Kas olete huvitatud kinnisvara- ja kinnisvarahalduse keerulisest ja kasvavast majandusharust? Kaaluge meie põneva meistrihalduse ja kinnisvarahalduse taotlemist. Selle kapteni ajal valmistame teid ette strateegiliseks juhtimisfunktsiooniks selles dünaamilises töövaldkonnas!

Spetsialiseeritud erialad

Hoonete haldamine ja kinnisvarahaldus on välja kasvanud spetsialiseerunud haldusaladeks. Juhid mõistavad, et ilma teisese protsessita ei saa esmane protsess eksisteerida. Tänapäeval mängivad kogu ettevõtluses võtmerolli kinnisvarahaldus ja kinnisvarahaldus.

Selle arenduse tulemusel on kinnisvara- ja kinnisvarahaldurid ettevõtte strateegiasse rohkem kaasatud kui kunagi varem ja mitte ainult teisese protsessi seisukohast. Varade ja rajatiste teenused koos vastutavad esmaste protsesside ja selle sidusrühmade asjakohase toe eest. Koos põhitegevusega on nad partneriteks mingis ühisettevõtmises, millest saavad kasu kõik sidusrühmad. Osakondade piirid hägustuvad ja kõik äriprotsessid tulevad kokku.

Selles muutuvas keskkonnas peavad kinnisvarahaldurid mõtlema ja juhtima kogu ettevõtte strateegia, valikute, visioonide ja eesmärkide osas, et luua ettevõte, mis töötab hästi õlitatud masinaga, mis sobib kasutamiseks ja suudab pakkuda maksimaalne võimalik väljund.

Strateegiline ülevaade

Planeerimine peaks toimuma ettevõtte üldise äriplaani kontekstis. Oluline on mõista ettevõtte äriplaani ja rajatise haldamise suhet

Juht keskendub kahele peamisele ülesandele. Esimene on nii pikaajaliste kui ka lühiajaliste organisatsiooni eesmärkide kasutamine. Teine on rajatise tõhus juhtimine

12-kuuline programm

12-kuuline magistriprogramm koosneb kolmest semestrist, mille jooksul õpilased läbivad järgmised ained ja lõputööd:

Programma

Programmi fookus

Magistriprogrammi alus on järgmised fookusvaldkonnad:

 • Suundumused ja strateegia: välissektori arengute ja suundumuste metoodiline äratundmine ning nende integreerimine vahendisse
 • Põhitegevus ja juhtimine: esmaste protsesside analüüsimine ja rajatise arendamine
 • Hoonete haldamise protsess, muutused ja klient: rajatise loomine, käskimine ja parendamine
 • Kinnisvaraportfell ja lisandväärtus: kinnisvaraportfelli aspektide analüüsimine kinnisvara kontekstis
 • Magistriõppe oskused: See magistriprogramm ei keskendu mitte ainult analüütilise ja kriitilise mõtlemise oskuste arendamisele, vaid ka teie teadusuuringute ja strateegiliste otsuste tegemise oskustele.

Õppereis

I semestri lõpus (detsembri alguses) lähevad magistrandid õppereisile Greenwichi ülikooli Londonis. Selle reisi jooksul kohtuvad õpilased oma kaasõpilastega Londonis, kogevad meistriklassi Greenwichi ülikoolis ja külastavad ikoonilisi kohti Londoni Citys.

Sissepääs

Rajatise kapten

Magistriõppe taotlusi võetakse vastu aastaringselt, kuid soovitame rahvusvahelistel viisataotlejatel, kes vajavad viisat, taotleda enne 1. juunit ja EL-i tudengitel taotleda enne 1. juulit, et tagada nende avalduse õigeaegne töötlemine enne algust programmi osa.

Taotlejad ei pea taotlustasu maksma ning meie vastuvõtuosakond saab oma diplomeid tasuta hinnata.

Iga kandidaat peab kandideerima läbi

 • Koopia diplomist ja 3-aastase / 180-krediidilise krediidiga seotud asjakohase bakalaureusekraadi olemasolu kinnisvarahalduses, kinnisvaraäris, rahvusvahelises äris, ärijuhtimises, hotellimajanduses, hotellimajanduse korraldamises, ehitatud keskkonnas või muus seotud õppevaldkonnas. (Pange tähele, et originaalid tuleb esitada enne programmi algust).
 • Inglise keele oskus. Kuna programm on esitatud inglise keeles, peavad õpilased esitama oma inglise keele taseme tõendi IELTS-i või TOEFL-i sertifikaadi kaudu. Inglise keele nõuded on IELTS 6.0 või TOEFL 550, TOEFL 213 arvutipõhine, 79–80 IBT või Cambridge Advance eksam või ülikooli akadeemilise sekretäri väljastatud alternatiivne C1-taseme tunnistus. (Pange tähele, et originaaleksemplarid tuleb esitada enne programmi algust) (Kui arvate, et teil on õigus vabastada ingliskeelset nõuet, saate seda vestlusvooru ajal arutada valimiskomisjoniga).
 • Teie passi koopia.
 • Üks passifoto.
 • Motivatsioonikiri.
 • Kaks teatist (näiteks eelmiste tööandjate või akadeemiliste töötajate poolt).

Esitatud teabe põhjal teeb ülikool esialgse hinnangu ja kavandab valimiskomisjoniga isikliku vestluse (vajadusel veebikaamera kaudu). Pärast vestlust järjestatakse kandidaadid nende akadeemiliste ärakirjade, inglise keele taseme, viidete, motivatsioonikirja ja intervjuu tulemuslikkuse põhjal.

Avatud päevad

Külastage julgelt meie veebisaiti, et saada lisateavet meie programmi ja avatud uste päevade kohta. Teise võimalusena võtke ühendust peakontoriga (masters.hmsm@zuyd.nl), et korraldada isiklik visiit või saada abi iga päringu korral.

Lisateavet meie õpilaste ja tegevuste kohta saate palun meie Facebooki lehelt!

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Zuyd University of Applied Sciencesis »

Viimati uuendatud August 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,800 EUR
sh õppereis Greenwichi ülikooli
Deadline
Juuni 1, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuli 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 1, 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 1, 2020
End Date
Juuli 2021

Get an impression of life & study at HMSM!

A word from lecturer Pepijn Happel