Magistriõpe Raamatupidamine

&nbsp

MS Raamatupidamine on 30-tunnise programmi eesmärk on anda õpilastele vajalikud tehnilised teadmised, suhtlemisoskus, ja kriitilise mõtlemise oskusi eduka karjääri avaliku sektori raamatupidamise, tööstuse, valitsuse ja ei mittetulunduslik organisatsioonid. Programm vastab ka 150-tunnise hariduse nõue vastu mitmed riigid, sealhulgas Põhja-Carolina, sertifitseerimise ja licensure CPA.

Programm tunnistab üliõpilastele erineva taustaga. Kuigi enamik MS Raamatupidamine õpilased on bakalaureuse kraadi raamatupidamis-või äri, õpilaste arv on bakalaureuse 's või kapten ' s kraadi muudes valdkondades kui äri.

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtutingimused

&nbsp

Magistriõpe raamatupidamise programm võtab üliõpilased erinevaid bakalaureuse taustaga.Sissepääs programm on konkurentsivõimeline. Kaaludes üksikuid taotlusi, MS raamatupidamise programm komisjon peab enne akadeemiline töö, GMAT hinded *, töökogemus, isikliku avalduse, ja potentsiaali edu näitab kolm tähte viide. Kehvema ühes valdkonnas võib kompenseerida eriti tugev esinemine teises valdkonnas. Kandidaadid peavad omama bakalaureuse 's kraadi akrediteeritud kolledžis või ülikoolis ning rahuldab kõik üldise vastuvõtu nõuetele Ülikool ' s Graduate School.

Taotlused vaadatakse täielik ja vaatab MS raamatupidamise programm komitee lubamise otsuse, kui kõik järgmised dokumendid laekuvad Graduate School:

  • Täidetud taotluse ja $ 60 menetlustasu
  • Ametlik transcipt alates akrediteeritud kolledžis või ülikoolis näitab bakalaureusekraadi diplomi **
  • Official GMAT * ja GRE skoor
  • Jätka
  • Isiklik teade ***
  • Kolm tähte soovitus
  • TOEFL (või samaväärne) mitte-inglise keelt emakeelena kõnelejad


* GMAT on vabastatud Beta Gamma Sigma inductees koos 3,25 GPA raamatupidamises.

** International ärakirju peab kaasnema NACES liitumata mandaat hindamine teenus, soovitavalt Haridus Credential hindajate (EMK), haridusperspektiivid (EP), International Education Research Foundation (IREL) või Maailma Haridus Teenused (WES).

*** Isiklik avaldus peab olema umbes 1-2 lehekülge pakkuda taustteavet, põhjused taotleja on huvitatud programmi, ja kuidas programm aitab teil saavutada oma karjääri eesmärgid.

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
30 tundi
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date