See kaheaastane magistriõppe programm valmistab õpilasi ette erialase teadlaskarjääri eluteaduses, pöörates erilist tähelepanu haiguste ravimise ja diagnostikavahendite molekulaarsetele tehnikatele koos ulatusliku koolitusega andmete analüüsimisel (bioinformaatika). Programm on ainulaadne koostöö Karolinska instituudi, KTH-i Royal Institute of Technology ja Stockholmi ülikooli vahel Stockholmi Science for Life'i laboratooriumis.

KTH eluteaduse molekulaarsed tehnikad

Meie arusaam inimkehast molekulaarsel tasandil on viimastel aastatel dramaatiliselt arenenud, mis on kaasa toonud uute raviviiside ja diagnostikavahendite väljatöötamise haiguste tõhusaks raviks. Eluteaduse molekulaarsete tehnikate üliõpilased saavad tervikliku hariduse eluteaduses, rõhutades suurte andmete bioinformaatika analüüsi tipptasemel meetodeid, kombineerides nüüdisaegses "suure jõudlusega" molekulaarbioloogias kasutatavaid tehnikaid. Õpilased õpivad ka, kuidas bioloogiliste leidude tõlkimist diagnostilisi tööriistu ja uudseid ravimeid.

Programmi viib läbi õpetajate meeskond, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud teadustöötajad nende vastavates erialadel, et tagada vastav õppekava teadustöö ettevalmistamisel. Kursused annavad tugeva hariduse molekulaarbioloogia, biotehnoloogia ja meditsiini kombinatsioonis, keskendudes suure jõudlusega bioloogiale ja analüüsides suuri andmeid bioloogiliste leidude tõlkimiseks labori pingilt patsiendi voodisse. Programm arendab ka kutsealasele karjäärile vajalikke oskusi ja oskusi - sealhulgas suulist ja kirjalikku ettekannet, meeskonnatööd ja kuidas teha eetilisi ja ühiskondlikke kaalutlusi elukutsega seotud küsimustes, mis kõik on olulised akadeemiliste ringkondade ja tööstuse projektide juhtimise võime jaoks .

Lõputöö

Kraadiõppe projekt viiakse läbi viimase õppeaasta jooksul ja see hõlmab üliõpilast, kes töötab õppekava teoreetiliste kursuste teemal. Projekt viiakse läbi uurimisrühmas Karolinska Instituudis, KTH Royal Institute of Technology, Stockholmi Ülikoolis, Science for Life Laboratooriumis või muus rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolis või uurimisinstituudis või tööstuses.

Teemad

Bioinformaatika, programmeerimine, molekulaarse eluteaduse meetodid, translatsiooniline meditsiin, genoomika, transkriptoomika.

Karjäär

Molekulaarbioloogia, biotehnoloogia, meditsiini ja andmete analüüsi kombinatsioon annab suurepärase profiiliga professionaalse teadustöö karjääri akadeemilises keskkonnas või biotehnoloogia- ja farmaatsiatööstuses. Nendes valdkondades töötavad elusteadusteadused ja akadeemilised asutused on aktiivsed ja elunditeaduste sektor kogu maailmas laieneb, mis annab õpilastele võimalused paljusid töökohti. Selle programmi esimesed õpilased lõpetasid 2017. aastal ning enamus neist on asunud uurimispositsioonidesse mainekates teadusasutustes.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
400,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi