Magistriõpe Rahvusvahelise Juhtimise

Üldine

Saadaval 10 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Science in International Management

Master of Science International Management on programmi pakutud kuus juhtivat rahvusvahelist äri koolid, kes on kõik partnerid rahvusvahelise partnerluse ärikoolides (IPBS). Kogu programm on õpetanud inglise keeles. Programm vajab uuring kahes riigis alates esimesest partner ja lõpetas MIM teisest partner. Õpilased on antud MIM teisest institutsioon. Klassid algab sügisel ja lõpeta lõpus kevadel järgmisel aastal. Lõputöö nõue koos põhi töökogemus eelduseks lõpetamist võib pikendada aega lõpetamist kraadi sõltuvalt paari partner koolid valib õpilane.

Õpilased täielik uuring Block 1 (loengud) Prantsusmaal, Itaalias, Mehhikos, Iirimaal või USA ja võtta Uuring Block 2 (loengud) Prantsusmaal, Saksamaal, Iirimaal, Itaalias või USAs enne teeme oma magistritöö uuringus Block 3. Uuring Block 2 ja 3 koolid on teaduskraadi andnud asutused. Õpilased valivad USA oma õppetasemeid institutsioon ei pea kirjutama väitekirja kuid võib otsustada teha seda.

Õppejõududele programmi on ulatuslikud akadeemilise ja erialase tausta oma vastavates valdkondades, tagades kõrged akadeemilised standardid ja tugev praktiline lähenemine. Lisaks esindajaid ärimaailmas on kaasatud õpetamist. Pärast ülikooli lõpetamist õpilased on omandanud teadmisi ja oskusi tulevase karjääri top juhtivatel ametikohtadel rahvusvahelise juhtkonna ettevõtted tegutsevad maailmaturul. Lisaks, nad on näidanud, et nad on suutnud edukalt kohaneda väga erinevate õpikeskkondade ja õpetamise meetodid.

Taotleja profiili: hea bakalaureuse kraadi äri või sellega seotud valdkondades. Non-äri lõpetanud, üldiselt, peab olema tehtud vähemalt 4 ettevõtte kursustel bakalaureuse tasemel, millest kaks peavad olema kvantitatiivsed piirkonnas (nt raamatupidamine, rahandus, statistika, ökonoomika). Inglise keele valdamine (min. 83ibt TOEFL või 6,5 IELTS min 6, igas üksikute komponentide). Minimaalne kuue kuu töökogemus ei ole vajalik. Ei GMAT on vajalik.

Palun minge www.ipbsmim.com kõik üksikasjad ja taotluse vorm


IPBS MIM 2014-15 Õppemaks struktuur

Alates ja lõpetades Partners in Europe või Mehhiko

Partner: Prantsusmaa, Iirimaa, Itaalia, Mehhiko
Partner B: Prantsusmaa, Iirimaa, Itaalia, Saksamaa

IPBS Lõpetajad või ELi Lõpetajad: 11000 €
Non-EU või mitte-IPBS lõpetajad: 17000 €

Alates USA ja lõpetas Euroopas

Partner: USA
Partner B: Prantsusmaa, Iirimaa, Itaalia, Saksamaa

IPBS Lõpetajad või ELi Lõpetajad: 13200 €
Non-EU või mitte-IPBS lõpetajad: 19200 €

Alates Euroopa või Mehhiko ja lõpetas USA

Partner: Prantsusmaa, Iirimaa, Itaalia, Mehhiko
Partner B: USA

IPBS Lõpetajad või ELi Lõpetajad: 21000 €
Non-EU või mitte-IPBS lõpetajad: 23000 €

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The IPBS partners offer undergraduate programmes that grant double degrees, require study in two countries, and promote language and cultural fluency along with business aptitude.

The IPBS partners offer undergraduate programmes that grant double degrees, require study in two countries, and promote language and cultural fluency along with business aptitude. Näita vähem
Boston , Dublin , Lancashire , Madrid , Reims , Reutlingen , Altavilla Vicentina , Puebla linn , Raleigh , São Paulo + 9 Rohkem Vähem