Magistriõpe soouuringute ja võrdõiguslikkuse poliitika

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Soouuringute ja võrdõiguslikkuse poliitika loob raamistiku teoreetiline uurimus põhimõisteid nagu sooline erinevus, võimusuhted ja kultuuri diskursuste et ikka säilitada status quo ebavõrdsuse ja diskrimineerimise. Teades seda raamistikku me koostööd tegema analüüsi reaalsus meie ümber, keskendudes metoodikaid meetmeid, et kaotada ebavõrdsus ja luua poliitikat, mis peegeldavad Euroopa, riiklike ja piirkondlike õigusnormidega võrdseid võimalusi.

Selgitus pealkiri

Võrdõiguslikkus on naiste ja meeste põhiõigus, mis aga ei kajastu igapäevaelu reaalne ja tõhus viis. Diskrimineeriva suhtumise on juurdunud meie ühiskonna ja avalduvad allikas paljud probleemid ikka Pidevat naised, takistades selline võrdsus.

Kuna võrdsuse põhimõte sisaldub autonoomiastatuudi autonoomse Canaria suurem naiste osalemist tööturul, juurdepääs kõigil hariduse, koolituse, kultuuri ja teha valdkondades otsuseid (kuigi selles osas veel vähemal määral) on loodud vajadust õigusliku raamistiku ajakohastamine kõrvaldamiseks selline diskrimineerimine.

Master Sooline võrdõiguslikkus reeglid soovitame katsed vastata vajadust tõhusa võrdsete võimaluste ja õiguste meeste ja naiste ühiskonnas, mis iseloomustab endiselt kõrge seksistlik hoiakuid ja patriarhaalne selgelt. Plaanime luua raamistik teoreetiline uurimus põhimõisteid nagu sooline erinevus, võimusuhted ja kultuuri diskursuste et ikka säilitada status quo ebavõrdsuse ja diskrimineerimise. Teades seda raamistikku toimib vahelülina teine ​​oluline osa meie Master, praktilise analüüsi reaalsus meie ümber, keskendudes metoodikaid meetmeid, et kaotada ebavõrdsus ja luua poliitikat, mis näitavad seda, mis sisalduvad eri seaduste tasandil Euroopa, riiklike ja piirkondlike. Selles mõttes, Master on kaks eesmärki: 1. Ühelt poolt, süvendada uuring ajaloolise ja ideoloogilistel põhjustel, mis on viinud ebavõrdse ühiskonna nagu meie (sotsiaalne, kultuuriline, majanduslik asjaolud jne); 2. Teiselt poolt, anda vihjeid ja mustrid sekkumine ühiskonna nihe selles olukorras.

Teisisõnu, meie Master on mõeldud nii filosoofiliselt aru soolise ja selle seos ebavõrdsuse (oma paljude variantidega) ja pakkuda lahendusi avaliku korra tasemel.

Profiil sisenemise ja väljumise

Sissepääs Profiil

Sissepääs MUEGYPI võimaldab üliõpilastel, kes on eelmise kraadi järgmisi teemasid: bakalaureuse või kraad psühholoogia, haridus, geograafia, psühholoogia, ajalugu, kunstiajalugu, sotsioloogia, filoloogia, õiguse, majanduse, filosoofia, sotsiaaltöö, ajakirjanduse Master in algharidus, varases lapsepõlves Master, Fine Arts, Nursing ja meditsiin. Peamine panus Nende uuringute on tõhustatud rakendamise sooline perspektiiv nii spetsialiseerunud erinevate uuringuid, mis võimaldavad juurdepääsu magistriõpe, kui järkamine ja multidistsiplinaarne lähenemisviis, mis iseloomustavad trajektoori soouuringute.

Graduate profiili

Plaanime luua raamistik teoreetiline uurimus põhimõisteid nagu sooline erinevus, võimusuhted ja kultuuri diskursuste et ikka säilitada status quo ebavõrdsuse ja diskrimineerimise.

