Peamine eesmärk muidugi on võimaldada teil saada spetsialiseeritud teadmised, oskused ja hoiakud vajalik aidata tõhusalt ja eetiliselt strateegiliste otsuste tegemisel, arvamuse kujundamisele ja operatiivjuhtimise säästva arengu põllumajandus- ja toiduvarude süsteemide.

Kes on kursuse? Igaüks, kes on mures, et meie toidu tootmise süsteemid ei sobi poolt selleks sajandi keskel! See on ideaalne muidugi neile, kes otsivad karjääri tootmine, poliitika ja säästev areng, keskendudes toidu või ressursside tarbimise põllumajanduses. Sul peaks olema kraad seotud teema või huvi karjääri üks olulisemaid teemasid. See muidugi üliõpilasi laia vanuserühmas ja laia taustaga ning on eriti sobiv küpsema õpilased, kes suunates oma karjääri. Töötatakse välja järgmised teemad: Maa ressursside inimlik kasutamine toidu tootmiseks ning inimarengu globaalsed ja kohalikud mõjud.

Avastades erinevaid toidu tootmise süsteemid väikesed, kohalikul tasandil intensiivsele kaasaegse suuremahuliste liitlaste laiema keskkonna ja maastiku kaalutlused.

Ülesannete ja institutsionaalsete struktuuride ja poliitika seoses arengu, ressursside kasutamise ja toiduainete tootmises.

Kohaldamine arendusparadigmat, mudeleid ja vahendeid, et suurendada suutlikkust kogukondades, asutused ja üksikisikud.

Kuidas on korraldatud kursusel? Muidugi võib õppis täistööajaga üle ühe õppeaasta või osalise tööajaga kahe aasta jooksul. Õpetas moodulite sõidetud 10 nädala plokid, seal on kaks sissepääsud programmi, kas septembri lõpus või jaanuari alguses. Sa uurib 4 moodulite iga perspektiivis. Uurimisprojekti kasutusele jaanuaris, kuid peamiselt läbi kogu suve jooksul ja esitada septembri lõpuni sõltumata alguskuupäev. (vt mõiste kuupäevad meie kodulehel).

Need algavad septembris uurib nelja moodulid sügissemestril neli moodulid kevadsemestri siis täiendada oma uurimisprojekti septembri lõpuni.

Need algavad jaanuaris uurib nelja moodulid kevadsemestri siis täiendada oma uurimisprojekti poolt septembri lõpus ja siis õppima neli moodulid sügissemestril lõpetada detsembris.

Kursuse ülesehitus: Sa uurib viie põhilisi mooduleid allpool:

Integreeritud Põllumajanduse Systems - Hindab jätkusuutlikkuse peamist liiki troopiliste ja parasvöötme põllumajandustootmise süsteemid, mis on arenenud maailmas, seoses valitseva Agroklimaatiliste alad. See moodul leiab mõjutusi majanduslikud tegurid ja muutuva maailma turgudele selliste süsteemide, alates elatuspõllumajandus kaudu integreeritud ja vähese sisendiga süsteeme, et tööstusriikide põllumajanduses seoses majandus-, keskkonna-, sotsiaal-, kultuuri-, toidu ohutuse ja eetilised kaalutlused. Põhimõtted ja tavasid säästva põllumajandustootmise, eriti tagajärg väike, ressursi-vaesed talupojad, on ka uuritud.

Põllumajandus ja maaelu poliitika - Hindab rolli poliitika kujundamisel, rakendamisel ja läbivaatamise, mis loob raamistiku säästva arengu näidetega kogu maailmast. CPD seminarid uurida integratsiooni jätkusuutlikkuse kriteeriumit planeerimise ja poliitika, sealhulgas keskkonnamõju hindamise (KMH), keskkonnamõju strateegilise hindamise (SEA), Environmental Hoolsusega (EDD) ja Põllumajanduse ja maaelu Extension strateegiaid.

Vaesus ja toiduga kindlustatus - Uurib peamisi põhjusi küsimusi vaesuse ja toidupuuduse, nagu elanikkonna kasv, püüdlusi parema toitumise suundumustest tootmise süsteeme ja toidu tarneahela juhtimine. Moodul kasutab erinevaid uuringuid, et uurida, kuidas erinevaid süsteeme on võimalik lahendada probleeme nii toiduvarud ja toidu kvaliteet.

Säästva majandamise Maa ja Vesi - See moodul hindab traditsioonilisel juhtimise strateegiad pinnasesse ja vette tegurid toiduainete tootmise ja kehtib säästva põhimõtted nende kasutamist ja haldamist erinevate põllumajandus-kliimavöötmete ja tootmise süsteeme. Muld peetakse füüsikalised, keemilised ja bioloogilised omadused seoses toitaineringlust protsesside, struktuuri kvaliteet, erosiooni ja saastamist. Vesi põllumajanduses lingid kliima ja hüdroloogia vee kogumiseks ja kasutamiseks, põllukultuuride, potentsiaalne aurumine ja vee tasakaalu, vee kvaliteet ja sooldumine, drenaaži ja leostumise ja vee kaitse tehnikaid.

