Magistriõpe rahvusvahelise majanduse ja rahanduse Valparaiso ülikoolis

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in International Economics and Finance (IES) annab õpilastele teoreetilise ja analüütilise koolituse majandus-, kultuuri- ja juhtimisega seotud aspektide globaalse äri ja kaubandus. See 37-krediidi programm on mõeldud rahvusvahelistele ja USA tudengitele, kes soovivad arendada oma oskusi efektiivselt soovitame strateegia ja poliitika kõrgema juhtkonna tegutseb keerulises globaalses ärikeskkonnas. Programm, mis saab valmis 18 kuu täistööajaga kursuste, nõuab uuring sellistes valdkondades nagu rahandus, statistika ja globaalne majandus küsimustes. Lõpetajad see programm on hästi positsioneeritud, et töötada kasumi, mittetulundusühingud ja omavalitsuse sektoris.

Majandusanalüütikud on hõivatud, et täita järgmisi ülesandeid tööandja:

 • Luua või soovitada, et majanduslangus strateegiad, eesmärgid ja poliitika organisatsioonis;
 • Aidata kaasa otsustusprotsessi ja selle saavutamise taktikaliste plaanide institutsiooni poolt nõustamine ja nõustamine finants- ja äriasjades;
 • Tehakse majanduslikku ja statistilise analüüsi kavandatavate projektide või poliitika soovitus;
 • Hinnake tegevust süstemaatiliselt ja regulaarselt.

Early Entry Võimalus Valpo Üliõpilastele

Kvalifitseeritud VU juuniorid ja seeniorid võivad lisanduda alustada aspirantuuri tööd International Economics & Finance enne lõpetamist. See ainulaadne programm võimaldab õpilastel säästa aega ja raha oma kraadiõppe programme nii kursusi võtta kõrgkoolides arvu poole nii bakalaureuse- ja magistrikraadi. Lisateavet õpilased peaksid rääkima oma akadeemiliste nõunike ja võtke ühendust ülestunnistusi nõuandja Graduate School.

Vastuvõtutingimused:

 • Lõpuleviimine ühe semestri kolledži tasandil kivi, üks statistika või kvantitatiivseid meetodeid klassi kaks semestrit sissejuhatav ökonoomika ja üks sissejuhatav raamatupidamise muidugi.
 • Kursuse sisu sissejuhatava ökonoomika peab sisaldama nii sissejuhatav mikroökonoomika ja makroökonoomika.
 • Bakalaureuse GPA vähemalt 3,0 / 4,0 akrediteeritud ülikool
 • Kaks soodsad soovituskirja
 • Ametliku ärakirja kõigis bakalaureuse institutsioonide osales
 • Kaks leheküljeline essee, milles eesmärgid
 • Taotlusvorm koos $ 30 eest USA üliõpilased. Rahvusvahelised õpilased peavad esitama kõik materjalid loetletud koos 50 $ taotluse tasu, TOEFL hinded, passi koopia ja avalduse rahalise toetuse.

Majanduslikest kaalutlustest:

Õpilased võivad olla avastuseks taskukohane õppemaksu määra Valparaiso University. Palun külastage Student Financial Services kodulehel praeguse õppemaksu määr. Rahaline abi võib olla saadaval üliõpilaste 6 krediiti või rohkem sügisel ja kevadel poolaastat.

Kas olete huvitatud rohkem?

Küsi rohkem informatsiooni büroo Graduate School.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The American Consortium of Universities (ACU) facilitates international student admission to graduate and undergraduate programs at its member institutions, which offer a wide range of excellent acade ... Loe edasi

The American Consortium of Universities (ACU) facilitates international student admission to graduate and undergraduate programs at its member institutions, which offer a wide range of excellent academic programs and services. Assistance to students in achieving fluency in English and adjusting to the new academic and cultural environment is provided by the INTERLINK centers on each campus. Näita vähem
Louisville , Terre Haute , Greensboro , Davenport , Valparaiso , Põhja-Terre haute , Seattle , Bozeman + 7 Rohkem Vähem