Master of Science in raamatupidamise ja finantsjuhtimise on programm, mis valmistab õpilasi kvalifitseeritud töö valdkondades raamatupidamise ja finantsjuhtimise, nii era- kui ka avalikus sektoris. Mis teaduskonna aktiivne teadus, praktika ja poliitika kujundamise, õpilased omandada nii kvantitatiivse oskusi ja arusaamist tähtsust organisatsiooniline kontekst. Pärast ülikooli lõpetamist õpilased on hästi ette valmistatud konkureerivad rahvusvahelisel töö-turul.

Programm pakub 60 krediiti põhilisi kursusi, mis juhtimis-ja raamatupidamise, finantsjuhtimise ja riskijuhtimine. Lisaks sisaldab programm pesa 30 ainepunkti valikainete kursused, kas edasiseks spetsialiseerumine valdkonnas raamatupidamise ja finantsjuhtimise või laiendamiseks ning oskusi kursustel teiste magistriõppe programme Graduate School. Programm lõpeb 30 krediiti magistrikraadi projekti.

Kursuse sisu põhineb teoreetilised ja empiirilised uuringud, ja õpilased saavad toetust aktiivsed teadlased olulistes valdkondades. Õppetegevused tagada info- ja kommunikatsioonitehnoloogia oskuse ja jätkusuutlikkuse kirjaoskus on integreeritud kogu kaks aastat õpinguid. Läbi loengute ja töö-ülesandeid, üliõpilased arendada oma oskusi suuline ja kirjalik, analüütiline probleemide lahendamine ja meeskonnatöö.

Programm annab ülevaate kõigi põhifunktsioonide ettevõtte raamatupidamise ja rahanduse osakonnad, mis võimaldavad õpilastel võistlevad kvalifitseeritud positsioone rahvusvahelisel tööturul. Tulevikuväljavaateid ametikohti nagu juhtimis- ja finantskontrolli finantsjuht, finantsaruandluse spetsialist, audiitor ja finantsanalüütik. Õpilased programm on ka õigus taotleda akadeemilist karjääri, rakendades Ph.D. programmi pärast lõpetamist.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburgis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
160,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi