Magistriõpe rahvusvahelises kaubanduses ja poliitika Valparaiso ülikoolis

Üldine

Programmi kirjeldus

International Commerce & Policy programmi (ICP) pakub koolitust poliitilise, õigusliku, kultuurilise ja sotsiaalseid aspekte ülemaailmne kaubandus, äri ja majandus. See 37-krediidi programm, mis erineb MBA kraadi, on mõeldud eelkõige rahvusvaheliste ja USA õpilased, kes soovivad arendada oskuse ja arusaamise seotud valdkondades rahvusvaheliste suhete, poliitika, äri, õiguse ja poliitika. Programm, mis on tavaliselt valmis 15-18 kuud, kui õpilane hakkab kursuste sügisel, koosneb tuum 25 krediiti. Sealt õpilased võivad jätkata üks paljudest võimalustest, sealhulgas Commerce loo Policy lugu, mitte-spetsialiseeritud rada, ja / või doktoritöö teele. Õpilased, kes on mitte-inglise keelt emakeelena kõnelejad võivad lisada English for Business nende peamisi nõudeid. Kuni 3 valikainete krediiti võib võtta keelekursused üliõpilase mitte-emakeel.

Eriti Välisüliõpilased

Programm on tundlik vajadusi ja huve rahvusvaheliste üliõpilaste ja umbes pool õpilane ICP programmiga on välismaalt (endised ja praegused rahvusvahelised õpilased on pärit: Belize, Brasiilia, Kanada, Hiina, Etioopia, Ghana, India, Elevandiluurannikul, Jaapan, Nigeeria, Liibanon, Saudi Araabia, Serbia, Sierra Leone, Lõuna-Korea, Hispaania, Tai, Türgi, Araabia Ühendemiraadid). Ahvatlev omadused on järgmised:

  • Kokkupuude põhielemente rahvusvahelise kaubanduse, poliitika, halduse ja õiguse
  • Business English osa mitte-emakeelena inglise keelt üliõpilastele,
  • Lai valik muidugi valikuid, mida saab kohandada vastavalt individuaalsetele huvidele,
  • Juurdepääs ressurss INTERLINK inglise keele keskus.

Master International - partnerluse Rahukorpuse

Valparaiso University Graduate School teeb koostööd Rahukorpuse pakkuda ainulaadne võimalus õpilastele, kes soovib teenida International Commerce & Policy kraadi, samas osalevad ka Rahukorpuse. Master International programm ühendab magistrandid tasemel kursuste teenuse välismaal. Õpilased alustada kohaldades Valparaiso University International Commerce & Policy programm, siis lõpetades Rahukorpuse taotluse pärast vastuvõtmist Graduate School. Õpilased seejärel lõpule 20-30 ainepunkti lõputöö Valparaiso University, millele järgneb 27 kuu teenus Rahukorpuse. Pärast naasmist rahukorpuses ülesandeid, üliõpilased lõpetavad oma lõpliku muidugi töö Valparaiso University ja saavad oma kraadi. Lõplik projekte, teesid, või paberid sageli välja välja õpilaste kogemusi Rahukorpuse.

Master International õpilased saavad kuue akadeemilise krediiti täites oma ülesandeid koos Rahukorpuse. Nad saavad ka rahalise stipendiumi ning eelistavad maksta magistriõppe praktikat.

Lubamise kriteeriumid

Taotlejad peavad vastama vastuvõtu nõuetele Graduate School samuti näidata piisav ettevalmistus edukaks õppimiseks programmi.

  • Valparaiso University koolilõpetaja taotlus;
  • Bakalaureuse kraad saadud samaväärne või kolledžis või ülikoolis. Kui olete saanud bakalaureuse-või magistriõppe kraadi Valparaiso University, sa ei ole kohustatud esitama ametliku ärakirja Valparaiso University;
  • College tasandil kursuste mikroökonoomika ja soovitavalt võrdleva poliitika (või selle ekvivalent);
  • Soovitused kahe teaduskonna üliõpilase bakalaureuse institutsioon;
  • TOEFL skoor vähemalt 550, 213 arvuti versioon, 80 iBT versioon, või lõpetamist võrreldaval tasemel INTERLINK keele õpet.

Early Entry Võimalus VU Üliõpilastele

Kvalifitseeritud VU juuniorid ja seeniorid võivad lisanduda alustada aspirantuuri tööd International Commerce & Policy enne lõpetamist. See ainulaadne programm võimaldab õpilastel säästa aega ja raha oma kraadiõppe programmid. Lisateavet õpilased peaksid rääkima oma akadeemiliste nõunike ja võtke ühendust ülestunnistusi nõuandja Graduate School.

majanduslikest kaalutlustest

Õpilased võivad olla avastuseks taskukohane õppemaksu määra Valparaiso University. Palun külastage Student Financial Services kodulehel praeguse õppemaksu määr. Rahaline abi võib olla saadaval üliõpilaste 6 krediiti või rohkem sügisel ja kevadel poolaastat.

Kas olete huvitatud rohkem?

Küsi rohkem informatsiooni büroo Graduate School

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The American Consortium of Universities (ACU) facilitates international student admission to graduate and undergraduate programs at its member institutions, which offer a wide range of excellent acade ... Loe edasi

The American Consortium of Universities (ACU) facilitates international student admission to graduate and undergraduate programs at its member institutions, which offer a wide range of excellent academic programs and services. Assistance to students in achieving fluency in English and adjusting to the new academic and cultural environment is provided by the INTERLINK centers on each campus. Näita vähem
Louisville , Terre Haute , Greensboro , Davenport , Valparaiso , Põhja-Terre haute , Seattle , Bozeman + 7 Rohkem Vähem