Magistriõpe kvaliteeti süsteemide juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus


Õppekava Master of Science in Quality Systems Management programm saab valmis ühe aasta (kolm semestrit, kaksteist kursused, 36 ainepunkti) ja on teinud täiesti online rahuldada töö professionaalne magistrikraadi üliõpilane.

Programmi eesmärk on integreeritud-storyboard formaadis välja töötatud pärast laiaulatuslikke konsultatsioone mitmekesine fookusgruppide potentsiaalsetele tööandjatele, organisatsiooni juhid ja kvaliteedi praktikud. Iseloomustab programm on asendamist tavapäraste magistritöö meeskond-põhine, tööga seotud projekti ametialased olulised õppija ja tema tööandja või firma (magistritöö Business Project või MBP). National Graduate School samuti on koostöös Juran Global, mis võimaldab edukate lõpetajate Master of Science kraadiga saada Lean Six Sigma Black Belt läbimisel oma programmi ilma lisakuludeta õpilasele!

Selleks, et õpilane lõpetab, projekti juhendaja või "Champion" tuleb kinnitada ja ametlikult kinnitavad, et kool, mis tulemusi on saavutatud. Traditsioonis suulise doktoritöö, õpilased avalikult kaitsta oma tulemusi publiku ees õppejõud ja kutsutud eksperdid.

Tänapäeva viisil programmide kogenud töötavad täiskasvanud spetsialistid, kooli rõhutab ja monitorid Õppimine võistkonda, kus tavaliselt kulutada vähemalt sama palju aega väljaspool klassi, kui nad klassis.

  • Semester 1 annab aluse kvaliteeti suunata õpilasi ülejäänud õppekava. Teemad hõlmavad ülevaadet tulemuslikkuse juhtimise süsteeme, parimaid tavasid, väärtus oja kaardistamine ja süsteemne lähenemine strateegiline planeerimine.
  • Semester 2 aitab õpilastel omandada täiustatud oskusi läbi seotud mitmeid kursusi, mis on seotud ja toetavad MBP tulemusi. Teemad hõlmavad DMAIC mudel, Six Sigma ja tailiha mõtlemine rakendused.
  • Semester 3 annab praktilisi meetodeid kohaldamise kvaliteedisüsteemid põhimõtteid, et hinnata organisatsiooni saavutusi.

Eesmärk kiirendatud Master of Science in Quality Systems Management programm

  • Anda üliõpilastele, eriti töötavatele täiskasvanutele ja teistele mitte tavalise õpilased, kellel on ettevõtlusega seotud kraadiõppe, mis annaks neile teha kiire panus era-, avaliku ja sõjalise sektori organisatsioonid;
  • Et tegeleda õpilaste range, põnev, väljakutsuv, teoreetilise ja praktilise õppe kogemusi spetsialiseerunud õppekava, mis on üheselt keskendunud nii juhtimise teadused ja kvaliteedisüsteemid, rajaneb meeskonnatöö lähenemine ja mis sisaldab äriprojekt, mis nõuab mõõdetavaid tulemusi;
  • Anda üliõpilastele vajalikud ressursid suhelda selgelt ja tõhusalt;
  • Jagada teadmisi ja õpilastele näitama Joondunud suhe kvaliteedisüsteemide juhtimise teema eetilist käitumist;
  • Allutada teadmisi tuntud kvaliteetsete süsteemide juhtimise protsessi jätkuva parendamise saadud nende teadmiste töökohal ja vastuseid teadusuuringute valdkonnas.

Programmi pakutakse ainult kohordi formaadis.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The mission of The National Graduate School of Quality Management (NGS) is to provide educational programs which advance knowledge in the area of Quality Systems Management (QSM), to facilitate the co ... Loe edasi

The mission of The National Graduate School of Quality Management (NGS) is to provide educational programs which advance knowledge in the area of Quality Systems Management (QSM), to facilitate the codification of QSM “best practices,” and to create innovative models with significant, enterprise-wide or national significance and application. NGS programs demonstrate performance-based achievements of its mission at every degree level through the degree “project” which must show tangible results to the NGS faculty and the employer or sponsor. Näita vähem