Magistriõpe Rahvusvahelise Juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Üheaastane kohordipõhine programm, mis valmistab teid ette enesekindlalt juhtima

Selle programmi eesmärk on arendada välja uus põlvkond ärijuhte, kes suudavad toime tulla keerukate väljakutsetega, millega ettevõtted ja ühiskond praegu silmitsi seisavad. Me meelitame laia valikut talente kogu maailmast, nii tudengitest kui õppejõududest. Oleme akrediteeritud nii USA-s kui Šveitsis. Meie õppekava ja juhtimisprogramm töötati välja pärast põhjalikke uuringuid oskuste kohta, mida tänapäeva juhid väidavad, et nende töötajad on kõige väärtuslikumad. Rõhutame juhtimist, et juhendada teid oma individuaalsete tugevate külgede väljaselgitamisel ja juhendada neid kasutama.

Osalete jagatud kogemuste sarjas, mis arendavad praktilisi ja kultuuridevahelisi oskusi, mida te oma karjääris ja elus edasi arendate. Laiendame juhtimisharidust, et hõlmata kursusi, mis valmistavad teid ette teie organisatsioonis digitaalsete strateegiate tõhusaks rakendamiseks. Rõhutame e-äri moetööstuses tänu meie strateegilisele asukohale ja partnerlusele. Saate kasu Šveitsi kvaliteetsest haridusest koos Franklini pragmaatilise lähenemisviisiga, mis keskendub oskuste kasutamisele õppimisel rahvusvahelises ettevõtluskontekstis.

Kraadiõppe direktor on pühendunud koostöösuhete loomisele õppejõudude, üliõpilaste ja tööstusekspertide vahel. Kogu rahvusvahelise juhtimisprogrammi magistriõppe ajal suhtlete vahetult kogenud spetsialistidega nii klassiruumis kui ka reaalsetes töösituatsioonides, õppides praeguseid parimaid tavasid ja pannes neid kasutama. Kasuks tulevad ka akadeemilised reisid, rahvusvahelistes paikades õppivate organisatsioonide külastamine ja praktilised kogemused, mis ületavad lõhe kursuste ja karjääri vahel.

Kraadiõppuri profiil

Meie magistrikraad rahvusvahelise juhtimise alal on mõeldud inimestele:

 • paljude erinevate hariduslike ja ametialaste taustadega inimestest, kes on pühendunud vastutustundlikele, strateegilistele, ettevõtlikele ja uuendusmeelsetele juhtidele ning soovivad väikest kohordiprogrammi, millel on tugev juhtimise arendamine ja mentorlus.
 • bakalaureusekraadiga igas distsipliinis, kes soovivad omandada juhtimisoskusi ja ettevõtlusoskust, et silma paista infomajanduses ja saada kogemusi mitmekultuurilises, interdistsiplinaarses õpikeskkonnas.
 • kes soovivad lühiajalise intensiivprogrammi järkjärgulist lähenemist juhtimisharidusele.

Õppekava

gs-curriculumMeie üheaastase MSIM-i õppekursuse õpetamisel kasutatakse kohordimudelit: iga kohord edeneb koos kogu üheaastase programmiga. See mudel hõlbustab ühist õppimist ja julgustab klassi tegutsema meeskonnana, sarnaselt dünaamilisega, mille leiate töökohalt.

Programm viiakse läbi kahe semestri jooksul ja suvel. Igal poolaastal on 16 nädalat, mis jaguneb kaheks põhiseanssiks seitsmenädalaseks, vahepealseks perioodiks on kaks nädalat.

Sügisene vahekokkuvõte on pühendatud aktuaalsetel teemadel toimuvatele seminarikursustele ja kevadine vahekokkuvõte on see, kui kohord läheb akadeemilistele reisidele. Alustate kutsenädalaga, mis tutvustab teile programmi, kohordi, õppejõude ja ülikooli, saades samal ajal pulssi taustal ja oskustest, mille saate kohordi juurde.

