Magistriõpe programmi tööstustehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Industrial Engineering on tõhus segu põhilisi inseneri teadmisi, juhtimise tehnikaid, inimeste juhtimise oskusi ja infotehnoloogia integreeritud rakendusuuringute matemaatika ja statistika. Tööstusliku insener võib kavandada, rakendada, kontrolli ja juhtida keerukaid süsteeme optimaalseks.

Kanada Institute of Technology on pühendatud aidates õpilastel professionaalse arengu, ressursside, mis ei hõlma mitte ainult hariduse, vaid ka taastada ja kaaskirja kirjutamine, arendada kutse kaebuse ja intervjuu / võrgustike loomise oskusi.

Programmi eesmärkide ja sihtide

Industrial insenerid on koolitatud tootlikkuse ja kvaliteedi parandamisele spetsialistid. Nad töötavad inimesed ning seadmete ja veedavad suurema osa oma ajast töökeskkond arendada teaduslikku lähenemist probleemidele.

Peamised ülesanded

Industrial Engineering on seotud projekteerimise, parandamine ja paigaldus integreeritud süsteem mehi, materjalid ja seadmed.

Teadmised ja oskused

See juhib pärast erialaseid teadmisi ja oskusi matemaatika, loodusteaduste koos põhimõtted ja meetodid inseneri analüüsi ja disaini täpsustada, ennustada ja hinnata tulemusi, mis saadakse ühtse süsteemi eespool.

Peamiseks eesmärgiks tööstustehnoloogia on:

  • Et suurendada tootlikkust.
  • Raiskamisest ja mitte-lisandväärtusega tegevustesse.
  • Parandada ressursside efektiivne kasutamine.
Viimati uuendatud Juuli 2016

Teave kooli kohta

Canadian Institute of Technology (CIT) also known as “Instituti Kanadez i Teknologjisë” (SHLUP “IKT”), is owned by the company C.I.T. – Albania, which has an Education as its primary activity in Alban ... Loe edasi

Canadian Institute of Technology (CIT) also known as “Instituti Kanadez i Teknologjisë” (SHLUP “IKT”), is owned by the company C.I.T. – Albania, which has an Education as its primary activity in Albania. The start-up of this business in Albania originates from a Memorandum of Understanding signed between the company and the Edu Nova Consortium, an experienced Canadian Consortium of Colleges providing education at secondary and University level. Näita vähem