Magistriõpe Mehhaaniline ehitus modelleerimine - spetsialiseerumine disaini ja tehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science (KTM) programme pakutakse Budapesti Tehnikaülikool (BME) ei piirdu nendega, kes said oma B.Sc. diplomite insener mustanahaliste ja. Need programmid on avatud kõikidele üliõpilastele, kes saavad diplomi masinaehitus, mehhatroonika inseneri või transpordi insener igal Ungari või välismaise kõrgkooli. Sissepääs nõuded programmid on määratletud viisil, mis võimaldab ka keegi, kellel on bakalaureus teises inseneri ala, füüsika, matemaatika või informaatika eriala liituda M.Sc. programmid, täites samas mõned täiendavad nõuded. Kui M.Sc. Õppekava on 30 ainepunkti, mis on pühendatud Lõplik projekt. Seda saab valmis kaks semestrit (Final Project A ja Final Project B). See on eelduseks, et vähemalt 55 ainepunkti samuti "täiendav" teemasid läbi viia enne algust Final Project A. Et alustada Final Project B, siis on vajalik, et õpilane viimistlus - välja arvatud valikainete - 79 ainepunkti väärtuses M.Sc. teemasid leidub õppekava. Õpilased saades osa on M.Sc. Programmi saab võtta lõpueksamid pärast lõpetamist kõik subjektide poolt nõutud õppekava samuti omandada õigus istuda lõpueksamid, sertifikaat, mis on oma kriteeriumid. Diplomid on saanud ainult pärast lõpueksamid on edukalt läbitud ja keeleeksami nõuded on täidetud. Keeleeksamit nõuded on reguleeritud korraldus 15 / 2006.IV.3 OM, mis sätestab, et M.Sc. määral saab vastu võtta ainult siis, kui õpilane on B2 (varem tuntud kui vahe "C") keele eksam või samaväärne keskkooli diplomi kaasaegsete võõrkeelte, mille kirjandus on saadaval antud ala uuring. Üliõpilased, kes ei ole täitnud internatuuri nõudeid arvestades õppetöö eelnevalt vaja teha ajal M.Sc. programmi. Praktika peab olema vähemalt kuus nädalat pikk, nii nagu õppekavas antud kõrgkoolis. Iga õpilane peab võtma teemal "Industrial praktika" juures MSc tasemel. Praktika täidetud käigus BSC teket automaatselt tunnustatud ja allkiri registreeritakse Neptun enne kontrollimise aeg.

Drew1

Budapesti Tehnikaülikool asutati 1782 nime all Institutum geometrico-Hydrotechnicum ja on top kõrgkoolis Ungari. Samuti on väljakujunenud rahvusvahelise maine. Vundament tõhusust Ülikool on pühendatud õppetegevust meie professorid ja raske töö ja entusiasmi meie õpilastele. Need väärtused tagavad stabiilsuse ja järjepidevuse hariduse, teadusuuringute ja tehnoloogia arendamise juures institutsioon. Õpilased, kes tunnevad, andekas ja kogenud võivad liituda erinevate arendusprojektide juba ajal ülikoolis aastat. Kui nad jätkavad õpinguid alates põhilised määral Magistriõpe kvalifikatsioon meie eesmärk on tasandus oma teadmisi ja oskusi nii, et on tagatud, et need muutuvad väga hea areng ja insenerid. Need, kes soovivad jätkata oma teaduslikke uuringuid võib liituda õppemaksust, mis annab kindla aluse ja suunavad raames saavutada oma erialase eesmärke.

Kõik need võimalused tagada, et Tehnikaülikool on saanud üks juhtivaid teadusülikoolide Ungari on tuntud oma teadustöö tulemused välismaal. Samuti on oluline, et noored Liitudes meie programmid ei peaks mitte ainult saada suurepärased spetsialistid, vaid haritud inimeste kõige laiemas mõttes. Ülikooli seal on mitmeid võimalusi intellektuaalse tegevuse ja õppejõudude kipuvad edasi mitte ainult professionaalseid oskusi, vaid ka oma hoiakuid, väärtusi ja seisukohti, mis võivad rikastada õpilaste arusaamu.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Budapest University of Technology and Economics was founded in 1782 under the name of Institutum Geometrico-Hydrotechnicum and has been the top higher education institution of Hungary. It also has ... Loe edasi

The Budapest University of Technology and Economics was founded in 1782 under the name of Institutum Geometrico-Hydrotechnicum and has been the top higher education institution of Hungary. It also has well-established international reputation. The foundation of the effectiveness of the university is the devoted educational activities of our professors and the hard work and enthusiasm of our students. These values ensure the stability and continuity of education, scientific research and technological development at the institution. Students who feel talented and skilled may join various development projects already during their university years. When they continue their studies from the basic degree to the Masters qualifications we aim at fine-tuning their knowledge and skills so that it is ensured that they become excellent development and research engineers. Those who wish to proceed with their scientific studies may join PhD courses, which will provide sound basis and guiding framework to reach their professional targets. Näita vähem