Selles mõttes, Master on kaks eesmärki: 1. Ühelt poolt, süvendada uuring ajaloolise ja ideoloogilistel põhjustel, mis on viinud ebavõrdse ühiskonna nagu meie (sotsiaalne, kultuuriline, majanduslik asjaolud jne); 2. Teiselt poolt, anda vihjeid ja mustrid sekkumine ühiskonna nihe selles olukorras. Teisisõnu, meie Master on mõeldud nii filosoofiliselt aru soolise ja selle seos ebavõrdsuse (oma paljude variantidega) ja pakkuda lahendusi avaliku korra tasemel.

Uued suunised, mille eesmärk on arendada projekte ja tegevusi võrdsete võimaluste kõigis valdkondades, alates suuniste nii Euroopa kui ka riiklikul ja piirkondlikul tasandil ning kohalikul tasandil nõuab tehnilise personali töö- ja eriti nii üld selles valdkonnas, koguda teadmisi, vahendeid ja ühised ning spetsiifilised oskused töötada selle grupiga. Soovime, teises mõttes rõhutada koolituse ekspertide / os nendel erialadel, nagu see kajastub hiljemalt umbes riigi ja ELi eeskirjadega. Kehtivate õigusaktide järgimist võrdsusel, samas kui plaanide rakendamise võrdsete võimaluste ja üldise seaduse soolise vägivallaga, on rõhutati vajadust kiiresti koolitada kvalifitseeritud / os spetsialistid konkreetsetes valdkondades hõlbustada tõhusat rakendamist rakendatud samal ajal tegeleb teatavat liiki piiriülese sekkumise avalikes asutustes ja erasektoris diskrimineerimise kaotamiseks naised. Ühiskond seetõttu nõuda rohkem kui kunagi varem kutseprofiile ümber soo ja võrdsuse. Täpsemalt räägitakse kahe professionaalse arvud spetsialistide võrdõiguslikkuse kuulu siseriikliku liigituse Hispaania ametid (CNO): Agent võrdsed võimalused (üldine) (koos okupatsiooni kood 29390018) ja elluviija võrdsed võimalused (üldiselt) (koodiga 35390015 hõivatuse). See omakorda ametialase arve jagatakse Agent võrdsete võimaluste / Naised (koos okupatsiooni kood 29390027) ja elluviija naiste võrdsete võimaluste (koodiga 35390024 hõivatuse).

AIO (Agent võrdsed võimalused) vastab põhimõtteliselt seotud funktsioonide spetsialistid ülikooliharidusega (analüüs, projekteerimine, hindamine ...), samas kui PIO (elluviija võrdsed võimalused) (spetsialistide ülikoolihariduse) keskenduda oma funktsioonide valdkondades animatsioon, teadlikkust ja arendada otsese hoolekandeasutuste tegevus / as-kasutajatena. On ka teisi professionaalne kategooriad nad vajavad otse koolitust pakume meie kapten: Tehnilised-nagu IO (võrdsed võimalused) juhid-kui IO ja IO-eksperdid. Erinevaid teemasid ja valdkondi, kus sekkumine need spetsialistid kui on põhjendatud vajadus teoreetilist ja praktilist koolitust, nagu pakutud MUEGYPI on vajalik. Mida me oleks tsiteeritud allpool ülesannete täitmiseks, mida need spetsialistid:

 • Tuvastamine vajadustele naiste võrdsete võimaluste ja meeste
 • Programmeerimine, planeerimise ja rakendamise projektid, mis on seotud naiste võrdsete võimaluste ja meestele.
 • Järelevalve ja hindamine erinevate sekkumiste.
 • Teavet, juhiseid ja nõuandeid võrdsed võimalused meestele ja naistele
 • tehnilise abi rakendamisel soolise aspekti ristisuunas.
 • Töötlemine ja aruandluse soolise mõju.
 • Koordineerimine spetsialistid erinevatest valdkondadest ja asjaomaste osakondade võrdseid võimalusi.
 • Ettepanek, disaini ja arengu uuringud seoses võrdsed võimalused.
 • Planeerimine meetmeid, mis soodustavad naiste osalemist kõigis ühiskonna.
 • Loomine protokollid ja toimimisviise, kasutades seksistlik keelekasutus kõigis ilmingutes erinevate üksuste.

