Magistriõpe keemia-, biokeemiliste ja materjalitehnika alal - biotehnoloogia

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Keemia-, biokeemia- ja materjalitehnika magistriprogramm - biotehnoloogia pakub tugevat multidistsiplinaarset teadmistebaasi biotehnoloogias ja bioenergeetikas ning vahendeid selle rakendamiseks teadus- ja ärikeskkonnas. Biotehnoloogia omandab meie igapäevaelus tähtsuse ja selle mõju keskkonna, globaalse soojenemise ja tervisega seotud ühiskondlike probleemide lahendamisel on vaieldamatu. Biotehnoloogia on võimaldav tehnoloogia, mis ulatub uute biofarmatseutiliste ravimite väljatöötamisest ning uudsete biosünteetiliste materjalide ja biokeemiatoodete tootmisest kuni tipptasemel sünteetilise bioloogia kontseptsioonide kasutamiseni. Bioprotsesside arendamine ja modelleerimine on moodsa biotehnoloogia lahutamatu osa.

Õppe eesmärgid

Lisaks biotehnoloogia põhialustele rõhutab õppevõimalus ka selle tehnilisi ja tehnoloogilisi aspekte. See annab mitmeid võimalusi omandatud oskuste rakendamiseks praktiliste kursuste ajal ja tööstuse reaalsetes probleemides. Biotehnoloogia lõpetanutel on:

  • Multidistsiplinaarsed teadmised biotehnoloogia alal. Lõpetajad mõistavad nii biotehnoloogia põhialuseid kui ka insenertehnilisi ja tehnoloogilisi aspekte ning teevad hõlpsasti koostööd paljude sellega seotud teaduslike osadega.
  • Tugev praktiline kogemus. Lõpetajad saavad kasutada peamisi laboratoorseid meetodeid ja tehnikaid nende vahendite kasutamiseks biotehnoloogiliste protsesside arendamisel.
  • Analüüsi- ja simulatsioonioskused. Lõpetajad saavad uurimistöös ja ärikeskkonnas läbi viia kvantitatiivseid määranguid, modelleerida ja analüüsida mikro- ja makromolekulaarseid tasemeid.
  • Koostöövõimed. Lõpetajad on eesmärgile orienteeritud ja süsteemsed, ent samas vastutustundlikud spetsialistid, kes teevad ladusat koostööd eri valdkondade ja kultuuride ekspertidega.
  • Suhtlemisoskus. Lõpetajad väljendavad end selgelt ja ühemõtteliselt nii suuliselt kui ka kirjalikult, kohandades oma suhtlust sihtrühmale.

Biotehnoloogia õppesuuna lõpetamisel on lõpetanutel põhjalikud teadmised molekulaarsel tasemel toimuvatest bioloogilistest nähtustest, nende käitumisest ja rakendusest, samuti bioprotsesside, geenitehnoloogia ja sünteetilise bioloogia võtmemetoodikast.

Õppetöö struktuur

Keemia-, biokeemiliste ja materjalitehnika magistriprogramm - biotehnoloogiat korraldab keemiatehnika kool ja see hõlmab kokku 120 ECTS ainepunkti. Kaheaastane programm koosneb:

  • Suuremad uuringud (65 EAP)
  • Magistritöö (30 EAP)
  • Valikained (25 EAP)

Biotehnoloogia on üks keemia-, biokeemiliste ja materjalitehnika laiema teema all loetletud õppevõimalustest. Õppevõimalus valitakse kandideerimisetapis. Õpilased peaksid enne magistritöö alustamist olema läbinud suurematest õpingutest 40–45 EAP-d.

Magistritöö on teadustöö, mille töömaht vastab 30 EAP-le. Magistritööd tehakse tavaliselt koostöös tööstusega või osakonna (de) uurimisprojekti (de) l.

Lisateavet suuremate sõltuvate õpingute ja kraadi kohta leiate lehekülgedelt.

Õpingute alguses määratlevad tudengid koos akadeemilise nõustajaga oma isiklikud õppekavad (PSP). PSP peamine eesmärk on tagada, et õpingud toetaksid õpilase huve ja oleksid loogilises järjekorras täidetud.

Isiklik õppeplaan (PSP)

Personaalne õppeplaan (PSP) on praktiline vahend üliõpilase enda õppetee määratlemiseks, st optimaalse kursuste valiku koostamine vastavalt õpilase huvidele ja programmi nõuetele. PSP on ka kasulik vahend uuringutega sammu pidamiseks. Parimal juhul näitab see, millises staadiumis üliõpilased on, ja seab neile konkreetsed verstapostid, mida nad peavad järgima.

Uuringute sisu

Biotehnoloogia õppevaliku uuringud edendavad reaalse elu probleeme alates alusuuringutest või tööstustest kuni õpilasteni. Mõnel kursusel kasutatakse ka probleemipõhist lähenemisviisi, kus õpilasi julgustatakse katsete abil lahendust otsima. Õppe- ja õppimismeetodites rõhutatakse interaktiivse meeskonnatöö, seminaride, projektitöö ja laborikursuste kaudu esinemis- ja suhtlemisoskuse olulisust. Et tagada praktiline kogemus biotehnoloogia tööriistadega, peab iga õpilane võtma vähemalt kolm laborikursust, mis on sujuvalt integreeritud meie uurimisvõimalustega.

