Magistriõpe rahvusvahelises suhtluses (MIC)

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriõpe rahvusvahelises suhtluses on rahvusvaheline magistrikraadi poolt IULM Ülikooli koostöös kolme maineka Euroopa ülikoolide spetsialiseerunud avalike suhete ja kommunikatsiooni. MIC pakub võimalust õppida erinevate ülikoolide ja omandada eriala suunatud globaalse side.

Magistriõpe rahvusvahelises suhtluses (MIC) on kraadiõppe programmi täiesti inglise kestab 18 kuud ja on suunatud lõpetajate side erialade või seotud teemadel. Osaledes MIC Magistritöö käigus on sul võimalik õppida erinevates kõrgkoolides üle kogu Euroopa ja seega saada dual tunnustamist.

MIC on täistööajaga programm kestusega 3 semestrit. Esimene semester (professionaalseks Side) on õppekava, kus õpetatakse teile põhilised suhtlusvahendid, ning toimub üks kolmest partner ülikoolides. Teine semester (Side Professional in Context) on orienteeritud spetsialiseerumist ja toimub veel üks partner ülikoolides. Spetsialiseerumine sõltub programmi pakutud University valinud teise poolaasta. Kolmas semester sisaldab lõputöö kirjutamiseks, ühisel järelevalve kahe partnerülikooli.

Tunnistus antakse lõpetamisel õpitee koosneb topelt tunnustus: magistrikraad iga kahe partnerülikoolide ja üldine tunnistuse konsortsium.

Kolm Euroopa ülikoolid, mis koos IULM, osaleda Hofstede Geert Consortium on: Metropolitan University (Leeds); Universitas VILNENSIS (Vilnius); Hanze Ülikooli Groningen.

MIC treenib rahvusvahelise side spetsialistid, kes on võimelised töötama mitmekultuurilises kontekstis ning ennetada globaalseid muutusi. Eksperdid ja konsultandid Corporate teatis, International Media, Suhtekorraldus, kultuuridevaheliste suhete ja Euroopa avalike suhete.

Core programmi

Aasta esimesel poolaastal tutvustab teile kogu laius elukutse. Saab uurida oma esimese semestri kas Leeds Beckett Ülikool, Vilniuse Ülikool, või Hanze University of Applied Sciences, kus te järgima põhilisi mooduleid kapten.

Spetsialiseerumine programmi

Iga konsortsiumi ülikoolid on konkreetne perspektiivi rahvusvahelise suhtluse teema, ja on spetsialiseerunud teatud valdkondades. Te võite valida ülikool, mis sobib kõige paremini oma professionaalse ja isiklikke eesmärke.

Hanze University of Applied Sciences

 • Küsimusi juht: Efektiivne asjaajamiskanalit kujundab avaliku korra, taju ja avaliku heakskiidu. Kuidas avalike suhete / teabevahetusstrateegiate kasutada tööriistu, mis tegeleb avaliku küsimused ja rakendada mõjutada ja saada eelist? See kursus annab võimaluse uurida ja planeerida suurprojekti ning teha avalik esitlus ja kaitseministeeriumi olevat kliendi nõustamine rolli.
 • Usaldusväärne nõunik: Teades, kuidas viia läbi tõenditel põhineva teaduspoliitika teeb ühe usaldusväärne nõuandja. See projekt keskendub Applied teatises teadusuuringute, täpsemalt empiirilise ja analüütilise faasi uuringute, lahendada suuri ühiskondlikke probleeme. See kursus annab võimaluse täita teadlase ja rakendada kaasaegseid (online) teadusuuringute vahendeid ja õppida töötada välja lihtsad ja konkreetsed metafoore, et aidata inimestel korrastada informatsiooni küsimustes uut moodi.
 • Engager: Organisatsioon töötab rahvusvaheliselt vajab oma töötajate olla interculturally pädev. Sellel kursusel õpid, kuidas õpetada teisi ning kuidas juhtida rahvusvahelisi projekte kontekstis arengukoostöö. Sel Muidugi me töötame koos Hanze Keskuse arengukoostöö.

Leeds Beckett Ülikool

 • Avalike suhete oskused: See spetsialiseerumine aitab teil saada rohkem tarvitatav avalike suhete arendades nende pädevust ja usaldust. Keskendudes kirjalikult ja erialaseid oskusi, siis arendada kirjalikult taktika vajalik käsitöö ja pakkuda side sõnumite kaudu traditsiooniline ja sotsiaalse meedia. Te arendada PR konsultatsiooni ja juhtimisoskusi, sealhulgas kriisiohjamise ja rolli loovuse kommunikatsiooni juhtimine.
 • Side auditid: põhjalik ja tõhus suhtlemine audit tagab organisatsioon kasutab parimat võimalikku sidekanalite saadaval. Saades ettekujutuse protsessi, siis tuleb väljakutse pakkuda loominguline ettepanekuid, kuidas parandada kommunikatsiooni protsesse ja kriitiliselt hinnata soovitusi kliendile.
 • Digitaalne kommunikatsiooni juhtimise: Uus meedia on kiiresti uuesti kujundamisel kommunikatsiooni valdkonnas. Selle eesmärk spetsialiseerumine on arendada sügavamat arusaamist uue meedia teooria ja praktika, ja kriitiliselt analüüsida nende mõju ettevõtte kommunikatsiooni.

