Magistriõpe maaelu kinnisvarahaldus

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärgid muidugi on võimaldada teil omandada erialaseid teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud kutsetegevuseks maaelu kinnisvara haldaja ja sisenemiseks asjakohaste kutseorganisatsioonide, nagu RICS ja Kesk Association of Põllumajanduse hindajat (CAAV).

See on intensiivne 12-kuulise õppekava rõhuasetusega praktiliste integratsiooni ja arengu traditsiooniline põhielemente maakorralduse muidugi. Moodulid on projekteeritud anda mõista valdkonnas professionaalse kaasamise ja praktika, et tuleb arvestada pakkuda nõu igasuguste seotud otsused maaelu kinnisvarahaldus. Viimane osa muidugi olla teaduspõhine väitekirja teemal oma valik. Et aidata teil oma doktoritöö on mitmed töötoad uurimismeetodeid ning valmistada teadustöö väitekirja. Lisaks töötaja on määratud järelevalvet oma väitekirja ja siis on ka isiklik juhendaja.

Kaheksa põhilisi mooduleid langeda esimese kaheksa kuu jooksul, mille lõpueksamid toimuvad mai lõpus. Väitekiri peab esitama septembri keskel, mis annab teile võimaluse kirjutada oma väitekirjad suve jooksul. Pange tähele, kõik meie kraadiõppe algab septembri lõpus igal aastal (vt mõiste kuupäevad meie kodulehel).

Moodulid

Maaelu poliitika - Ülevaade poliitika loomise ja rakendamise protsessi valdkondades planeerimise ja sotsiaalpoliitika, keskkonnapoliitika ja põllumajanduspoliitika.

Põllumajandus - Sissejuhatus põllumajanduse ja põllumajandusliku tootmise süsteeme. Põllumajanduse ressursi hindamine, sealhulgas kasutada taluhooned ja fikseeritud seadmed, mitmekesistamist ja uute ettevõtete.

Keskkond ja metsamajanduse - Juhtimine metsamaad puidu, maastik, elupaikade ja sporditarbed eesmärke. Maaelu säilitamise ja keskkonnakaitse kaalutlusi, sealhulgas poliitika, keskkonnamõju hindamise ja kaitse.

Maaelu arengu planeerimise - Komponendid Town and Country Planning süsteemi. Arengukavad, arendamine kontrolli ja protsessi arengut.

ärijuhtimine - Sissejuhatus juhtimise teooria ja praktika, pöörates erilist tähelepanu juhtimise, maksude ja rahastada maaelu mõisad.

Maaelu Hindamine - Matemaatika hindamise. Investeeringud ja kinnisvaraturul, hindamine freeholds ja liisingvara, hinnanguid erinevate seaduslikel eesmärkidel.

Maaelu Property Law - Üldine ülevaade, pöörates erilist tähelepanu omaniku ja üürniku õigusega ning sätete seotud maapiirkondades.

Maaelu Asset Management - Hinnang maaelu vara ja mõisad, kindlakstegemine ja hindamine alternatiivsete kasutusviiside maaehitiste ja teiste maaelu vara ja ettevalmistus maaelu vara plaanid.

Doktoritöö - Väitekiri sihtmärk pikkus vahemikus 15000 ja 25000 sõna heaks teema õpilase valimist, tavaliselt seotud valdkonnas maaelu tava mõõdistamine tema / tema enda piirkonnas või riigis.

Milline on õppimise stiil? Sa loengud, väiksemale seltskonnale õpetused ja praktikumid, sõltuvalt konkreetsest õpetatavas aines. Meil on oma põllumaa ja karjakasvatusettevõttes näidata erinevaid põllumajandusettevõtteid, nii tava- kui mahepõllunduse koos kaitse põhimõtete ja muu vara haldamise küsimustes. Sul on ka külastada kohalikest taludest, äripindade ja maaelu mõisad, kus omanikud, okupantide ja nende professionaalsed nõustajad pakuvad täiendavaid teadmisi tulenevaid küsimusi juhtimise maaelu vara. Leading tööpraktika toetavad ka muidugi nii praktiliselt kui ka rahaliselt, auhindu on antud erinevat ülesandeid.

Hindamine Erinevaid meetodeid kasutatakse, et hinnata teie tegevusele, vaid hindas kursuse töö on olulisel vältel, sageli põhineb juhtumiuuringuid, mis aitavad teil näha, praktilise kohaldamise teemade õpite.

Pre-ülikooli töökogemus ja ettevalmistamine Soovitame Teil läbi viia praktilisi põllumajandus ja töökogemust kinnisvara sektoris enne kursuse algust. See töö kogemus mitte ainult annab teile hea ettekujutuse mitmekesine töö, mida maaelu kinnisvara haldajad, kuid on ka hea võimalus teha mõned kasulikud kontaktid - tõepoolest mõned õpilased saada tööpakkumisi tõttu sellise töö kogemus, isegi enne, kui nad alustada loomulikult. Kursuse Manager on hea meel pakkuda täiendavaid suuniseid teile, mida töökogemust oleks kõige sobivam oma olukorras. Olete ka omapoolset pre-kursus ettevalmistustööd. Enne kursuse algust, saate lugeda nimekirjad ja õppematerjal nii et saate arendada põhi madalikule uuring valdkondades, millega sa ei pruugi olla tuttav.

Riiki sisenemise nõuded Normaalne Minimaalne sisenemise nõue on Autasud kraadi ülemise teise taseme.

Mature kandidaate olulise töökogemus ja madalam akadeemiline kvalifikatsioon võib kaaluda ka sisenemise pärast küsitlust kursuse juhendaja.

Kui teie esimene keel ei ole inglise, võtame rahvusvahelise inglise keele testi (IELTS) vähemalt skoor 6,5 keskmine ilma element väiksem 5.5. Kui teil on muid kvalifikatsiooni, sealhulgas välismaal auhindu ja alternatiivsete inglise keeles kvalifikatsioon on soovitatav võtta ühendust Sisseastujale arutada sobivust oma auhinna sisenemist käigus.

Karjääri väljavaated Vastavad Tegeleb otseselt seotud isikutele hallata kõiki maaelu vara talud ja mõisad, et maaomandused avaliku ja erasektori institutsioonide vahel. Professionaalne töö maapiirkondade kinnisvara haldaja on laiaulatuslik. See võib hõlmata: Agency (maa müüki ja maaelu hooned) Maksu- ja rahaline strateegia hüvitisnõuded rendilepingutega ja nende läbivaatamise Farm äri planeerimine ja mitmekesistamine Metsandus Kinnisvaraarendus. Meil on suurepärane tööhõivele ja laia võrgustiku endised õpilased on maakorraldus ja kinnisvara elukutse. Riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtteid prahitud inspektorid värvata regulaarselt selle käigus. Meil on ka koht lõpetajate paljude teiste APC koolitus postitust, sealhulgas väiksemaid ettevõtteid, era- mõisad ja muu suurmaaomanikele, nagu National Trust ja maavalitsusega. See MSc avab ka uksed mitmeid karjääri väljaspool mõõdistamine elukutse, sealhulgas: Planeerimine ja keskkonna nõustamine teadusuuringute ja hariduse Vaba juhtimise maaelu säilitamine Investeeringute juhtimine.

Viimati uuendatud märts 2017

Teave kooli kohta

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our ... Loe edasi

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our Heritage The Royal Agricultural College (RAC), now the Royal Agricultural University (RAU), is the oldest agricultural college in the English speaking world and has been at the forefront of agricultural education since 1845. Our historic campus in the Cotswold countryside provides a stimulating and unique learning environment. Näita vähem