Magistriõpe raamatupidamise ja finantsjuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in raamatupidamise ja finantsjuhtimise on programm, mis valmistab õpilasi kvalifitseeritud töö valdkondades raamatupidamise ja finantsjuhtimise, nii era- kui ka avalikus sektoris. Mis teaduskonna aktiivne teadus, praktika ja poliitika kujundamise, õpilased omandada nii kvantitatiivse oskusi ja arusaamist tähtsust organisatsiooniline kontekst. Pärast ülikooli lõpetamist õpilased on hästi ette valmistatud konkureerivad rahvusvahelisel töö-turul.

Programm pakub 60 krediiti põhilisi kursusi, mis juhtimis-ja raamatupidamise, finantsjuhtimise ja riskijuhtimine. Lisaks sisaldab programm pesa 30 ainepunkti valikainete kursused, kas edasiseks spetsialiseerumine valdkonnas raamatupidamise ja finantsjuhtimise või laiendamiseks ning oskusi kursustel teiste magistriõppe programme Graduate School. Programm lõpeb 30 krediiti magistrikraadi projekti.

Kursuse sisu põhineb teoreetilised ja empiirilised uuringud, ja õpilased saavad toetust aktiivsed teadlased olulistes valdkondades. Õppetegevused tagada info- ja kommunikatsioonitehnoloogia oskuse ja jätkusuutlikkuse kirjaoskus on integreeritud kogu kaks aastat õpinguid. Läbi loengute ja töö-ülesandeid, üliõpilased arendada oma oskusi suuline ja kirjalik, analüütiline probleemide lahendamine ja meeskonnatöö.

Programm annab ülevaate kõigi põhifunktsioonide ettevõtte raamatupidamise ja rahanduse osakonnad, mis võimaldavad õpilastel võistlevad kvalifitseeritud positsioone rahvusvahelisel tööturul. Tulevikuväljavaateid ametikohti nagu juhtimis- ja finantskontrolli finantsjuht, finantsaruandluse spetsialist, audiitor ja finantsanalüütik. Õpilased programm on ka õigus taotleda akadeemilist karjääri, rakendades Ph.D. programmi pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud nov 2016

Teave kooli kohta

Sweden and the Swedish business world have had a great deal of international success over the past 100 years. A couple of important factors of success include understanding and respect for other cultu ... Loe edasi

Sweden and the Swedish business world have had a great deal of international success over the past 100 years. A couple of important factors of success include understanding and respect for other cultures and human context, which results in the realization that there are no general solutions to local problems. A specific type of leadership and a unique approach to both commercial enterprise and taking responsibility have been developed, both of which have garnered international respect. Research at the School of Business, Economics and Law helps clarify this leadership and approach to taking responsibility, and makes conveyance to students, our leaders of tomorrow, possible. Näita vähem