Magistriõpe nafta ja gaasi tehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kohta

MSc Oil and Gas Technology on väga akadeemilise ja professionaalse muidugi annab teadmisi ja oskusi neile, kes on huvitatud üleminek inseneri ametikohtadel ja neile, kes leiavad, et keeruline juhtide olukordades nõuavad mõned sügavamad tehnilised mõistmist. Jällegi, see on ideaalne uute sisenejate nafta- ja gaasitööstuse liiga. Kursus on täielikult tunnistanud, et Kreeka riik.

KESTUS ja laenud

Kestus programm on 14 kuud. Programm pakub kokku 90 EAP.

Avatud juurdepääsu KÕRGTEHNOLOOGIA LAB rajatised

MSc Oil and Gas Technology on programm loenguid, projektid, Töö ja teadus avatud lab nõud. Viimane on tugev vara siin EMaTTech. Nagu Tegelikult programm annab ühendus (24/7), et meie õpilased on väga kallis high-tech aparatuur, mis regulaarselt ei pea võimalus näha neid kõiki korraga ja avalikult nendega töötada igal pool maailmas. See sisaldab: Väike / lainurk röntgendifraktogramm (SAXS / WAXS), röntgendifraktsioon (XRD), erinevat tüüpi mikroskoope näiteks ülekande, skaneerimine energia hajumist süsteemi ja aatomjõu (TEM, SEM / EDX, AFM ), gaaskromatograafia põlemise isotoopide suhe massispektromeetria (GC / C / IRMS), diferentsiaalkalorimeetria ja termogravimeetriline analüsaator (DSC / TGA), maatutka (GPR) ja paljud teised pinnale ja kütuse teaduse vahenditega.

Vastuvõtutingimused

Õpilased suurepärase jõudluse oma bakalaureuse uuringud inseneri või vastava teaduse distsipliini nagu geoloogia, füüsika, keemia või matemaatika, alates Kreeka või välisriigi ülikooli võetakse vastu programmi ilma eelnevalt nõuetele. Muud tulijatele on võimalik osaleda kursusel, kuid nad võivad olla kohustatud osalema klasside bakalaureuse nafta insener tehnoloogia põhilisi kursusi (tootmise ja puurimine engineering). Lisaks akadeemilise kvalifikatsiooni, motivatsiooni ja tööstuslik kogemus on arvesse võetud. Spetsialistid, mis põhineb nende töökogemust, on teretulnud ka.

KEELENÕUDED

Kõik taotlejad peavad dokumendi inglise keeles kvalifikatsioon nt TOEFL (IBT 83), IELTS (6.5), Cambridge / Michigan Certificate või samaväärne. Sa pead tavaliselt on saavutanud skoor vajame, mitte rohkem kui kaks aastat enne kui alustate oma kraadiõppe programmi koos meiega. Kui sul ei ole nõutud hinded. Palun võtke meiega ühendust täiendava informatsiooni saamiseks.

ASSOCIATION OF Naised teaduses (AWIS)

Tasuta liikmeks kõigi naisüliõpilaste Association of Women in Science. Naised teaduses mängivad nii tööstuse ja akadeemiliste ringkondade olulist rolli. Selleks, tutvustame meie Naisüliõpilaste Petroleum Engineering Technology AWIS; lootes, et olla osa liikumine, mis suurendab võimalust naiste STEMM (Science, Technology, Engineering, matemaatika, meditsiin).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The TEI Eastern Macedonia and Thrace (??? ???) was established in 1976 under the name TEI Kavala. The present form is the result of institutional reforms and changes. First opened as Center for Techni ... Loe edasi

The TEI Eastern Macedonia and Thrace (??? ???) was established in 1976 under the name TEI Kavala. The present form is the result of institutional reforms and changes. First opened as Center for Technical Education (KATE), one year after a Center for Technical Training (KATEE) and in 1983 as Technological Educational Institute (TEI). Näita vähem
Kreeka Internetis