Teine nädal keskendub juhtimisoskuste arendamisele. Jälgime semestrisüsteemi ühekuulise pausiga detsembri keskpaigast jaanuari keskpaigani.

Juhtimisprogramm ja ettevalmistamine teie praktiliseks kogemuseks töötavad terve aasta. Suve jooksul viite läbi praktilisi kogemusi.

Õppeprogramm (45 ainepunkti)

Strateegiliste otsuste tegemine
MGT500 Juhtimise arendamine läbi tegevusõppe I
MGT510 rahvusvaheline juhtimine
MGT540 rahvusvaheline ja juriidiline keskkond
EBC510 e-BC andmed

Õppemaks ja tasud

Rahvusvahelise juhtimise magistrikraad makstakse ainult Šveitsi frankides.

Aspirandina peaksid eeldama järgmisi keskmisi otseseid ja kaudseid aastakulusid:

 • Õppemaks: 29 500 CHF
 • Eluase (kui elatakse ülikoolilinnakus): 11 020 Šveitsi franki
 • Tervisekindlustus: 1 590 CHF **
 • Toitlustuskava (valikuline): 3200 CHF
 • Muud kulud (reisid, raamatud, söögikorrad, meelelahutus, isiklikud esemed - hinnanguline summa): 7500 Šveitsi franki

** 1,930 Šveitsi franki, kui sündinud 31.12.1990 või enne seda. Hinnad mitte Šveitsi kodanikele. Šveitsi kodanike jaoks kehtivad erinevad määrad (sealhulgas topeltkodakondsus).

Stipendiumid

Franklinis näeme teie hariduse rahastamist investeeringuna ja partnerlusena teie, teie pere ja ülikooli vahel. Ligikaudu 70 protsenti Franklini õpilastest saab rahalist abi erinevates vormides, näiteks vajadus- ja teenetepõhised stipendiumid, valitsus ning eraabi ja kaasamisstiimulid.

Franklin pakub stipendiume, rahalist abi ja muid algatusi ning kodakondsuse ja vajaduste hindamise põhjal on saadaval mitmesuguseid välisprogramme. Koos loome teie rahalise abi paketi ja juhendame teid hoolikalt oma rahastamisvõimaluste osas.

Vajaduspõhine abi

Kõigist rahvustest õpilasi julgustatakse taotlema rahalist abi. Teavet selle kohta, kuidas ja millal taotleda, mitmesuguseid saadaolevaid abiprogramme ja abikõlblikkust leiate meie spetsiaalsest jaotisest finantsabi kohta.

Stipendiumid ja teeneteauhinnad

Teeneti stipendiume antakse üliõpilastele, kes on näidanud kõrgeid akadeemilisi saavutusi ja mida uuendatakse igal aastal nelja aasta jooksul. Neid stipendiume antakse automaatselt vastuvõtmise ajal ja need ei põhine vajadusel ega pere sissetulekutel. Eelistatakse õpilasi, kes taotlevad sisseastumist 1. detsembriks 2017 tähtajaks. Pärast 1. detsembrit võime jätkata teenete stipendiumide määramist, kui raha on veel saadaval. Lisateabe saamiseks soovitatakse õpilastel pöörduda meie kontorisse Luganos.

Allpool on saadaval auhinnavahemik sügissemestri 2018 saabuvale klassile.

USA tudengite teeneteauhinna summad
(USA dollarit)
Teeneteauhinna summad üliõpilastele väljaspool USA-d
(Šveitsi frangid)
22 000 dollarit 28 500 Šveitsi franki
18 000 dollarit CHF 24 500
16 000 dollarit 22 500 Šveitsi franki
12 000 dollarit 18 500 Šveitsi franki
Kuni 5000 dollarit Kuni 5000 Šveitsi franki

Šveitsi Matura algatus

Spetsiaalseid rahalisi soodustusi saavad õpilased, kellel on Šveitsi riikliku keskkooli diplom (Matura).

