Magistriõpe mehhatroonika

Üldine

Programmi kirjeldus

TUTVUSTUS

Teine tsükkel Mehhatroonika Engineering eesmärk on anda oma õpilastele 3 oskuste taset:

üldiselt 1.Competências - Professionaalsus Engineering, võime töötada meeskonnas ja juhtimine; lugemise oskus ja arusaamine teaduse ja tehnika artiklid; läbilaskevõime analüüsi tulemused; võime teha ettepanekuid uute originaalseid lahendusi kontekstis arengut või teadustööd; tootmisvõimsuse rakendamine omandatud teadmisi lahendada keerulisi ja tundmatuid probleeme multidistsiplinaarse kontekstides;

konkreetse 2.Competências - oskus kasutada arenenud matemaatilised meetodid projekteerimise ja disaini uute mehhatroonikasüsteemide seadmed; arengut võimaldav mehhatroonikasüsteemide seadmed; võime luua ja muuta simulatsiooni tarkvara; suutlikkuse arendamise ja rakendamise automatiseeritud süsteemid tootmine või kontrollimine tööstustoodete (integratsiooni erinevaid tehnoloogiaid, pneumaatika, elektroonika, masina nägemine); oskus koostada planeerimisel uute toodete valmistamiseks.

3.Competências spetsialistid - erialase tegevuse kavandamisel tööstusharud, tootmiseks ja kokkupanekuks toodete ja mehaaniliste ja elektrooniliste komponentide, sealhulgas auto ja selle allhankijate, automaatika ettevõtted, ettevõtete või hooldus osakonnad, konsultatsioonifirmad ja sertifitseerimine teenuste ja kontrolli, tehnilise ja kaubandusliku tegevuse uurimused ja projekteerimine aktiivsuse teaduslaborid.

Väljasõitudel Professionals

automatiseeritud tööstus (autod, Food, komponendid, Taastuvenergia); Metallitööstus Tööstus (mehaaniliste tootmismeetodite, mehaanika ja mehhatroonikasüsteemide Engineering); Nõustamine tehnilised / teaduslikud tööstusettevõtted; Tööstus automatiseerimise ja simulatsiooni tarkvara; teadus- ja arendustegevus ühikut (ID) Mechatronic seadmed.

Viimati uuendatud apr 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Näita vähem