Magistriõpe juhtimise

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master in Management See põhineb parim riiklike ja rahvusvaheliste õpetamise tavasid, otsib vastata erinevaid probleeme selles valdkonnas praeguses tööturul.

Kasutades ära tihedaid suhteid ülikoolide ja ärimaailma, see kapten on kavandatud anda õpilastele laia ja eristuv tehnilised ja inimese oskusi, mis suurendavad nende integreerimine tööturule.

See programm on eristada ka tugev rahvusvaheline iseloom. Lisaks on täielikult õpetatakse inglise keeles, õpilased saavad kogeda tõeliselt globaalne õpetamise ja õppimise keskkond, mida on toetanud teaduskonna tuntud ja rahvusvaheliste külalislektorid. Lisaks õpilastele on võimalus minna mõneks ajaks rahvusvahelise liikuvuse viide koolid nagu University of California - Riverside ja Berkeley (USA).

Õpilased, kes valivad UC Riverside ka saavad aspirantuur Management komisjoni antud.

Programm käesoleva Master iseloomustab / a:

  • massiline kasutamine aktiivsete õppemeetodite klassiruumis;
  • Tihedas kontaktis ärimaailmas ja juhtivate spetsialistide valdkonnas;
  • Kõikehõlmava kogumi suhtlemis- ja sotsiaalsed oskused, kriitiline tööturul;
  • Analüütiliste oskuste arendamise ja uurimistöö;
  • Pakkudes mitmeid uuenduslikke kursusi, nagu Business Intelligence, juhtimise ja meeskonnatöö juhtimine, Business and Management kohtuasjades analüüs ja juhtimine Seminarid.

ettevõtted

Kogu magistrikraadi õpilased olema pidevas kontaktis ärimaailmas, mis saavutatakse kas arendada projekte, mis püüavad lahendada tegelikke probleeme esitatud ettevõtted kas osalemine seminaridel ja loengutel pingestatud viide spetsialistid tööturul.

Viimati uuendatud juuni 2017

Teave kooli kohta

The Universidade Europeia is part of the largest global group of Higher Education - Laureate International Universities - and offers access to student-centred quality education.

The Universidade Europeia is part of the largest global group of Higher Education - Laureate International Universities - and offers access to student-centred quality education. Näita vähem
Lissabon , Lissabon , Porto + 2 Rohkem Vähem