Õppetöö keskmes on biotehnoloogiliselt olulised mikroorganismid ja ensüümid, muud biomaterjalid ja nende omadused, samuti nende rakendused toodetes ja protsessides. Siin on mõned näited laiast kursuste valikust:

  • Ainevahetus (5 EAP)
  • Biofüüsikaline keemia (5 EAP)
  • Bioprotsesside tehnoloogia (5 EAP)
  • Rakutehas (5 EAP)
  • Sünteetiline bioloogia (5 EAP)
  • Erinevad laborikursused

Õpetuskeel

Inglise. Võimalus läbida mõned kursused soome keeles / rootsi keeles.

Kraadiõppe võimalused

Doktoriõppe nõuetele vastavus.

Õppemaks ja stipendium

EL-i / EMP-välistest üliõpilastest, kes on valitud õppevõimaluse juurde, võetakse õppemaks 15000 eurot õppeaastas. Neil on õigus taotleda stipendiume, mida antakse Aalto University stipendiumiprogrammist.

Rahvusvahelised võimalused

Õppekeskkond õppevõimaluses on tugevalt rahvusvaheline ja õpingud viiakse läbi mitmekultuurilistes rühmades. Paljudel biotehnoloogia alal töötavatel professoritel ja teadlastel on rahvusvaheline taust ja kogemused, tuues globaalse võrgustiku õpilastele lähedale. Lisaks teevad osakonnad akadeemilist koostööd kvaliteetsete rahvusvaheliste ülikoolide ja organisatsioonidega. Selle tulemusel valivad paljud tudengid osa oma kraadist välismaal, näiteks ühes paljudest kõrgema taseme partnerülikoolidest vahetusõpilasena. Mõned õpilased viivad praktikat või isegi magistritööd läbi välismaal.

Aalto University on oma olemuselt rahvusvaheline, tervitades igal aastal tuhandeid kraadi- ja vahetusüliõpilasi välismaalt. Need õpilased liituvad Aalto mitmekesise kogukonnaga mitte ainult õpingute, vaid ka ülikoolilinnaku mitmel korral toimuva vaba aja ürituste, tegevuste ja pidustuste kaudu. Programmi administraatorid, aktiivsed tudengite juhendajad ja üliõpilaste tugiteenused töötavad rangelt rahvusvaheliste üliõpilaste integreerumisel Põhjamaade kultuuriga ja tervitavad neid Soomes kodus.

Mitut valdkonda hõlmavad võimalused

Üliõpilased saavad vabalt valida valikaineid teiste Aalto University või isegi teiste ülikoolide peamiste ettevõtete hulgast. Õpingute kavandamiseks on üliõpilastele määratud akadeemiline nõustaja, kes juhendab kursuste ja alaealiste valimist valdkondades, mis on üliõpilase jaoks huvitavad. Näiteks segavad mõned õpilased keemiat ja kunsti multidistsiplinaarses keemia-alaealises.

Aalto University on tuntud äri, kunsti, tehnoloogia ja teaduse erialade ühendamise kaudu. Elav ülikoolilinnak ja vabadus valida valikaineid kogu ülikoolis viivad ühe katuse alla eri valdkondade tudengid. See spontaanne multidistsiplinaarne keskkond tekitab uusi ideid, kogudes entusiaste nende ümber ja sünnitades sõprussuhteid, võrgustikke ja iga kord sageli alustavat idufirmat.

Võite hõlmata multidistsiplinaarseid õpinguid oma kraadiga, valides Aalto University kunstide ja äritegevuse kursused. Võite isegi sooritada kursusi teistest Soome ülikoolidest Flexible Study Right lepingu (JOO) kaudu.

Karjäärivõimalused

Õppevõimalus paistab silma tiheda koostööga tööstusega, eriti tegelike ülesannete ja projektide vormis. Paljud tööstuse kaastöötajad peavad loenguid ka erinevatel kursustel. Lisaks pakuvad välireisid ja ekskursioonid selle valdkonna ettevõtetesse ja uurimisinstituutidesse uusi õppimisvõimalusi. See hoiab vilistlaste ja üliõpilaste vahelisi suhteid tugevana, moodustades tiheda võrgustiku, mis võtab üliõpilasi vastu ja mille tulemuseks on värske lõpetanute kõrge tööhõive määr. Enamik lõpetajaid astub kolmele tüüpilisele karjääriteele, lõpetades kas akadeemiliselt orienteeritud teadlaste, tööstusekspertide või ettevõtjatena. Enamik meie tudengeid saab võimaluse kirjutada oma magistritöö ettevõttes või teadusinstituutides nii Soomes kui ka väljaspool.

Aalto University on väljakujunenud karjääriteenused, mille kaudu saate tööle Soomes ja välismaal. Aalto õpilased leiavad pärast kooli lõpetamist hõlpsasti häid positsioone. Aalto juures on ka aktiivne ettevõtluskogukond, mis võib olla hüppelauaks teie ettevõtte asutamisel. Lõpuks, kui akadeemiline karjäär pakub huvi, on keemia-, biokeemiliste ja materjalitehnika magistriprogramm - biotehnoloogia suurepärane alus doktoriõppeks ja järeldoktori ametikohtade loomiseks.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem