Magistriõpe kohtuekspertiis

Üldine

Programmi kirjeldus

Haridussüsteem missiooni MS Kohtuekspertiisi Õppekava ASU edendab University, jagunemine ja kolledži lähetuste ettevalmistamine kvalifitseeritud suurtootjate jätkata professionaalse karjääri kohtuekspertiisi teadused. Programm püüab toota lõpetajatele, kes saavad taotleda kehtiv metoodika kohtuekspertiisi asitõendeid, kasutades riiklikke standardeid uurimine ja järgima eetikakoodeksit elukutse (AAFS), sealhulgas tähtsust mitte kallutatud lähenemine uurimine kohtuekspertiisi tõendeid.

Eesmärke MS Kohtuekspertiisi- Program

 1. Valmistage teaduse peamiste äriühingute bioloogiliste ja keemiliste Teaduste arenenud metodoloogilisi teadmisi, oskusi ja võimeid siseneda ja praktika valdkonnas kohtuekspertiisi tõendeid.
 2. Tagada riigi Alabama kvaliteetset kohtuekspertiisi praktikud töötada riigi kohtuekspertiisi laboris süsteemi ja valmistada teadlased, et saab töötada ka kasvav erasektori kohtuekspertiisi pakkujad.
 3. Kaasa tõstame riigi Alabama rahvusliku positsiooni areneva juhtiv allikas lõpetaja tasemel erialast haridust ja suutlikkuse Kohtuekspertiis.

Vastuvõtutingimused

Taotlejad MS programmi Kohtuekspertiisi peavad vastama järgmistele kriteeriumidele:

 1. Bakalaureusekraad keemia, kohtuekspertiisi keemia või bioloogia või sellega seotud valdkonnas
 2. Minimaalne bakalaureuse GPA 3,0-le neljapunkti skaalal viimase 60 tunni jooksul
 3. GRE kombineeritud tulemus (verbaalne ja kvantitatiivne) vähemalt 300 (950 vana GRE skoor)
 4. Kursuse nõuded:
  1. Üldkeemia, 2 semestrit
  2. Orgaaniline keemia, 2 semestrit
  3. Biokeemia, 1 semester
  4. Füüsika, 2 semestrit
  5. Rakubioloogia, 1 semester

Lisateave MS aastal Kohtuekspertiisi õppekava õppekava (.pdf).

Graduate Fees

Allpool on hinnanguline õppetöö ja kulud täisajaga kraadiõppe üliõpilastele, kes elavad ülikoolilinnakus 2017.-18. Õppeaastal. Tegelikud kulud ja tasud võivad erineda sõltuvalt registreerimisest ja elustiiliotsustest. Võimalik, et soovite osalise ajaga lõpetaja registreerimise hinnangulist õppemaksu ja kulusid vaadata ka meie lõpuleviimiseks Eelarve tööleht. Tasude jaotus krediiditundide ja poolaasta kaupa laadige alla 2017-18 Õpilase õppemaksu ja tasude graafik.

Riigisiseselt Väljaspool riiki
Arveldatud kulud
Õppemaksud 10 156 dollarit 17 572 dollarit
Tuba / juhatus 5 422 dollarit 5 422 dollarit
Vahesumma 15 578 dollarit 22 994 dollarit
Muud hinnangulised kulud
Raamatud $ 1000 $ 1000
Vedu 1,552 dollarit 1,552 dollarit
Muu / Isiklik 1840 dollarit 1840 dollarit
Vahesumma 4 392 dollarit 4 392 dollarit
Hinnanguline kogusumma 19 970 dollarit 27 386 dollarit
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree pro ... Loe edasi

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree programs; (2) serve as the campus-wide advocate for the advancement of graduate education; and (3) provide oversight for standards of excellence, fairness and equity in all graduate programs. Näita vähem