Magistriõpe Luksus turundus (Genf, Šveits)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Täielik arusaam luksust rakendatavast uuest dünaamikast

Kiiresti liikuvas keskkonnas, kus Luksemburgi piirid on väljakutsutud ja hägused, annab see programm täieliku ülevaate Luksemburgile kohaldatavast uuest dünaamikast. Luksemburgi rahvusvaheline meister on kavandanud pakkuma õpilastele luksusmaailma kindlat ja täpset arusaamist, võttes arvesse tugevalt selle uusi eeskirju, mis on tugevalt seotud uue tarbija tajumisega, jaekeskkonna väljakutsetega, võrguteenuste ja CRMiga. Analüüs ulatub kõvast luksusest teenusteni, ulatudes reisidest toidule ja jookidele.

Kursuse programm

Branding

Uute luksusstrateegiate väljatöötamise aluseks turundusmeetodite alustest keskendutakse peamiselt äri-, kommunikatsiooni-, finantseerimis- ja juhtimisalale suunatud uutele eeskirjadele. Arendamine toimub üldises ülevaates luksusturust, et avastada selle nišš ja erivajadused. Analüüs viiakse ellu erinevatele Luksemburgi ärimudelitele ja nende strateegiatele ning erinevatele geograafilistele.

Kultuur ja loomine

Luksusliku, kultuuri ja kunsti ajaloo tundmaõppimine annab ülevaate esteetiliste koodide ja ikoonograafiate päritolust ning sellest, kuidas neid semiootikat ja visuaalseid elemente rakendatakse Luksemburgi maailmale.

Sellised teemad nagu stilistiline identiteet ja suundumused kaetakse, et mõista, kuidas loomingulised juhatajad toetavad ettevõtte pärandit ja kujundavad uusi kogusid igal hooajal. Erilist tähelepanu pööratakse erinevatele toote- ja teenindusvaldkondadele, rõhutades eri kultuuride ja traditsioonide eripära.

Ühendatud tarbijakogemus

Alates digitaalse püsiva tõusu ja e-kaubanduse ja Omni kanali levitamise tähtsusest uuele tarbijakäitumisele ja kogemuslikule luksusele ning uuele dünaamikale ja keerukusele, mis määratlevad tarbijate reisid uuesti. Väljakutsed, parimad tavad, tööriistad ja metoodika aitavad määratleda ühendatud tarbijakogemuse uut ajastut.

Digitaalseid teadmisi õpetatakse täielikult, et edastada õige mõtteviisi, et läheneda sellele kiiresti muutuvas stsenaariumile ja uuele perspektiivile.

Turundus, digitaalmeedia ja stiil on transversaalsed ja üle kogu programmi

Genfis asuv üks tähtsamaid Luksusplatvorme, kus on tuntud luksuskaupade kaubamärke, tähendab ka optimaalset asukohta, et järgida parimaid tavasid, samuti võimalust kohtuda selle ettevõtte kõige olulisemate juhtidega.

Luksemburgi tootekvaliteedi kultuuris on üle viidud ülemaailmne turustus- ja digitaalkultuur, kus klientide kogemused on olulised ja jaotusvõrgud on tihedalt seotud. Õppekava eesmärk on anda teile teoreetilisi teadmisi juhtimisalase tipptaseme kohta, samas kui praktika perspektiiv programmis võimaldab teil testida omandatud teadmisi ja oskusi õppetöös klassiruumis.

Selle uue keerukuse saavutamiseks on programm seostatud kolme peamise mooduliga, millest igaüks täiendab teist.

Branding ja pilt, kultuur ja loomine, ühendatud tarbijate kogemus. Me valmistame tulevaste juhtide ülesandeks mitmeosale ülesandele, mis suudaks sügavamat mõistmist tänapäeva olukorrast koos homogeense visiooniga.

