Magistriõpe keskkonna teaduse ja poliitika

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie Master of Science kraadiga Environmental Science and Policy toob interdistsiplinaarne teadmisi sotsiaal-ja loodusteaduste koos täiustatud tehnoloogiaid, nagu kaugseire ja geograafilised infosüsteemid, valmistada õpilasi tõhusalt lahendada keerukaid keskkonnaprobleeme.

Meie programm lõpetanu on võimeline:

  • arendada lahendusi üha pakilisi probleeme, mis tulenevad inimese mõju keskkonnale;
  • oma panuse paremini mõista ja reageerida neile mõjudele; ja
  • kaitsta ja hallata keskkonna ressursside nägu rahvastiku kasv ja majanduslike muutustega.
  • Kaks fookust lood - Applied Environmental Science and Society-keskkonna vastastikuse mõju seire on kättesaadavad üliõpilastele seepärast tehakse MS kraad Environmental Science and Policy.

Lõpetajad Magistriõpe Environmental Science and Policy programmi USF Peterburi saab kõrge kvalifikatsiooniga ja kujutlusvõimega isikud, valmis juhirolli kohalikul, riigi ja föderatsiooni asutused; mittetulundusühingute tööd leevendavad keskkonnaprobleeme; ja erasektori teadus-, uurimis-, keskkonna- ja Insenerifirmad. Meie lõpetajad on analüütilised oskused, et mõista ja mõjutada sotsiaal-kultuuriline ja poliitiline kontekst, milles keskkonnaprobleemid on loodud ja leevendada ja teaduslik asjatundlikkus, et täielikult uurida ja analüüsida tagajärgi pidev keskkonna muutustega ja suhtlemist.

Taotlemise tähtajad

Lõpetanud Rakendused komitee Environmental Science and Policy (ESP) Programs jätkab vaatab taotlusi jooksvalt kogu aasta vältel.

Need taotlejad, kes on huvitatud arutatakse finantsabi MS programm peaks tagama nende täieliku rakendused on laekunud USFSP Office of õpingud hiljemalt iga aasta 15. märtsil.

ÕPETAJAPRAKTIKA

Koolilõpetaja assisteerimine on saadaval konkurentsi alusel üliõpilastele, kes kvalifitseeruvad. Õpilased tuleb ametlikult tunnistada, et MS ESP programmi ja peab olema kogu aeg (üheksa krediidi tundi) terminit, kus praktikaperioodil toimub. Taotleda magistriõppe praktikat, siis täitke see vorm ja saatke Dr. Scott Burghart kell burghart@usfsp.edu 15. märtsiks lisaks esitades oma täieliku taotluse USFSP Office of õpingud.

Esitatavate nõuete

Kõik taotlused MS Graduate Program in ESP peaks sisaldama järgmist: Üks (1) Ametliku ärakirja näitab tõend bakalaureusekraadi kraadi akrediteeritud bakalaureuse institutsioon vähemalt bakalaureuseõppe GPA 3,0 kohta 4,0 skaalal ja tutvustamist sobiva bakalaureuse taustal erialade toetamise rakendada keskkonnateadused.

Avaldus (enam kui ühte lehte, ühekordse reavahega) oma eesmärke, taotlemise põhjustest selle programmi, lühike arutelu oma akadeemilisi huve ja võimalikke doktoritöö teemasid, mis õppejõud (s) te arvate, võib kõige paremini jälgida oma teadus- ja kas te kavatsete õppida täis- või osalise tööajaga. Pea meeles, et täistööajaga muidugi koormust kraadiõppurid on 9 krediidi tundi (tavaliselt kolme klassi) ja siis tuleb säilitada 5 krediidi tundi semestris tuleb saada rahalist abi.

Kolm (3) tähte soovituse inimesed hästi kvalifitseeritud hinnata oma potentsiaali kraadiõppe.

GRE testi skoor-GRE või peab olema viimase viie aasta jooksul.

