Magistriõpe projekteerimise käigus innovatsiooni Pekingi instituut moe ja tehnoloogia (bift) Pekingis / Hiina

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Department of Civil Engineering, projekteerimise, ehitamise, Keskkond (DICDEA), AA 2015-16 on aktiveeritud uue integreeritud uuringu käigus Pekingi Institute of Fashion and Technology (BIFT) Pekingis. Loomulikult pakub õpilastele võimaluse saavutada kaks kraadi, st kaks kraadi Magistriõpe Fashion Design. Täpsemalt, see kestab biennaalil; See annab koolitusprogramm koos oma ülikooli võõrliikide ja koolitusega seotud liikuvus (1 ½ aastat); hõlmab vabastamist lõpus õppeperioodi, kaks koolilõpetaja kraadi Fashion Design (kaks kraadi), millest üks on kehtiv Itaalias ja teiste partneritega ülikooli riigis. Seetõttu õpilastele, et uued muidugi on võimalus rikastada oma õppekava ja tutvustab end töömaailmas täieliku ja rahvusvahelised haridus- profiili.

Pekingi Institute of Fashion and Technology (BIFT) Pekingis on üks tähtsamaid ülikoole Hiina mood, mis on spetsialiseerunud peamiselt rakendusuuringutega tehnoloogia. Koolitus BIFT ühendab kunsti, tehnoloogia, majanduse, juhtimise ja teiste erialade, et saab suhelda edukalt. Asutatud aastal 1959, instituut on liitunud ministeeriumi Tekstiil. Viimastel aastatel instituudi moto on "innovatsioon sillutab teed realistlik ja loominguline taotlusi hariduse valdkonnas", visionäär filosoofia, mis ühendab kunsti ja teaduse haridus, ühendab kultuuri etnilise mood kaasaegse disaini filosoofia . Asutus loeb 7000 üliõpilastele ja 700 akadeemilist töötajat, nüüd koosneb viiest koolist (School of Art and Enterprise Rõivad, Faculty of Art and Design, School of Materials Science and Engineering, School of Business, ja School of Design tööstus- ja tehnika); kaks osakonda (Department of võõrkeeled ja Department of skulptuur); kaks õpetamise vaheseinad (Ühiskonnateaduste Osakonna ja osakonna baaskursuse); hariduskeskus (Center for Computer Science õpetamine); Rahvusvahelise College; kool Jätkuv haridus; Department of Higher kutsehariduse ja Graduate School. Seal on 20 spetsialiseerumist: Tekstiili Sciences and Engineering; Materjalid Fashion R & D ja hindamine Laboratory; mood kultuuri ja teaduse valdkonnas; Riietus Technology Transfer; Ehted muuseum, üks kümnest kõige spetsialiseeritud muuseume Hiinas.

hariduslikke eesmärke

Uus rahvusvaheline õppekava koostöös Pekingi Institute of Fashion and Technology (BIFT) Beijing võimaldab liikmetel saavutada, lõpus muidugi kaks kraadi, mis on kaks kraadi Master of uuring Fashion Design. SI on teisisõnu kaks kraadi pealkirjad (kaks kraadi), millest üks on kehtiv Itaalias kui magistrikraadi Design Innovation Õppekava Fashion ökodisaini ja muu Hiinas magistrikraadi kostüümid. Mõlemad pealkirjad kulutatakse rahvusvahelisel tasandil ELi territooriumil või Extra EL.

Rahvusvaheline Master õpingute eesmärk on koolitada spetsialiste, kes suudavad kasutada oma võrgustikku Euroopa ja Aasia ettevõtted, rahvusvahelistumise tootmise süsteeme eriti valdkonnas moe ja tekstiili, näeb Hiinas ja Aasias üldisemalt partnerid privilegeeritud produktiivne. Meistrikursustel hõlmab õppeperioodi välismaal ja internatuuri päritoluriigis.

VASTUVÕTJAD ja stipendiumid

Uus International Master õpingute Fashion Design aktiveeritud koostöös Pekingi Institute of Fashion and Technology (BIFT) Pekingis, pääseb tuti üliõpilased huvitatud: juba registreerunud SUN osakonna DICDEA Master Design Innovation õppekava Fashion ökodisaini ja kõik muud magistrikursus; need teise ülikooli.

Õpilastele juba registreerunud teiste kraadiõppe, kes otsustavad minna uue KKL International Program koostöös Pekingi Institute of Fashion and Technology (BIFT) Pekingis, aktiveeritakse kohandatud korra tunnustamist ja kinnitamist juba eksamid; Selle vältimiseks, et tehtud töö on kaotanud.

Need, kes otsustavad registreeruda KKL International Design Innovation Õppekava Fashion ökodisaini koostöös Pekingi Institute of Fashion and Technology (BIFT) Pekingis, püüab kasutada stipendiumi aastas eraldatud päike. Mõned neist stipendiumi on mõeldud välisüliõpilastele.

Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Loe edasi

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Näita vähem
Caserta , Aversa , Napoli , Murcia , Shkodër , Pekingi , Pjatigorsk , Lille , Shanghai , Istanbul + 9 Rohkem Vähem