Intensiivne elukogemus, mis maksimeerib õppimisvõimalusi piiratud aja jooksul. See on üheaastane programm, millel on praktiline ja uuenduslik õppekava, mis toob kaasa pidevalt muutuva äri tegelikkust, julgustades õpilasi alati kriitilises perspektiivis minema tavapärastele ärimudelitele ja vaatama homme oma väljakutsete ja võimalustega. Esmaspäevast neljapäevani täistööajaga kursus on sõnastatud kolme põhisisu sammas:

 • Branding
 • Ühendatud tarbijakogemus
 • Kultuur
 • Järgmine istung: oktoober 2019
 • 120 ECTS krediiti

Campus välismaal

INSEEC, mis on asutatud 1975. aastal Bordeauxis, on viimase 40 aasta jooksul välja arendanud 16 kooli, pakkudes üld- ja erialaseid programme juhtimise, rahanduse, turunduse, kommunikatsiooni, digitaalse, Luksusliku, veinide

INSEEC pakub oma 15 000 õpilasele võimalust õppida elavate linnade nagu Pariis, Londonis, San Francisco ja Shanghais südames mere ääres nagu Monacos või Bordeaux'is või Lyoni, Chambery ja Genfi Alpide lähedal. Bakalaureus magistrikraadiga, MBA või DBA, arveldades ennast vaidlustamata juhina Prantsuse eraõppe sektoris.

CREA on juhtiv haridusasutus turunduse, kommunikatsiooni, digitaalse turunduse ja kunstipoliitikas. Igal aastal võtavad koolis kursused rohkem kui 450 üliõpilast, mille saavad välja parimad Šveitsi ja rahvusvahelised õppejõud. Praegu pakub CREA bakalaureuse- ja magistrikraadi, saadaval täiskohaga või täidesaatvaid kursusi spetsialistidele ning täiendõppe lühikesi kursusi sertifitseeritud programmide kujul. CREA keskendub tipptaseme arendamisele järgmistes valdkondades - Creation, Digital

Sisseastumiskatse

 • Sissepääsu test pole nõutav.
 • Iga taotlust vaatab kursuse juhtimine läbi.
 • Kool jätab endale õiguse nõustuda või tagasi lükata kandidaat mingil põhjusel.

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad (või samaväärne)

Master I - programm

 • Periood: 7. oktoober 2019 - 13. veebruar 2020
 • Õpetamine, õpikojad, e-õpe: umbes 450 tundi
 • Programmi pikkus: 5 kuud täistööajaga
 • Kursuse tasud: 9000 €

Master II - programm

 • Periood: 2. märts 2020 - 2. juuli 2020 Praktika
 • Õpetamine, õpikojad, e-õpe: umbes 500 tundi
 • Magistritöö praktikum ja isiklik töö
 • Programmi pikkus: 5 kuud täisajaga 5-kuuline praktika
 • Kursuse tasud: 10500 € (sh 1 reis Euroopas)

Karjäär

Töövõimalused

Luksuskaupade valdkonnas ei piirdu ainult lõhnaainete, ehete või rõivaste loomisega. Üks peab ikka veel teadma, kuidas kujundada tootemargi kuvandit, hallata turul esinevat nappust, et säilitada osa luksusauto toodetud unistusest.

 • Turundusjuht
 • Toimingute tootejuht
 • Brändijuht
 • Visuaalne müügiesindaja
 • Fashion'i müügijuht
 • PR-juht
 • Näituse juht

Õppejõud

Kool, mis on ärimaailma lähedal

Meie motoks on "kogemustest õppimine". Õppetöö peab tulema spetsialistide poolt. Kõik meie õppejõud on oma valdkonna spetsialistid. Nad jagavad oma teadmisi ja tööriistu üliõpilastega, nii et see, mida nad õpivad, on asjakohane.

Tööturg muutub kiiresti ja on oluline, et iga õpilane siseneks töömaailmale vastava oskuste kogumi juurde.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

CREA is a leading educational establishment in the areas of Marketing, Communication, Digital Marketing and Art Direction.

CREA is a leading educational establishment in the areas of Marketing, Communication, Digital Marketing and Art Direction. Näita vähem