Magistriõpe programmi ärijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in Business Administration (MSBA) programmi eesmärk on valmistada õpilasi eduka karjääri ärijuhtimise või alustada ja juhtida oma ettevõtteid.

Programm sisaldab kursusi ja komponente, mis annab õpilastele tugeva aluse üldise ärijuhtimise.

Programmis tunnistatakse, et töötab kaasaegne keskmise või suure äriorganisatsiooni nõuab erialaseid teadmisi ja tegevusalad. Seega programmi eesmärk on anda õpilastele paindlikkust saada üldine äri kraadi või keskenduda ühele järgmistest spetsialiseerumist:

  • Rahvusvahelise ärijuhtimise
  • Finantsjuhtimine või
  • Juhtimise infosüsteemid.

Iga eriala pakub kursusi ja juhtumiuuringuid, et tegeleda äri olukordades eriti olulised, et spetsialiseerumine.

Programmi eesmärkide ja sihtide

Arvestades viiest komponendist programmi, teadliku jõupingutusi tehakse rõhutada integratsiooni. See eesmärk on saavutatav läbi juhtumiuuringud, mis on vajalikud peaaegu kõik kursused. Lisaks pedagoogilist lähenemist hõlmavad seminare ja esitlusi kogenud ettevõtete juhid. Juhtumiuuringud sunnib õpilasi mõtlema kõigi funktsionaalsete valdkondade äri ja üritab arvestada kõiki neid mõõtmeid ja tegureid, mis mõjutavad äriline otsus. Juhtudel soodustada iseseisvat mõtlemist ning julgustada õpilasi võtma initsiatiivi ja arendada enese teadlikkuse ja usalduse.

MBA eesmärk on valmistada õpilasi karjääri ärijuhtimise, finantsjuhtimise või infotehnoloogia. Programm kehtib üksikisikute plaanis töötada keskmiste ja suurte ettevõtete või ettevõtjatele, kes on huvitatud arendada ja töötab oma ettevõtteid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Canadian Institute of Technology (CIT) also known as “Instituti Kanadez i Teknologjisë” (SHLUP “IKT”), is owned by the company C.I.T. – Albania, which has an Education as its primary activity in Alban ... Loe edasi

Canadian Institute of Technology (CIT) also known as “Instituti Kanadez i Teknologjisë” (SHLUP “IKT”), is owned by the company C.I.T. – Albania, which has an Education as its primary activity in Albania. The start-up of this business in Albania originates from a Memorandum of Understanding signed between the company and the Edu Nova Consortium, an experienced Canadian Consortium of Colleges providing education at secondary and University level. Näita vähem