Magistriõpe psühholoogia töö, organisatsioonide ja inimressursside

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärk on valmistada õpilasi oma klassis ja kaugõpe, kui pädevad spetsialistid psühholoogia töö, organisatsioonide ja inimressursside algtasemel (järelvalveta). See ühendab professionaalne ja teadus orientatsioon, mis võimaldab juurdepääsu doktoriõppele.

Lisaks nad osalevad praktikud ja teadlased tunnustatud riiklike ja rahvusvaheliste prestiiži. See on kaasamine juhtivad ettevõtted orientatsiooni inspireeritud teaduslik ja professionaalne lähenemine (ENOP) ja R2P (Research Practice), mis eeldab, et hea erialane ettevalmistus hõlmab omandamine professionaalne ja teadustöö oskusi.

  • Koordineerimine: Isabel María Martínez Martínez ja Susana Llorens Gumbau. Psühholoogia osakond, haridus-, sotsiaal- ja metoodika. Uji.
  • Arv krediiti: 60 EAP
  • Kestus: ühe õppeaasta (oktoober 2017 / september 2018)
  • Meetod: nägu / vahemaa (oktoober 2017 / september 2018)
  • Keele õpetamine: Hispaania
  • Hind: kuni avaldamist (2016: 46,20 € / krediit)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Universitat Jaume I (UJI) came into being as a higher education and research centre on 27 February 1991 to meet the unanimous social demand in the Castelló area. It was also the fruit of a tradition i ... Loe edasi

Universitat Jaume I (UJI) came into being as a higher education and research centre on 27 February 1991 to meet the unanimous social demand in the Castelló area. It was also the fruit of a tradition in education inherited from the Teacher Training studies at the old University College of Castelló (Col·legi Universitari de Castelló, CUC), which dated from 1969. Näita vähem
Castellón de la Plana