Magistriõpe of Environmental Sciences / Studies

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe of Environmental Sciences / Studies

Nipissing Ülikooli uus MES / MESc programm pakub üliõpilastele kraadi kas Master of Environmental Studies või Master of Environmental Sciences. Mõlemad programmid pakuvad koolitust ja arengut lõpetanud oskavad aidata kaasa uuringu ja keskkonna küsimustes ja keskkonna probleemide lahendamine tulevikus.

Lõpetajad on valmis karjääri valitsuse ja tööstuse, töö sellistes valdkondades nagu keskkonnapoliitika, mõju hindamine, teadusuuringud ja haridus. Lõpetajad on samuti valmis edasisteks uuring (nt PhD programmid) keskkonnauuringutes / reaalaineid ja erialaseid geograafilisi, hüdroloogilisi, ajalugu, bioloogia, metsanduse, filosoofia, ökoloogia ja õpetamist.

Õpilased on valmis neid püüdlusi, osaledes üheselt interdistsiplinaarne programm, mille humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste ja loodusteaduste lähenemisviise, et mõista ja lahendada keskkonnaprobleeme on täielikult integreeritud.

Vastuvõtutingimused

Kuigi on olemas mitmeid põhilisi kursusi Master of Environmental Science või Studies programmi õpilased valida oja ühte Environmental Science või Environmental Studies, olenevalt nende taustast ja huvidest.

Kandidaadid peavad omama nelja-aastase bakalaureuse kraad tahes distsipliini akrediteeritud University ja vähemalt 75% keskmisest viimase kümne täis (20 semester) läbitud ajal taotluse, või sellele vastav kvalifikatsioon tuleb kaaluda sissepääs. Taotlejad on kohustatud esitama avalduse Akadeemiline tahtlus, mis selgitab, kuidas MES / MESc programm on seotud eelmise ülikooliõpinguid.

Kõik taotlejad peavad esitama vähemalt kolm (3) kirjad akadeemilise soovitust professorid ja teised asjakohased spetsialistid, kes oskavad oma ettevalmistuse tase ja valmisolek õpinguteks. Viide ei saa kelleltki, kes on isiklikult seotud taotleja.

Kõik taotlejad peavad esitama CV. Taotlejad on vaja ka kirjutada avaldus nende teadusuuringute huvid ja soovitud teadusuuringute valdkonnas.

Taotlejad võivad paluda esitada täiendavat teavet, näiteks inglise keele oskus hinded vastavalt vajadusele.

Viimati uuendatud märts 2017

Teave kooli kohta

About Us Sure, we can tell you about our beautiful surroundings and how our students rate us #1 in several student satisfaction surveys, or how our residences are the rated one of the best in Canada, ... Loe edasi

About Us Sure, we can tell you about our beautiful surroundings and how our students rate us #1 in several student satisfaction surveys, or how our residences are the rated one of the best in Canada, but the best way to experience Nipissing is by visiting us. Näita vähem