Elukestva õppe stipendiumiprogramm

Elukestva õppe stipendiumiprogramm (LLLS) toetab üliõpilasi, valmistades neid ette Franklini lõpetamisel karjäärivalmiduseks, mitte ainult oma erialade akadeemiliste sihtasutuste osas, vaid pakkudes neile ka avalikus ja erasektoris hädavajalikke oskusi sektori tööhõive väga erinevates olukordades. Elukestva õppe stipendiumiprogrammis osaledes kogevad õpilased tugevat seotust ülikooliga, arendavad juhtimisoskusi ning saavad võimaluse õppida ja arendada praktilisi oskusi paljudes valdkondades ja valdkondades.

LLLS-programmi abikõlblikkus üliõpilastele

 1. LLLS-i ametikohale võivad kandideerida kõik Franklin University Switzerland täiskoormusega õppivad bakalaureuseõppe üliõpilased (vähemalt neli semestrit).
 2. LLLS-programmi saamiseks on vajalik kumulatiivne GPA, mis on 2,50 või suurem.
 3. Kõigil taotlejatel peab LLLS-programmi saamiseks olema ülikoolis hea konto.
 4. Alalised assistendid saavad LLLS-i ametikohtadele maksimaalselt 5 tundi nädalas ja ainult nende juhendajate loal.

LLLS positsioonitasemed

LLLS-i positsioonid klassifitseeritakse erinevatele tasanditele. Esimese kursuse õpilased alustavad kõrgema klassi aastatel lihtsamate, teenustele orienteeritud ametikohtadega ning jõuavad keerukamatele ametikohtadele, kus on suurem vastutus ja keerukus.

 • I tasand: ülesandele orienteeritud. Algklassiõpilased õpivad põhilisi karjäärioskusi ja kogenud õpilased on osutunud usaldusväärseks. Pärast neile määratud ülesannete täitmist võib õpilastel projektide läbiviimisel aega olla.
 • II tasand: õpilased õpivad projektijuhtimist ja edasijõudnumaid karjäärioskusi. Kogenud õpilastel on võimalus koolitada ja juhendada algajaid õpilasi. Õpilastel pole neile määratud projektide ajal aega õppimiseks.
 • Teadusassistendi või muu akadeemilise assistendi ametikoht: Õpilased viivad läbi põhjalikke teadusuuringuid ja viivad lõpule akadeemilised projektid. Õpilastel pole neile määratud projektide ajal aega õppimiseks.

LLLS-programm võimaldab õpilastel kogeda tugevat seotust ülikooliga, arendada juhtimisoskusi ning neil on võimalus õppida ja arendada praktilisi oskusi paljudes valdkondades ja valdkondades. Õpilastelt oodatakse suhtlemist oma juhendajaga ajakava, ülesannete ja tähtaegade osas. Juhendajad peaksid koolitama LLLS-i õpilasi, et nad austaksid õpilast täielikult uuele rollile.

LLLS administratsioon

Iga semestri alguses saadetakse õpilaste Franklini e-posti kontodele teave avatud LLLSi ametikohtade ja kandideerimisprotsessi kohta. Programmi LLLS koordineerib üliõpilaselu ja kaasamise dekaan koostöös rahanduse ja halduse asepresidendi ja Franklin Bursariga.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Franklin University Switzerland is education that explores and goes beyond boundaries. It is a school where nationalities and cultural perspectives meet and create unique experiences. It is a learning ... Loe edasi

Franklin University Switzerland is education that explores and goes beyond boundaries. It is a school where nationalities and cultural perspectives meet and create unique experiences. It is a learning method that incorporates travel and interdisciplinary study into the core of the curriculum. We refer to our methodology and mission as the international imperative in education. Näita vähem
Sorengo , Lugano + 1 Rohkem Vähem