Eesmärgid

Kooskõlas artikli 10.1 kuningliku dekreedi 1393/2007, 29. oktoobril, mis sätestab, et õpetusi Master eesmärk on omandada arenenud, erialast või multidistsiplinaarse iseloomuga põhieesmärk MUEGYPI koolitusspetsialiste et eri valdkondade teadmisi humanitaarteaduste, sotsiaal- ja terviseteaduste, võib avastada ebavõrdsust naiste ja meeste vahel sotsiaalses, majanduslikus ja poliitilises elus. Pakume ka praktilisi vahendeid, et sekkuda saavutada rohkem võrdsusel põhinev ühiskond.

Eesmärgid MUEGYPI:

 • Vorm avastamise ja analüüsi erinevaid viise, kuidas sotsiaalse soolise ebavõrdsuse tekkida pakkuda infosüsteemi ja soodustab hindamise diagnoosida ebavõrdsust ning pakkuda välja poliitikat, mis viib tegeliku võrdsuse saavutamisele ja tõhus .
 • Anda teoreetilised ja praktilised teadmised, et aidata ellu viia soolise võrdõiguslikkuse teenindavate institutsioonide rakendamise võrdsete võimaluste põhimõtet avalik poliitika erinevad (rahvusvaheline, riigi, piirkonna ja kohalikul) tasemed on seotud tööhõive , hariduse, töö, sotsiaal-, seksuaalsuse, tervise, koostöö ja kodanike osalemise.
 • Rong tunnustada ja lisada Naiste panuseid ühiskonnale ja kultuurile, ning ajalooliselt analüüsida ehitamise teadmisi, et avastada oma androcentric eelarvamusi ja õige selles mõttes, et kaasamine ja nähtavuse naised.
 • Vorm projekteerimise, rakendamise ja hindamise avaliku ja erasektori poliitika võrdõiguslikkuse edendamiseks.
 • Anda analüüsivahendid, mis võimaldavad Applied mõõde soolise analüüsi sotsiaalse sekkumist.
 • Anda vihjeid, tööriistu ja kontseptsioone, mis võimaldavad meetmete rakendamist ja projekte, mis võimaldavad analüüsida ja likvideerimiseks sooline vägivald. Eraldi äramärkimist vajavad disain ennetuspoliitikates hariduses.
 • Õpi projekteerimine rakendada erinevate valdkondade sekkumine uuritakse.

Pädevused

Eesmärk MUEGYPI saab omandamisel / üliõpilane järgmiste üldiste ja konkreetsete pädevuste:

Üldoskused:

 • CG1. Teades erinevus soo struktureerimine sotsiaalse, poliitilise, majandusliku, kultuurilise ja teadusliku.
 • CG2. Teades konkreetse teoreetilisi ja metodoloogilisi vahendeid, et tegeleda soolise ebavõrdsuse encada asi.
 • CG3. Kanna võrdõiguslikkuse analüüsi uusi keskkondi multidistsiplinaarne kontekstis.
 • CG4. Teades konkreetse tööriistu, mis aitavad arendada praktilise rakendamise meetmed, näiteks diagnostika, võrdõiguslikkuse kavad ja hindamine võrdõiguslikkuse kavad. CG5. Soovitage inimeste ja organisatsioonide rakendamiseks võrdõiguslikkuse meetmeid eri aspekte ühiskondlikus elus.
 • CG6. Omades võimet kriitilist ja läbimõeldud analüüsi meeste ja naiste vahel.
 • CG7. Rakendada teadmisi arendada tööd multidistsiplinaarsete meeskondade aidata kaasa ulatuslikule ja innovatiivne lähenemine soolise võrdõiguslikkuse küsimusi.

Erioskused:

