Magistriõpe motion graafika disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Motion Graphics Design

Meistrid Liikuva graafika Design60 ECTS saadakse täites kaks magistri kraadi 30 ECTS iga. Need kraadiõpet võib võtta ühe õppeaasta või erinevatel õppeaastatel. Ka kõik kraadiõpet, mis on osa kapten 's määral võib võtta iseseisvalt.

ESITLUS

Mitu ekraanid näed enda ümber? Teave innukas selguvad toidetakse värske, võrgutav ja kaalukaid sisu. Autorid seeria ja filme, audio visuaalne identiteet kanalid ja telesaateid, kaubaautod, videoklippe, ettevõtte audiovisuaalse toetust tükki koolitus, video projektsioonid ja kogemuslik side ... Selles keskkonnas, animeeritud graafika on seadistatud ühe Kõige atraktiivsem ja tegevuse ajal hoone uue digitaalse kõne aknad lahendusi.

Pioneerid sillutas teed. Bass, Binder, McLaren ... nad uuritud ja avastatud uus võimalus ekraani disain. 90. olid aeg konsolideerimist ja hiilgus, ja sajandivahetusel ja buumi digitaalset informatsiooni, tööruumi laiendamine uue audiovisuaalse disainer.

Keskkond, kus professionaalne, lisaks käepide kergust tööriistad, mida vajate teadmisi meedia ja meisterlikkust keele ja audiovisuaalsete vahendite edukalt ühendada vaataja / kasutaja sajandil.

Koolituse eesmärgid

Torka disainer protsessi peegeldus ja eksperimenteerimise projekte ümber animeeritud graafika ja audiovisuaalse loomingu, süvendades teadmisi koosseisu tööriistad ja digitaalse väljaanne mitte ainult vahetu lahendus põhiprobleemi loomine, kuid nagu abi ja toetust mõttemaailma.

CURRICULUM

Doktor Resolutsiooni Design on jagatud 4 moodulid ja sõlmib Final Studies Project.

  • Moodul I - Technologies. Koostis tööriistad ja digitaalne toimetamine (After Effects ja Final Cut)
  • Moodul II - Töötoad (Metafoor, Autorid ja Heli)
  • III moodul - Projektid (audiovisuaalse jutustuse)
  • Moodul IV - audiovisuaalne kultuur

Ohutuskaart

Probleem: 11. Edition

Kvalifikatsioon: Resolutsiooni Design lõpetanud ülikooli Vic-UCC. Õpilased ilma ülikoolidiplomite saavad University Extension Studies diplom.

Autorid: 30 ECTS

Kooli aeg: Of 7. oktoober 2015 kuni juunini 2016. Presentation PFE: juuni 2016

Hours: Esmaspäeviti ja kolmapäeviti 19h kuni 22h

Modalidad: Klassiruum

Keel: Hispaania

Doktor Hind: 3480 €

Master Hind: 6600 €

Access: Lõpetajad ja / või vilistlaste. Kõrgem lõpetajatele. Kõrgem tase koolituse tsüklit skulptuur ja disain ja professionaalne peredele: Sisekujundus, graafiline disain, tööstusdisain ja tarbekunsti riided. Spetsialistid ilma konkreetse kvalifikatsiooni valdkonnas, mis võib näidata töökogemust. Juurdepääs muidugi määrab valiku protsessi.

Märkused: Hispaania intensiivkursus septembris välisriikide üliõpilastele, kes soovivad registreeruda Masters (valikkursus).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Loe edasi

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Näita vähem