Magistriõpe Media Studies spetsialiseerudes Media & Business

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Media Studies spetsialiseerudes Media & Business

Miks valida Meedia & Business in Rotterdam?

Meedia & Business programm on spetsiaalselt mõeldud õpilastele rahvusvaheline väljavaade ja ettevõtlikkust. Kuna üliõpilane, siis on varustatud teadmisi ja oskusi, et täita arvukaid probleeme tänapäeva meedia ja kommunikatsiooni erialadel. Programm on ideaalne valik teie, kui te lummatud dünaamika meedia äri ja Hienoudet äri side.

Uus digitaalne tehnoloogia ja globaliseerumine on muutnud äri meedia kui ka elu teistes tööstusharudes. Rahvusvaheline kaubandus on tugevalt kasvanud, turud on ühtlustunud, omandistruktuurid on nihkunud, tarbijakäitumine on muutunud ja uus meedia tooteid ja ärimudeleid on välja töötatud. Meedia & Business programm võimaldab teil uurida nende arengute ja viise, kuidas meedia ja muude äriühingute kohaneda muutmata äritingimused ja uusi viise kommunikatsiooni ja äri.

Osana oma iseloomulik keskendumine tööturul, magistriõppes soodustab tiheda koostöö ja kaasamine meediatööstuse vormis "tegeliku elu" juhtudel ja projekte, külaliste loengud ja lõputöö praktika. Õpilased võivad liituda kaks erinevat Autasud projektid ja on ka võimalus laiendada oma uuringu minna vahetada.

Erasmus Meedia

Üks kursused: Meedia & Business Transformations

Uus meedia on esilekutsutud muutused paljudes tööstusharudes: puhkus üha broneeritud Internetis asemel reisibüroos; kliendid meeleldi vaadata reklaame vastutasuks tasuta telesaated pakutakse internetis meediaettevõtted; Vähihaigete kontrollida ravi valikuid online tugirühmade; prostituudid kasutavad veebiplatvormidel oluliselt suurendada oma tulusid. See kursus eesmärk on luua ajalooline ja kultuuriline ülevaade rolli info- ja sidevahendeid ärisektoris. Sa kriitiliselt hinnata nõuded radikaalseid muutusi organisatsiooni töövõtted ja ruumid.

tühitühiErasmus vilistlane

vilistlane iseloomustuse

"Meedia & Business mitte ainult andis mulle hea tunde, kuidas uue digitaalse muundamise häirib traditsioonilisi ärimudeleid. Sain ka ruumi ja vabadust tegutseda loovalt ja ettevõtjana õppides mõista neid muutusi. Läbi erinevate meeskond ja üksikute projektide ma tegelenud Mitmed uuringud üle kogu maailma, mis on avardanud minu silmaringi. "Maria Karaki (Kreeka), Marketing Communications kõrgharidusega praktikandi tuule Hellas

Eelpangast meediaõpetuse

Kas soovite saada inglise magistrikraadi meedia Studies Erasmus University Rotterdam, kuid sul puudub õige eelneva hariduse? Siis on tõenäolisem kandidaat registreeruda eelpangast programmi Meedia, kultuur ja ühiskond ega Meedia & Business Erasmus University Rotterdam. See programm on täielikult õpetatakse English.The eelpangast programmi Master meediaõpetuse Rotterdamis on väga intensiivse üheaastase kursuse ettevalmistamisel teid magistriõppes meedia, kultuur ja ühiskond ega Meedia & Business. Sa õpivad statistika ja omandada akadeemilisest võimekusest, kirjutada suure hulga esseesid ja kõigele ära, läbi sõltumatu uurimistöö. On selge, et me ootame teilt palju. Aga oma jõupingutusi autasustatakse kui saab alustada magistriõppesse järgmisel aastal. Inglise eelpangast programm on piiratud arvul 25 levialad iga õppeaasta.

Viimati uuendatud aug 2017

Teave kooli kohta

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Loe edasi

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Näita vähem