Master of Science in Operations Research

Operations Research on rakendatud teaduse ja on seotud kvantitatiivne otsuse probleeme, mis üldjuhul hõlmab jagamise ja kontrolli ressursid on piiratud. Sellised probleemid tekivad, näiteks tegevuse tööstusettevõtted, finantsasutused, tervishoiu organisatsioonide, transpordisüsteemid, energiat ja ressursse, ja valitsus. Operatsioonid analüütik arendab ja kasutab matemaatilisi ja statistilisi mudeleid, mis aitavad lahendada neid otsus probleemid. Nagu insenerid, nad on probleem valmististe ja lahendajad. Nende töö nõuab teket matemaatiline mudel süsteemi ja analüüs ja prognoosimine tagajärjed asendusliikme režiimid süsteemi juhtimiseks. Analüüs võib hõlmata matemaatilise optimeerimise tehnikaid, tõenäosuslik ja statistilised meetodid, eksperimendid ja arvutisimulatsioon. Operations Research kursused on pakutud Columbia Ülikoolis alates 1952. aastast.

Vastuvõtutingimused

Kraad vaja luba: Õpilased kaasati programmi peab olema bakalaureusekraadi inseneri, teaduse, matemaatika, infotehnoloogia, statistika, ökonoomika alaealisega matemaatika või muude sellega seotud valdkonnas akrediteeritud akadeemiline asutus. Õpilased peaksid posess tugev matemaatika taust (kolm terminit kivi, üks mõiste tavaline diferentsiaal vaja; üks termin Lineaaralgebra soovitatav). Taotlejatel peaks olema tugev üliõpilaste rekord olema konkurentsivõimeline sissepääs.

 • GPA vaja: minimaalselt 3,0
 • GRE nõuded: General test vaja

Teised taotluse nõuetele: Kaks soovitust tähed, ärakirju, CV ja isiklik professionaalne avalduses nõutakse. TOEFL testide tulemused on kohustatud kõik õpilased, kes sai oma bakalaureusekraadi riigis, kus inglise keel ei ole ametlik ja kõnekeel. Kõik taotluse nõuetele Graduate Application tuleb lõpule viia nii nimetatud taotluse.

Laius nõue: iga kõrgetasemelist programmeerimise kursuse (näiteks FORTRAN, Pascal, või C, millest viimane on väga soovitatav)

Kursused

tudents tuleb täita kõik vajalikud kursused, kokku 30 lõpetaja punktid akadeemilise töö kaudu CVN akadeemilise keskmiselt 2,5 või parem. Vähemalt 18 neist krediiti peab olema Industrial Engineering ja Operations Research kursused. Kõik ulatuse nõuded tuleb täita 5 aasta jooksul alguses esimese kursuse krediteerimine kraadi. See sisaldab kursusi võtta non-programm.

Nõutav Kursused

Järgmised põhilisi kursusi tuleb arvatud juhul, kui nad ise või nende ekvivalendid on lõpetatud enne Sissepääs programm:

 • SIEO W4150 Sissejuhatus Tõenäosusteooria ja statistika
 • IEOR E4004 Sissejuhatus Operations Research: determineeritud Modelsor IEOR E4007 optimeerimine mudelid ja meetodid rahalise insenerid *
 • IEOR E4106 Sissejuhatus Operations Research: Stohhastilised Modelsor IEOR E4701 Stohhastilised mudelid Financial Engineering *
 • IEOR E4404 Simulationor IEOR E4703 Monte Carlo simulatsioon *

*Kursus keskendub rakendusi finantsteenuste sektoris. Ainult üks Loomulikult ei ole nii, saab rakendada programmi.

Ja kuus valikainete kursused valitud koostöös IEOR teaduskonna nõustaja.

Taotluse esitamise lõiv

 1. Menetlustasu 200 $ on vajalik esmakordselt taotlejatel koolilõpetaja Õppekava.
 2. Aspirandina Services Office vaid protsess esitatavale taotlusele koos taotluse tasu. Menetlustasu ei tagastata. Palun tšekk: Columbia Video Network.
 3. Rakendused rohkem kui üks programm ei saa töödelda üheaegselt.

Taotlemise tähtaeg

Pange tähele: Taotlusi võetakse vastu jooksvalt. Kui täidetud taotluse kätte saanud seda töödelda ja Sisseastujale komitee läbivaatamiseks. Rakendused loetakse järgmiseks tulemas semestri ülestunnistusi tsükkel. Näiteks rakendus sai veebruaris hinnatakse tulemas Summer poolaastal. Ainult lõpule taotlusi esitada sisseastumise komitee läbi.

