Magistriõpe muidugi politoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Capacity Development

Et Magistriõppe Politoloogia valmistab ette õpilasi akadeemilise karjääri enne, kuid avas lõpetajad ka palju võimalusi mitte-ülikooli sektoris tegutsema. See aste kvalifitseerub eriti vastutab tegevust avaliku halduse, et huvigrupid, rahvusvahelised organisatsioonid ja valitsusvälised organisatsioonid (VVOd) valdkonnas avalike suhete ja välisriigis omandatud kategooriasse.

Vastuvõtutingimused

Eelduseks sissepääs Master Program politoloogia on lõpule vastava bakalaureuse kraadi, Fachhochschule bakalaureusekraad või muu samaväärne programm tunnustatud kodu- või välismaiste keskharidusjärgsed õppeasutus.

Õppemaks

langevad Master Program politoloogia ei õppemaksu, nii kaua, kui kestab neli semestrit ei ületata. Kuid väikese tasu eest (praegu 18,70 €) Austria Student Liit on tingitud semestris. Erandid kehtivad kolmandate riikide kodanikele, siin õppemaksu suuruseks 745,42 € semestris.

Uuring eesmärgid ja sisu

MA politoloogias on suunatud BA lõpetajad, kes soovivad parandada oma akadeemilisi oskusi, samuti spetsialistid, kes on huvitatud kvalifitseeritud koolitus. Lisaks tekitada väga spetsialiseeritud materjalide ja metodoloogilisi teadmisi, deklareeritud Kursuse eesmärgiks on võimaldada õpilastel iseseisvalt arendada uuenduslikke uurimis küsimusi selle teooria kirjutada nii metodoloogiliselt põhjendatud kirjaliku töö ja esitada suuliselt veenev. Lisaks lõpetajate uuring peaks olema võime analüüsida keerulisi poliitilisi küsimusi iseseisvalt ja kriitiliselt ja hinnata ning põhineb nende ulatuslikud teadmised praktiline tegevus või nimetades lahendusi ja põhjendatud.

Miks Salzburg?

On põhjust uurida MA Politoloogia Salzburg:

  • Kõrge ja rahvusvahelise orientatsiooni õppe- ja teadustöö
  • Paindlik, individuaalõppe disain
  • Väike seminarirühmas
  • intensiivravi
  • Koostöö Salzburg Keskus Euroopa Liidu Studies (SCEUS)
  • Exchange koos valdavalt välisüliõpilased ning EL-Masters
  • suurepärane koht õppida

Läbi erinevate (rahvusvaheline) rahastatud projektide töötajate tekkida suurepärane, huvitatud üliõpilased sageli ka võimalusi teadusuuringute kaudu abilisena osaleda nende projektide ja koguda esimene teaduslik ja -administratiivne tegeliku teadusliku uurimistöö (skooperation).

Kursuse ülevaade

Et Master Program Politoloogia võimaldab üksikute, mis on suunatud nende endi huvides disaini uuringud. Lisaks kaks peamist teemat, mis on vabalt valitud neli Valikmoodulid, üliõpilased valida ka teadus- ja käed-valikainete moodul. Täiendav elemendid Uuringu läbi nõudlik koolituse meetodeid (kursused teadus disain ja arvuti abil statistika) ja süvenev kohustuslikud moodulid teema-spetsiifilised seminarid. Lisaks saavad õpilased tõsta oma profiili läbi valikainete kursused. Järgmised täiendused soovitatav: Soouuringute, geograafia ja regionaalplaneerimise, Communication Studies, õiguse, majanduse, ajalugu jne

rahvusvahelise tähelepanu

Department of Political Science on rahvusvaheline õpetamise ja teadustöö. Mitmed kursused programmi pakutakse inglise keeles. Samuti toimus Saksa kursused sageli inglise kirjandust ei loe. Lubatud ka kirjutada oma magistritöö inglise õpilastele.

Teadlik, et rahvusvahelise kogemuse tulevikus karjäärivõimalusi oma lõpetajatele on oluline, välismaal Department of Political Science on tugevalt toetada ja edendada parimaid. Õpilased saavad kasutada eelkõige võimalust Erasmuse programmi. Siin on tihedad suhted osakonna Euroopa juhtivate ülikoolide, sealhulgas Institut d'Etudes Politiques Pariisis, University of Warwick Ülikooli Pompeu Fabra Barcelona ülikoolist Pavia, Boğaziçi Ülikool Istanbulis ja palju muud. Lisaks on ka teisi võimalusi, nagu näiteks osalemine ühise õppeprogrammi.

Teine pluss on see, et enamik õppejõude on pälvinud rahvusvahelise kogemuse ülikoolides. Professorid ja õppejõud on võrgustatud koos kolleegidega üle kogu maailma. Nad esitavad oma töö regulaarselt teadusuuringute konverentse, avaldab eelretsenseeritavates ajakirjades ja on kohalike ja (muu) riiklikud konsultant poliitilised institutsioonid ja valitsused.

Viimati uuendatud veebr 2016

Teave kooli kohta

The University is one of the largest employers in the country and, as such, is a major stimulus for the economy of Salzburg.

The University is one of the largest employers in the country and, as such, is a major stimulus for the economy of Salzburg. Näita vähem