IULM Ülikool

 • Areng ja side: Mis see võtta, et saada side professionaalse valdkonna arengukoostöö? Te arendada kriitiline arusaam kommunikatsiooni teooria ja praktilise rakendamise meedia arengu kontekstis rahvusvaheliste organisatsioonide ja / või valitsusväliste organisatsioonide koostööd arengumaade.
 • Avalike suhete ja propageerimise: Avasta kunsti ja käsitöö lobistid. Sul on kastetud strateegiad, taktikad meetodeid, tehnikaid, määrused ja eetika kes pooldavad avalikku korda võimalusi riigiametnikega.
 • Sotsiaalne vastutus ja suhtlemine: Sotsiaalne vastutus on üks suuremaid fookusalaga täna. Mis roll on side professionaalne seoses sotsiaalse vastutuse? Kuidas saab organisatsioon rakendada sotsiaalselt vastutustundlik filosoofia toel oma huvirühmade?

Vilniuse Ülikool

 • Kriisiohjamise ja kommunikatsioon: Organisatsioon peab valmistuma ootamatu. See, kuidas organisatsioon reageerib ettenägematute saab salvestada või isegi kahjustada tema mainet. Sa keskendub kuidas kavandada kriisi ning arendada vajalikke oskusi, et hakkama kriisi tõhusalt.
 • Rahvusvaheline teabekampaania: See eriala pakub teoreetilisi teadmisi teavituskampaaniaid, rakendatakse rahvusvahelisel areenil. Saad selge arusaam kultuuridevahelise kommunikatsiooni aspekte, mis on olulised planeerimise, korraldamise ja rakendamise teavituskampaaniaid.
 • Teadus-: See eriala eesmärk on laiendada ja süvendada õpilaste teadmisi ja oskusi teadusuuringutes. Selleks on vaja luua suutlikkust hinnata teaduslikku tööd, et lahendada nii teoreetilisi ja praktilisi teaduslikke probleeme, arendada võimet leida usaldusväärsetest allikatest ning võimet analüüsida teaduskirjanduse samuti väljendada järelduste teaduslike põhjendustega ja arutelu.
 • Avaliku diplomaatia: Kursus annab ülevaate avaliku diplomaatia vahendina välispoliitika rakendamist. Samuti on eesmärgiks arendada õpilaste arusaamist ja võimet analüüsida, kuidas praegune sidevahendite mõju traditsioonilise diplomaatia ja määrab välispoliitika meetodeid; kas ja kuidas avalikku diplomaatiat töötab valitsused, et saavutada oma välispoliitilisi eesmärke.

koolilõpetaja profiili

Lõpetajad MIC on interculturally pädev kommunikatsiooni spetsialistid, kes suudaksid töötada globaalses kontekstis Euroopa vaatenurgast. Nad ennetada muutusi ja suudavad luua, pakkuda ja hallata säästva ja uuenduslikke lahendusi probleemidele alates kutseala kõrgema juhtkonna või nõustamine level.A mõned näited, mis võiks olla oma visiitkaardi pärast lõpetamist:

 • Kliendihaldur
 • PR ja kommunikatsioon spetsialist
 • Projektijuht
 • Digitaalne strateeg ja ühenduse juht
 • Sotsiaalmeedia konsultant
 • Global Brand Management
 • PR & Marketing koordinaator
 • Senior International Relations Officer
 • Kultuuridevaheline Trainer

Riiki sisenemise nõuded

 • Bakalaureusekraadi seotud valdkondades: side, humanitaarteadused, sotsiaalteadused, äri, juhtimise, lingvistika; Ulatuslik töökogemus seotud valdkondades võib kaaluda ka.
 • Väljastatakse tõend piisav oskus inglise keeles: kas IELTS üldine tulemus 6,5 ja ei subscores alla 5,5 või TOEFL IBT kokku 90 minimaalse 18 Lugemine, 17 kuulamine, 20 rääkimine ja 17 kirjalikult. Teie IELTS või TOEFL ei tohi olla vanem kui kaks aastat.

Vajalikud dokumendid vastuvõtutingimused

 • MIC taotluse vorm
 • Sertifitseeritud / legaliseeritud koopia oma bakalaureusekraadi ja ärakirju / hinne nimekirjad
 • Certified / legaliseeritud Tõlkimine oma bakalaureusekraadi ja ärakirju / hinne nimekirjad (kui nad ei ole inglise keeles). Tõlkimine oma diplomi ja ärakirju pea vastama järgmistele 4 kriteeriumid on igal tõlkelehekülje:
  • Täielik nimi ja allkiri tõlkija.
  • Tõlkija kontakt.
  • Kuupäev tõlge.
  • Lause, kinnitades, et see on täpne tõlge originaaldokument.
 • IELTS või TOEFL iBT sertifikaat
 • Kaks soovituskirja (juhised leiate MIC taotlusvormi leheküljel 6)
 • Motivatsioonikiri umbes 500 sõna (juhised leiate MIC taotlusvormi leheküljel 4)
 • Elulugu
 • Passi koopia
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Istituto Universitario di Lingue Moderne (I.U.L.M.) was founded in 1968 by the Fondazione Scuola Superiore per Interpreti e Traduttori, under the inspiration of Senator Carlo Bo and Professor Silv ... Loe edasi

The Istituto Universitario di Lingue Moderne (I.U.L.M.) was founded in 1968 by the Fondazione Scuola Superiore per Interpreti e Traduttori, under the inspiration of Senator Carlo Bo and Professor Silvio Baridon. From the very beginning the idea behind the project was to satisfy the demands of the labour markets based on analyses of current trends. Näita vähem
Milano , Leeds , Vilniuses , Groningen + 3 Rohkem Vähem