Ärakirju

 1. Ametliku ärakirja igast kõrgkoolis / ülikoolis olete käinud või praegu käivad tuleb esitada koos taotlusega. Ärakirjad peavad olema originaal, kinnises ümbrikus.
 2. Autorid mis kuvatakse üleandmise krediiti muu ärakirja ei kehti; Ametliku ärakirja koolis, kus krediiti teeniti tuleb esitada.
 3. Õpilased, kes on varem või praegu õpib Columbia Ülikoolis tuleb taotleda koopiad oma ärakirju saadetakse CVN Columbia Video Network, 500 W 120. St, 540 MUDD, MC 4719, New York, NY 10027
 4. Aspirandina Teenused amet palub, et ärakirju esitada koos taotlusega. Kui näete hilinemine ametliku ärakirja, palun lisage mitteametlik seatud taotluse. Fail võib muuta osakond komplekt mitteametlik dokumente; aga siis peavad esitama ametliku ärakirja enne kui ametlikult lubatud koolilõpetaja Õppekava.
 5. Kõik materjalid toetuseks esitatud taotlus, kas ametlik või mitteametlik, omandusse läinud Columbia University ja neid ei tagastata taotlejale või saadetakse teistes koolides või asutustes. Kuna teie dokumente ei tagastata, soovitame hoida koopiad kõigist dokumentidest peate oma isiklikke andmeid.

Vajalik eksami hinded

 1. Graduate Record eksam (GRE) üldised katsetulemused on vaja kõigi liikmesriikide taotlejad. GRE hinded kehtivad 5 aastat.
 2. TOEFL või IELTS on vaja kõigi kandidaate, kes ei saanud oma bakalaureuse kraadi riigis, kus inglise keel on ametlik kõnekeel. TOEFL ja IELTS skoori kehtivad kaks aastat.
 3. Kõik skoor aruanded peavad olema ametlik ja saadetakse Graduate Sisseastujale otse Educational Testing Service (ETS).
 4. Columbia ehitus CEEB kood on 2111 (mitte 2162, mis kuulub Graduate School of Arts and Science).

Vajalik Documemts

Need taotluse materjalid on välja töötatud, et aidata inimestel anda isiklikku ja akadeemilise teavet enda, mida kasutatakse, et hinnata nende kandidatuuri sissepääs kraadiõppe Fu Sihtasutus School of Engineering and Applied Science Columbia Ülikoolis. Taotlejad võivad aidata Graduate Sisseastujale büroo pakkuda kiiret tagasisidet oma taotluse staatust ega esitanud kõrvalised teavet, mis ei ole taotlenud nagu liigne hulk soovitus tähed, koopiad kokkuvõtteid ja teesid, videolindid ja / või fotod uurimistöö ja teisese lõputunnistuse. Alljärgnev informatsioon näitab, millised teemad on vajalikud täieliku taotluse.

 1. Kraad taotlusvorm (online)
 2. Kaks soovitust tähed pitseeritud ümbrikus posti teel või otse Soovitaja e-mail, et records@cvn.columbia.edu
 3. Ametlik GRE üldised eksamitulemused
 • Kõik skoor aruanded peavad olema ametlik ja saadetakse otse Educational Testing Service (ETS)
<li>Columbia ehitus CEEB kood on 2111</li>

TOEFL või IELTS testi tulemused (vajaduse korral)

&Uuml;ks koopia ametliku &auml;rakirja k&otilde;ik eelmised osales Keskharidusj&auml;rgse kolled&#382;id / &uuml;likoolid
Personal / Professional avaldus - l&uuml;hike (mitte rohkem kui kaks lehek&uuml;lge) masinakirjas, milles kirjeldatakse oma akadeemilise ja erialase eesm&auml;rke
J&auml;tka / Curriculum Vitae
$ 200 Application Fee
Transfer Autorid vorm (vajaduse korral)

Pange tähele: Õpilased, kes alustavad õpinguid Columbia University all non-immatrikuleeritud staatus läbi CVN peab jätkama kõigi nende kursuste kaudu CVN. Kui taotletakse luba programm, õpilased peavad esitama kõik oma taotluse materjalid otse Columbia Video Network töötlemiseks. Taotlused, mis on saadetud otse ameti Lõpetanud Student Services või esitada elektrooniliselt läbi ApplyYourself taotlusvorm asemel CVN on vormid toob kokku ilmajäämise krediiti võetud mitte-immatrikuleeritud staatus läbi CVN. Kõik Columbia kursused, mida kasutatakse suunas õpilase programm tuleb täita kaudu CVN. Pange tähele, et iga õpilane kursustel läbi egiidi CVN võib võtta ülikoolilinnakus kursused ainult alla haldus- juhendamisel CVN koos nõunik heakskiidu.

Õppemaks ja tasud

Pange tähele, et kõik õppemaksu ja teenustasusid on USA dollarites ja hinnatakse. Õppemaks ja kõige tasu seaduses ja võivad muutuda äranägemisel hoolekogu.

 • CVN Credit Õppemaks: $ 1.782 per punkti (Credit Hour)
 • CVN Audit Õppemaks: $ 834 per punkti (Credit Hour)
 • CVN Fee: $ 395 per muidugi
 • Transcript Fee: $ 105 tagastamatu ühekordne tasu
 • Ülikoolilõpetajate vastuvõtu Application Fee: $ 200 tagastamatu ühekordne tasu
 • Certification Program Application Fee: $ 150 tagastamatu ühekordne tasu
 • Hiline registreerimistasu: $ 100 tagastamatu tasu
 • CVN taganemine Fee: $ 75, pluss proportsionaalse õppemaksu ja kõik tagastamatu tasu

Näiteks: kolm krediidi muidugi oleks $ 5346 + ärakirja eest $ 105 (ühekordne) + CVN tasu 395 $ = 5846 $

Programmi õpetamise keel:
Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date