Loe ametlikku kirjeldust

LaSalle

Traditsiooniliselt projektid on suutnud ilma eriliste tehnikate ja meetodite keskkonnas, kus ta saavutas positsiooni Projektijuht / Project direktor juhuslikult ja ilma korraliku ettevalmistuse, nagu siis, kui "juhuslikku amet" küsimus.

Magistriõpe Projektijuhtimine See vastab vajadusele koolitada professionaalsed quecoordinen projektide projektijuhid, mis on kindel ja põhjalikud teadmised kaasaegse juhtimise meetodeid.

Rohkem kui 2800 vilistlased alates 1999. aastast toetama koolitus väljastatavate Management Project La Salle URL.

Miks õppida projektide La Salle ülikoolis Barcelona?

 • La Salle - URL on esimene ülikooli Hispaanias ning kolmas Euroopas saada akrediteering granuleeritud (Global Akrediteerimine Center) PMI (Project Management Institute).
 • La Salle on akrediteeritud kui registreeritud Haridus Provider (REP) ERK.
 • Üliõpilased, kes vastavad akadeemilised nõuded ka saavad pealkiri magistrikraadi Projektijuhtimine poolt tunnustatud Euroopa kõrgharidusruumi (Bologna).
 • Pärast programmi, magistrante saada vajalikku krediiti eksami projektijuht Professional (PMP) poolt antud PMI. Programm sisaldab spetsiaalset koolitust, et valmistada ette PMP eksam koosneb: PMP Online Course (ligipääsetav aasta pärast valmimist kapten) ja juurdepääsu PMP eksam simulaator (kättesaadav jooksul 4 kuud).
 • Teadmine, et õpilased saavad kogu programmi kuuluvad PMBOK Project Management Institute (PMI) ja on aluseks rahvusvahelise sertifikaadid PMP (Project Management Professional) ja CAPM (Certified Associate Projektijuhtimine).

Mida sa ette valmistada?

 • Tagada teadlikkuse üldist protsessi aktiivsust projektijuhtimine: eesmärkide seadmine, üldtunnustatud saavutamise korra muutmine seoses juhtimist, eripärade projektide tulemuste edastamist, eeldatav jõudlus selline tegevus jne
 • Luua raamistik, kus iga õpilane / a saab spetsialiseeruda valdkonnas projektijuhtimist.
 • Praegused meetodid, tehnikad ja vahendid kättesaadavaks projekte vastavalt nende tingimuste ja kuludega, jälgides projekti kvaliteet ja lõpptoote.
 • Analüüsige täpsed tingimused projekti: aeg, hind, ressursid, kvaliteedi kontrolli ja haldamist ning integratsiooni määratlemisel projekti kuludest.
 • Küsi tehnikaid ja oskusi meeskonna motivatsiooni inimesed teevad projekti.
 • Luua üldise juhtimise põhimõtted kehtestab kaasamine projektide äristrateegia.
 • Kasutamise hõlbustamiseks projektijuhtimise vahendeid. Paljastamine tehnilisi aspekte hangete valdkonnas tooteid ja teenuseid.

Keda see võiks huvitada?

Master on suunatud lõpetajatele, kes on vaja omandada tahke ja süstemaatilist koolitust umbes projektijuhtimine.

Programm sobib eriti need spetsialistid, kes on või on vastutus projekti arengut, kas strateegiline või operatiivne (projektijuhid, tehnikud, meeskonna juhid) mõõde (juhid, funktsionaalsed juhid, konsultandid).

Erinevaid taustaga õpilasi, samuti erineva, tööstuse ja seisukohti ettevõtte, annab programm multidistsiplinaarse iseloomuga, mis rikastab ja täiendab koolitus.

Programmi õpetamise keel:
Hispaania

Vaata veel 32 kursust laSalle Barcelona Postgraduateis »

See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date