) programm on juhitud maailmatasemel õppejõud, kes õpetavad meie kõrgelt lugeda bakalaureuseõppe rahastamise programm (esikohal USA BusinessWeek 2010 ja 2012). Programm annab õpilastele tugeva aluse rahanduses ja annab neile võimaluse rakendada põhimõisteid ja teooria nii klassiruumis kui ka väljaspool seda läbi praktilise projektide ja praktikume.

Weatherhead on Cleveland asukoht on ideaalne koht leida praktikavõimalusi ja töökohti pangandus-ja finantssektoris; meie linn on koduks tuntud tööandjate sealhulgas Federal Reserve Bank of Cleveland ja KeyCorp peakorteris. Ja õppejõud pühendatud karjääri juhtkonna ja MSM-Finance programmijuhi töö otse õpilastega, et tagada nad on valmis ja valmis oma karjääri.

Kas see programm minu jaoks õige?

Kuigi paljud MSM-Finance kraadi keskendub kvantitatiivseid oskusi, Weatherhead omanäolise programm valmistab õpilasi võtma viivitamata ning kvalifitseeritud panuse ettevõtte rahandus, finants modelleerimine, hindamine, riski juhtimine ja ettevõtte nõustamine.

MSM-Finance programm on 30-krediidi-tunnise programmi, mida saab täita nii vähe kui kaks semestrit. Programm pakub paindlikkust püsivad kauem ja võtta täiendavaid valikaineid, mille nurgakiviks projekti kogemus ja võimalus taotleda internatuuri võimalusi konkurentsi alusel suvel vaheaeg, tugevdada õppe. Seega programm saab valmis 9, 12, 16 või 21 kuud, nii et saate kohandada tempo, millega te liikuda programmi vastavalt oma professionaalse arengu eesmärke. Võite üleminek otse meie magistriõppesse pärast lõpetamist oma bakalaureuse kraadi. No töökogemus ei ole vajalik. Tüüpilised bakalaureuse peamised äriühingud hulka äri, majanduse, füüsika, bioloogia, raamatupidamis-, inseneri-ja matemaatika.

Tulemused

Õppetunnid meie MSM-Finance programm kaugemale kvantitatiivse oskusi. Õpilased saavad tugeva tausta keskendunud finants-teooria ja sageli saavad võrgustiku piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste ärikontaktide loomine. Kui küsiti, mida eluks vajalikke oskusi nad ära võtta programmi lõpetamist MSM-Finance õpilased sageli mainida, et nad õppisid:

 • Rääkida ja mõista keelt äri
 • Pigi idee
 • Efektiivselt töötada ülemuste, kaastöötajate ja grupid
 • Hallata aega paremini
 • Võtke tagasiside ja toime stressiga ja pettumust
 • Kirjutage tõhusalt ärikeskkonnas

Õpilased on ka öelnud, et nad õppisid:

 • Finance saab rohkem kunst kui täppisteadus
 • Lood on sama tähtis kui numbrid
 • Loomine hea esmamuljed on võti
 • Lihtsalt krigistamine numbrid ei piisa; kontseptuaalne arusaamine on oluline
 • Suur pilt on enne details: On oluline kasutada tervet mõistust, kui vaadata numbreid

Lõpetamisel programmi, siis on valmis jätkama mitmeid põnevaid karjäärivõimalusi investeerimispangandus, ettevõtte rahandus, riskide juhtimise, panganduse, erakapitali, investeeringute juhtimine ja ettevõtte nõustamine.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Weatherhead is respected, locally and globally for research of enduring consequence. We are recognized for attracting and educating managers to design novel solutions to the most complex issues facing ... Loe edasi

Weatherhead is respected, locally and globally for research of enduring consequence. We are recognized for attracting and educating managers to design novel solutions to the most complex issues facing business and society. Our learning environment is a hub of creative thinking, innovative teaching, and trans-disciplinary research, filled with excitement and a strong sense of community. Näita vähem