Magistriõpe politoloogia, poliitika ja juhtimine rahvusvahelises keskkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

EESMÄRK

Omadused, mis teevad juht edukas võivad erineda erinevates kultuurides. Tänapäeva majanduses on enamik organisatsioonid tegutsevad rahvusvaheliselt. Isegi juhid tegutsevad oma kodumaal satuvad korraldusmeeskondadega, tarnijad, partnerid või kliendid teistes riikides. Lisada väljakutse, kahekümne esimese sajandi meeskonnad on üha tõenäolisem, et olla multikultuurne. Traditsiooniline juhtimiskoolitus ei ole enam piisav, et arendada oskusi, mis ärijuhte nõuda. Euroopa Uuringute programm annab kultuuridevaheline juhtimine pädevuse, mis on oluliseks muutunud ettevõtete ja juhtide edu tänapäeva globaalses ärikeskkonnas maastikku.

poliitika

PROFESSIONAALSED OSKUSED

Uuringud selles osakonnas arendada arusaamist kultuurierinevustest, oskused juhtida rahvusvaheliselt ja teadmisi, et navigeerida keerukust rahvusvaheliste organisatsioonidega. Selle eesmärk on ka anda teadmisi ja arusaamist majanduse spetsiifikat rahvusvahelistel turgudel, kontode ja riske, kaubanduse ja läbirääkimised. Lõpetajad saada oskuse nõuded ja mehhanismid ökonoomne ja õiguslikke menetlusi oluline teostamiseks rahvusvahelistel turgudel. Põhjalik European Studies programm võimaldab oma õpilastel omandada ja konsolideerida oma teadmisi ja arendada praktilisi oskusi seega pärast lõpetamist samas tõhusalt hallata ettevõtete rahvusvahelistel turgudel.

Uuringute käigus me võimaldab teil edu:

  • kommunikatsioon eri kultuuride,
  • usalduse kasvatamisega mõjutada klientide, tarnijate ja kolleegidega erinevatest riikidest,
  • Võrdlusuuringute oma individuaalne juhtimisstiili vastu eelistuste üle maailma - ja õpivad kohanema vastavalt,
  • Õppimine, kuidas viia läbi rahvusvaheline maatriks süsteemid ja muud organisatsioonilised struktuurid,
  • Tegutseda rahvusvahelistel turgudel,
  • Saanud soravalt õiguslikud, majanduslikud ja kultuurilised aspektid rahvusvaheline ettevõtlus.

GRADUATE sihtkohtade

· Turundus, inimressursid, rahandus, · ettevõtlusorganisatsioonide ja kohaliku omavalitsuse asutused, · ettevõtete ja institutsioonide positsiooni kõrge või keskastme juht, · välis- ja rahvusvaheliste institutsioonide seotud äri, · teadus- ja arendusasutused, · nõustamine asutused, · haridus.

dIPLOM

Osalemine Euroopa Uuringute tulemusena omandada magistrikraadi politoloogias. Selle laialdaselt tunnustatud dokumenti võite arendada oma rahvusvahelist karjääri edukalt.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Humanities and Economics in Lodz was established in 1993. It is the largest non-public institution of higher education in Poland. In 2007, the University gained the right to award Ph ... Loe edasi

The University of Humanities and Economics in Lodz was established in 1993. It is the largest non-public institution of higher education in Poland. In 2007, the University gained the right to award PhDs in the following subjects: linguistics in the department of humanities, information technology in the department of technical sciences and visual arts in the department of fine arts. Näita vähem