Development Project Management - Määrab stseeni uuringud säästva arengu kehtestamise kaudu peamisi põhimõtteid ja mõisteid ning nende rakendamise maaelu arengu küsimusi, mida seejärel hinnata mitmeid juhtumiuuringuid kogu maailmas. Moodul arendab projektijuhtimise oskused läbi rea Jätkuv ametialane areng (CPD) stiili töötoad ja harjutusi, mis uurib peamised oskused on tõhus projektijuht. Kolm meeskonda projekte arendada: võistupakkumismenetluse projekti, tootmise ajakirja ja korraldus riiklikul konverentsil. Seejärel valida kolme lisamooduleid, valides vähemalt kaks neist on loetletud allpool:

Säästva põllumajanduse intensiivistumine - Vastu keeruline taust rahvastiku kasv ja demograafia, muutes majandusliku arengu, maailmas nõudlus toidu järele, ja tulevikus toiduga kindlustatuse valdav tootmise keskkonnas väheneb ressurss, see moodul hindab vajadust tagada "rohkem vähem" üha enam jätkusuutlikult. Ta kasutab näiteid suuremate põllumajandusettevõtted erinevates maailma osades laia aaker intensiivistumine troopikas ja parasvöötmes ja intensiivse tootmise süsteemide kaitstud põllumajanduses. Innovatsiooni tähtsust on rõhutatud läbi teaduse ja tehnoloogia arengut, hõlmates ka aretustööd ja biotehnoloogia vastuvõtmist, kaitstud Põllumajandusüsteemid ja arenev koristusjärgse bioloogia ja säilitamise võimalusi.

Small Scale Põllumajandus ja kohaliku toidu Supply - Umbes pool maailma elanikkonnast sõltub elatuspõllumajandus. Ligikaudu 40% Haritava maa töötatud väiketalunikele, ning umbes 60% kõikidest põllumajandusettevõtetest on väikesemahuline. See näitab, kui oluline on väiketalunikele põllumajandusliku tootmise ja toiduga kindlustatust. Seevastu põllumajandus- ja toidupoliitika sageli keskenduda üleilmastumise toiduvarud ja rahvusvahelise kaubanduse, soodustades suurema kaubandusliku tootjate ja need, kes domineerivad piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel toiduvarud. See tähendab, et väiketalunike mitte ainult kannatab mahupiirangud, vaid ka suutmatus riigi poliitika, struktuurseid muudatusi, rahvusvahelised suundumused ja naelu turuhindade tooraine, energia ja rahandus. See moodul uurib mõõtmed väikesemahulise põllumajanduse ja kohaliku toidu pakkumise kontekstis avaliku poliitika, turustruktuurid, tarbijad, ühiskond ja jätkusuutlikkuse toiduvarud kohalikul, piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Seejuures kolmest riigist (Suurbritannia, Lõuna-Aafrika ja Kuuba), siis kasutatakse seda näidet.

Mahepõllumajandusliku tootmise ja turustamise - Esialgu keskendub reguleeriv turu ja tarbijate suhtumist mahetoitu, see läheb edasi uurida arenenud ja areneva majandusega riikidega. See moodul uurib orgaanilisi filosoofiaid ökoloogiliste, sotsiaalsete ja majanduslike säästva arengu. Praktilisi näiteid põllumajandustootmise süsteemide ja ettevõtte integratsiooni seejärel hinnata seoses mulla majandamise ja taim-muld suhteid, loomade tervise ja toitumise kohta ning ettevõtte tulemuslikkuse arvestades tegelikku ja võimalikku panust orgaaniliste süsteemide toiduvarud.

Uuringuprojekt - Sa said sõltumatu uurimisprojekti teema on seotud üks olulisemaid teemasid muidugi esitada kaks ajakirjades, üks ülevaade teemast, teine ​​uurimus.

Mis on õpistiili? Saad laiemat arusaamist olulistest teemadest läbi teadmiste omandamise, intellektuaalse küsitlus, arutelu ja meeskond / enesetäiendamine. Kursus annab ka õpikeskkonda, mis julgustab sind uurida tegureid, mis mõjutavad jätkusuutlikkust, samal ajal arutleb oma tegevusi ja hoiakuid, ja need teised. Lisaks loengutele, siis osalevad juhtumiuuringud, seminaride ja juhtimise projektid sõltub mooduli valikuid. See lähenemine soodustab meeskonnatööd ja täiendab individuaalõppe ja õppimist.

Riiki sisenemise nõuded: Normaalne Minimaalne sisenemise nõue on Autasud kraadi ülemise teise taseme.

Mature kandidaate olulise töökogemus ja madalam akadeemiline kvalifikatsioon võib kaaluda ka sisenemise pärast küsitlust kursuse juhendaja.

Kui teie emakeel ei ole inglise keel, aktsepteerime rahvusvahelise ingliskeelse keele testi (IELTS), mille minimaalne punktisumma on 6,5 keskmine ja mille elementi pole alla 5,5. Kui teil on muu kvalifikatsioon, sealhulgas välismaised auhinnad ja alternatiivsed inglise keele kvalifikatsioonid, soovitatakse teil võtta ühendust vastuvõttudega, et arutada teie auhinna sobivust kursusele sisenemiseks.

Karjääri väljavaated See kursus on tihedalt seotud MSc International maaelu arengu, kus lõpetajate jõudnud karjääri teadus-, nõustamis-, poliitika kujundamisel ja projektijuhtimise rahvusvahelised organisatsioonid, valitsusasutused ja riiklike asutuste, valitsusväliste organisatsioonide, teadusasutuste ja äriettevõtete üle maailma.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Royal Agricultural Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
11,550 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date