Üheaastane kohordi programm, mis valmistab teid usaldusega juhtima

Selle programmi eesmärk on arendada välja uue põlvkonna ärijuhid, kes suudavad toime tulla keeruliste väljakutsetega, millega ettevõte ja ühiskond seisavad silmitsi just praegu. Me kaasame nii kogu üliõpilasi kui ka õppejõude laia valiku üle kogu maailma. Oleme akrediteeritud nii USAs kui ka Šveitsis. Meie õppekava ja juhtimisprogramm töötati välja pärast põhjalikke oskusteemasid, mida tänapäeva juhid on oma töötajatele kõige väärtuslikumad. Me rõhutame juhtpositsiooni, mis juhendab teid teie individuaalsete tugevate külgede väljaselgitamisel ja annab teile praktikas nende kasutamise. Te osalete jagatud kogemuste seeriates, mis arendavad praktilisi ja kultuuridevahelisi oskusi, mida teete oma karjääri ja oma elus. Me laiendame juhtimisalast koolitust, et kaasata kursuseid, mis valmistavad teid teie organisatsioonis digitaalsete strateegiate tõhusaks kasutamiseks. Me rõhutame moetööstuses olevat e-äri tänu strateegilisele asukohale ja partnerlusele. Sa saavutate Šveitsi kõrgekvaliteedilise hariduse eelised koos Franklini pragmaatilise lähenemisega, mis keskendub oskuste rakendamisele, õppides samal ajal rahvusvahelises ärikontekstis. Magistrikursuste direktor on pühendunud õppejõudude, üliõpilaste ja tööstuse ekspertide vahelise koostöö loomisele. Kogu rahvusvahelise juhtimisprogrammi meistrid võtavad otseselt kokku kogenud spetsialistid nii klassiruumis kui ka reaalsetes tööolukordades, õppides parimaid tavasid ja kasutades neid. Te saate kasu ka akadeemilisest reisist, rahvusvahelistel kohtadel õppivate organisatsioonide külastamisel ja praktilistest kogemustest, mis muudavad lõhe kursuste ja karjääri vahel.

Üliõpilase profiil

Meie magistrikraad rahvusvahelises juhtimises on mõeldud inimestele:

  • Paljudest erinevatest haridusalastest ja ametialastest kogemustest, kes on pühendunud vastutustundlikule, strateegilisele, ettevõtlikule ja uuenduslikule juhile ning soovivad väikest kohordi programmi, millel on tugev juhtrolli arendamise ja mentorluse komponent
  • Kellel on bakalaureusekraad mis tahes erialal, kes soovivad omandada juhtimisoskusi ja ärikõnesid, mis aitavad teadmistepõhises majanduses omandada multikultuurset ja interdistsiplinaarset õpikeskkonda
  • Kes soovivad järkjärgulist lähenemist juhtimisharidusele lühiajalises intensiivses programmis

Õppekava

Gs-õppekava Meie üheaastast MSIM-kursust õpetatakse kohordimudeli abil: iga kohortaja areneb kogu üheaastase programmi jooksul kokku. See mudel hõlbustab ühist õpet ja julgustab seda klassi tegutsema meeskonnana, sarnaselt töökohas leiduvale dünaamikale.

Sõltumatu vaheüritus on pühendatud praeguste teemade seminarikursustele ja kevadine keskpikkus on see, kui kohordi läheb Academic Travel'ile. Alustad professionaalsest nädalast, mis tutvustab teid programmi, kohordi, õppejõudude ja ülikooli juurde, saades impulsse taustale ja oskustele, mida te kohordi juhatate.

Õppekava (45 krediiti)

Strateegiliste otsuste tegemisel
Vastutustundlik otsus
Uuenduslikud otsustusprotsessid
Akadeemiline reisimine
MGT580 Academic Travel
Entreprenuriale otsuste tegemine
Praktilised kogemused
MGT602 praktiline kogemus

Õppemaks ja tasud

Stipendiumid ja finantsabi

$ 18.000
$ 16.000
18 500 Rootsi krooni
Kuni 5000 USD Kuni 5000 CHF

Šveitsi Matura algatus

Šveitsi riikliku kõrgkooli diplomi (Matura) valduses olevatele õpilastele on olemas konkreetsed rahalised stiimulid.

Elukestva õppe stipendiumiprogramm

Oodatakse, et õpilased hoiavad oma juhendajaga ühendust ajakava, ülesannete ja tähtaegadega. Järelevalveasutused peaksid koolitama LLLS-i üliõpilasi, et õpilane täielikult uueks rolliks aklimatiseeruks.

LLLS administratsioon

Iga semestri alguses saadetakse õpilaste Franklini e-posti kontodele teave avatud LLLS-i positsioonide ja taotluste kohta. LLLS programmi koordineerib üliõpilaste elu ja kaasamise dekaan koostöös rahandus- ja haldusküsimuste asepresidendi ning Franklin Bursariga.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
29,500 CHF
Iga-aastane õppemaks
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 15, 2020
End Date
Mai 17, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling admissions
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 15, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling admissions
End Date
Mai 17, 2020

One Cohort - Many Perspectives