Royal Agricultural University on koostöös Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), mis täielikult akrediteeritavaid selle ühe aasta magistrikraadi.

Esitades selge tee täis ametikoht, see on varustada teid vajalike teadmiste ja atribuudid paista jooksul kinnisvara elukutse ja valmistuda oma Erialase pädevuse hindamise (APC), et saada Chartered Surveyor.

Meie lõpetajad on läinud edasi jätkata laia valikut karjääri jooksul äri- ja linnade kinnisvara geodeesia erialal, töötanud tuntud organisatsioonid nagu Savills, DTZ, Colliers International, Knight Frank, Strutt ja Parker, Jones Lang LaSalle, ja paljud rohkem.

Struktuur

Muidugi võib uuritud täistööajaga üle 12 kuu RAU Cirencester.

Te astuda koos nelja juhtumiuuringud tarnitud interaktiivne seminar formaadis, millele järgneb uurimisprojekti põhineb teema oma valik. Hinnang iga juhtum põhineb kirjaliku aruande ja suulise eksami. Puuduvad nähtamatu kirjalikud.

Ülikooli töötajad külastavad praktikud ja tööstuse juhid ja visiitide annab ülevaate ning juhised. Viimased külalisesinejad on: professor Barry Gilbertson, vara asjatundja ja endine partner PWC ja globaalse president RICS; Dr Angus McIntosh, endine direktor teadustöö JLL; Pr Joanne Moss barrister kell Inner Temple, London; Michael Newey, Chief Group juhatuse Broadland Korteriühistute Liit ja RICS president 2013-14; ja pr Henri Vuong (direktor teadusuuringute ja turu kohta on INREVi).

Täiskohaga

Õpetas osa käigus algab oktoobris juures asuva Royal Agricultural University Cirencester. Uurimisprojekt on esitatud järgmise septembris.

Riiki sisenemise nõuded

Standard sisenemise nõue on minimaalselt BSc (Autasud) kraadi 2: 1 klassifikatsiooni või samaväärne. Õpilased madalama õppeedukusega, kellel on kogemusi võib lugeda lubamist.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Royal Agricultural Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
11,550 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilastele / £ 11550 aastas Rahvusvahelised õpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Real Estate