Taotlejad, kes soovivad sissepääs MS kraadiõppe programmi Environmental Science and Policy oodatakse vastama järgmistele kriteeriumidele:

Bakalaureusekraad ning GPA

Kõik, kellel on bakalaureuse kraadi loodus- ja reaalteaduste või keskkonnauuringuid akrediteeritud bakalaureuse institutsioon vähemalt bakalaureuseõppe GPA 3,0 kohta 4,0 skaalal võib kohaldada.

Need, kellel on bakalaureuse kraadi teistes valdkondades soovitatakse esitada oma ärakirju ja elulookirjeldus lõpetaja koordinaator esialgse hinnangu lubamist.

Graduate Record eksami hinded

Taotlejad peavad esitama skoor alates Graduate Record läbivaatamine (GRE) võetud viimase viie (5) aasta jooksul. Kombineeritud skoor 295 kohta kvantitatiivsed ja kvalitatiivsed osad GRE vaja.

Master of Science in Environmental Science and Policy - Kaks fookust rajad

Applied Environmental Science fookuse pakub range koolituse ja esmaallikast kogemusi kohaldamise mitmesuguseid teaduslikke põhimõtteid ja tehnikaid bioloogia, keemia, geoloogia, kaugseire ja geograafilised infosüsteemid. Õpilased tegelevad see lugu võib uurida seda vajutades teemasid nagu veevarude kasutamine ja majandamine (põhjavee, pinnavee, mere), elupaiga ja liikide säilitamiseks ja mõju arengule ja maakasutuse muutuse maismaa-, vee- ja märgalasid. Erilist tähelepanu pööratakse unikaalne väljakutseid lahe rannikul ja Kesk-Florida piirkonnas. Õpilased lõpetamist keskendudes Applied Environmental Science on kogenud keskkonna teadlased, valmis tegelema vajutades ökoloogiliste ja keskkonnaprobleemidega erinevatest lähenemisviise. Potentsiaalsed tööandjad ulatuvad Florida Department of Environmental Protection, Florida Wildlife Research Institute, riigi veemajanduse linnaosades, era- inseneri ja keskkonna konsultatsioonifirmad ja mittetulundussektori keskkonna ametid.

Ühiskonna-keskkonna vastastikuse mõju seire fookuse pakub põhjalikku arusaamist sotsiaal-kultuurilise ja poliitilise konteksti, milles konkreetsete keskkonnaalaste probleemide tekkimisel ning on adresseeritud. Lemmik kontseptuaalsed raamistikud inimese-keskkonna vastasmõju, nagu poliitiline ökoloogia, säästva arengu ja ökosüsteemi integreeritud haldamiseks, rakendatakse erinevaid keskkonnaprobleeme kohalikul, riiklikul ja globaalsel tasemel. Kaasaegse poliitilisi probleeme, nagu näiteks vajadus leida tasakaal majanduskasvu mööda Florida habras rannajoon soov säilitada ökosüsteemi teenuste ja elupaigad, uuritakse ajaloolised, geograafilised ja sotsiaal-poliitilise tausta. Lõpetajad koos Society-keskkonna vastastikuse mõju seire keskmes on hästi valmis teha märkimisväärse panuse poliitika analüüsi ja arengu riigiasutused, eraettevõtjad konsultatsioonifirmad, või mittetulundusühingute institutsioonides.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The College of Arts & Sciences is USF St. Petersburg’s largest college, offering a wide range of academic programs. The College has a legacy of providing programs of excellence in a student-center ... Loe edasi

The College of Arts & Sciences is USF St. Petersburg’s largest college, offering a wide range of academic programs. The College has a legacy of providing programs of excellence in a student-centered atmosphere. World-class research and creative activities are carried out in one of the most beautiful metropolitan campuses in the U.S. Take some time to explore our offerings, where “the world will recognize your degree and your professors will know your name.” Näita vähem