Magistriõpe keemiatehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in Chemical Engineering

Keemiatehnika osakonna annab kraadi bakalaureus, magister ja PhD tasemel. Bakalaureuse ja magistriõpe programme, mis algas 1998. aastal järgnesid PhD programmi 2001.. Prioriteet osakond on luua astimulating teaduse ja hariduse keskkond oma üliõpilased ja õppejõud. Üliõpilane / õppejõud suhe tahtlikult hoitakse võimalikult madalal, et igale õpilasele hea hariduse lubades osakonna jälgida õpilaste individuaalselt. Keele õpetamine on inglise keeles kõigi programmide IZTECH. Bakalaureuse õppekava põhineb kursused Basic Sciences ja erinevates inseneriteaduse erialadele, mis on seotud programmi eesmärke. Ajal oma hariduse õpilased saavad võtta valikainete kursused neli hõlmavates valdkondades, nimelt biotehnoloogia, energeetika, keskkond ja materjaliteaduses.

Osakonnas on 17 täistööajaga õppejõud doktoriõppe mainekama ülikooli maailmas. Õppejõud peetakse eksperdid oma valitud valdkondades, mis hõlmavad: täiustatud materjalide, biokeemia andbioprocess insener, biotehnoloogia, katalüsaatorid, protsesside juhtimine, eraldamine ja puhastamine, pinnatöötluse, energia (tavaline ja taastuvate) ja keskkonda. Selline profiili tekitab ulatuslikke uuringuid võimalusi üliõpilastele kõrgkoolides. Keemiatehnika on võimalik jätkata viimaste teadussaavutuste ning on valmis kaasa aitama teadusuuringute uutes valdkondades.

Magistriõpe ja doktorikraadi programmid Keemiatehnika saada erilist tähelepanu, kuna lõpetaja töö moodustab sihtasutuse IZTECH. Kuigi õppejõud soovitatakse keskenduda mõistmist füüsikalised, keemilised ja bioloogilised põhimõtete nendega seotud teadusvaldkondades, nad tegelevad teadus-, et edendada olemasolevaid tehnoloogiaid ning aidata kaasa uute tehniliste väljad. Department töötab käsi-in-hand teiste osakondadega alates interdistsiplinaarse töö peetakse lisatasu IZTECHand toetatud interdistsiplinaarne programme. Sellise eesmärkide ja vahendite IZTECH Keemiatehnika osakonna eesmärgiks on saada üheks juhtivaks programmid Türgis.

Viimati uuendatud aug 2015

Teave kooli kohta

?zmir Institute of Technology is one of the state universities in Turkey and one that was established in 1992 with a view to offering a high level of education and carrying out research in technologic ... Loe edasi

?zmir Institute of Technology is one of the state universities in Turkey and one that was established in 1992 with a view to offering a high level of education and carrying out research in technological fields. Näita vähem