Magistriõpe kvantitatiivseid rahandusminister (mqf)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

SMU MQF kursuste pakub rada on õpetada õpilastele teadmisi taltsutada risk viibides peal mäng. See pakub ainulaadset õppimise teekond realm stohhastilise protsessi Ito calculus, riski analüüs, hindade ja maandamine ja kvant kauplemine.

Kursused on läbi Lee Kong Chian School of Business, SMU ja Cass Business School, City University London - kaks ärikoolides asub keset linna, kus rahaline linnaosades on sumin võimalused ja kus uue põlvkonna kvant spetsialistid on vaja teha vahet finantssektorile. Lõpus reisi, kui kõik range testid tasaarveldatakse kui lugu kahest linnade korruseline, magistrikraad kvantitatiivne rahastamiseks antakse ühiselt SMU ja City University London.

Vastuvõtutingimused

  • Hea Bachelors väga kvantitatiivne programmi nagu matemaatika, füüsika või tehnika; kursusi, näiteks tõenäosus ja lineaarne algebra märgitud ärakirja oma esimese astme.
  • Hea GMAT või verbaalne ja kvantitatiivne skooriga.
  • Kandidaadid peavad esitama kaks mudelit, kellest üks võib olla akadeemiline viide. Üliõpilased, kes ei ole varem õppinud inglise keeles on vaja istuda IELTS või TOEFL eksami.

Nõutav tase IELTS on hästi tasakaalustatud 7,0 minimaalselt 6,5 kirjalikult. TOEFL, nõuded - 107 (Interneti-põhine test) - 263 (arvuti baasil test) - 627 (paberil test) Sisseastujale komitee võib kasutada teisi meetodeid, et hinnata kandidaatide kvalifikatsiooni (sh kirjalikud esseed ja / või intervjuud), et tagada, et potentsiaalsed õpilased on intellektuaalse võimeid ja motivatsiooni, et rahuldada akadeemilise ranguse magistri kraadi SMU ja Cass Business School.

Tasud

taotluse esitamise lõiv (Tagastamatu): S $ 50

Registreerimistasu (Tagastamatu) *: - S $ 5400 (Singaporeans / Singapore püsielanike) - S $ 5500 (Muu)

Õppemaks

  • S $ 38,000 (koos GST), mis tuleb tasuda 3 osamaksetena esimene osamakse, maksab juuli - S $ 20.000 teine ​​osamakse, maksab november - S $ 10.000 Kolmanda osamakse tasumisele aprilliks (järgmine aasta) - S $ 8000 + õppemaks on koos viis moodulid õpetatakse Cass Business School, London, UK.

    • Õppemaks ei sisalda jahu, lennureisid, reisikindlustus, elamis-ja majutuskulud Singapurist ja välismaal.
  • (Tagastamatu) summa tasumisele vastuvõtmisel programmi. 5000 $ aitab esimese õppemaksu tasumise. Registreerimistasu sisaldab gümnaasiumi, lõivude, suunamine tegevust, raamatukogu ja arvuti kontole.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Näita vähem