 • CE1. Teades Naiste panuseid ajaloolise konto kasutades teoreetilisi aparaadid viimaseid historiograafilist suundumusi.
 • CE2. Teades varasemate kogemuste erinevad ametlik ja mitteametlik haridusasutustes, et kujundada välja parimad õppemetoodika.
 • CE3. Teades ajaloolise ehituse soolist identiteeti ühiskonnas ja selle mõju tänapäevani.
 • EÜ 4. Analüüsige kaasaegse epistemoloogilise arutelusid, keskendudes edusamme feminist teooriaid.
 • CE5. Teades konkreetse tõhusalt tegeleda võrdõiguslikkuse saavutamisel plaanib tööriistu.
 • CE6. Teades erinevate aspektide seaduste kohaldamise võrdsuse ja soolise vägivalla.
 • EÜ7. Analüüsige erinevate etappide elutsükli soolisest vaatenurgast.
 • EC8. Analüüsige soo arhetüübid kultuuri kujuteldava alates ei androcentric perspektiivi.
 • EÜ9. Tea protsesse mitmekultuurilisuse ja globaliseerumise kohaldades postkolonialismi uuringud ja lähenemisi, mida kolmas laine feminisms.
 • CE10. Teades sooliste näitajate valdkondades sotsiaalse sekkumise.
 • CE11. Nimetage sotsiaalse teemasid nähtus sooline vägivald.
 • CE12. Teades tehtud edusamme mitte-seksistlik keel (juhendite ja standardite kohaldamiseks).
 • CE13. Mehhanismide mõistmine, et hinnata, mil määral täitmise soolise võrdõiguslikkuse ja vägivald.
 • CE14. Silmitsi omandatud teadmisi kaptenit praktikas kindlustada neile pidev protsess tagasiside teoreetilise analüüsi ja praktika.
 • CE15. Et hinnata edusamme soouuringute kaudu läbi teoreetiline töö ja / või rakendada.

Arendus- ja juhendamine

Nagu on sätestatud Quality nõukogu filosoofiateaduskonna, õpetaja / juhendaja, et / kui õpilased, kes on lubatud Master, et suunata neid eriala, mis hakkavad võtma, välise tegevuse määratakse ja magistritöö tööd. Lisaks nad toimuvad vähemalt kaks kohtumist aastas järelmeetmete õpilast / nagu Master. Teiselt poolt, Ülikooli La Laguna on teavet ja juhiseid Service õpilastele bakalaureuse-, magistri- ja Master.

välise tegevuse

Väline tavasid, väärt 18 krediiti, jagatakse kahte teemat paigutus paigutus I ja II. Komplekt väline tegevus on korraldatud ümber need kaks teemat, enne esimest last 12 EAP, kus õpilased peavad tundma erinevaid vahendeid ja tegevusi, millega tuleb tegeleda igapäevaselt spetsialist võrdsete võimaluste valdkonnas, on seega tegevuse üldisemat laadi. Omalt käigus Practices Väline II koormusega 6 EAP, õpilased süveneda konkreetse rakendusala võrdõiguslikkuse poliitikat.

Teemad on osaks kohustuslikust tavad ühise mooduli ning soovitavalt toimub neljandas kvartalis, ühe või mitme ettevõtted või asutused, mis on sõlmitud ULL.

On ka võimalus praktikat Euroopas jooksul ErasmusB internatuuri. Need tegevused on teostatud järelevalve all komisjon juhendamine väline tegevus kapten, kes seob juhendaja / või akadeemilise ja vastutab jälgida selliseid tavasid üksuse valitud isik. Lõpus praktika firma välja aruande, sealhulgas saadud tulemustega üliõpilased.

Pakute siin välise tavad käigus 2017/2018.

Magistritöö

Üldeesmärk magistritöö, mis õpilased ellu ajal omandatud teadmiste kujunemas. see rõhutada, et õpilased näitama meisterlikkust viimaseid teoreetiline suundumusi seotud valitud teema spetsialiseerunud soo ja feministlik teooriaid. Soolise võrdõiguslikkuse poliitika eriala ja töö peab olema mõõde rakendada.

Magistritöö töö on kohustuslik ja toimub neljandal semestril pärast õpilased / nagu on läbinud õpetamine krediiti. Sisu TFM piirdub uuringute ja töö ettepanekud kõigis toidud.

a) lõpp Master eriala Sugu ja Feminist teooriad: selle eriala uurimisvaldkonda keerlevad järgmistel teemadel: sotsioloogia, ajalugu, antropoloogia, filosoofia, psühholoogia, filosoofia, haridus ja majandus. Õpetajad, kes õpetavad neid teemasid õpilastele ettepaneku mitmete konkreetsete teemade sellise töö Master Research.

b) töö Magistritöö eriala Sooline võrdõiguslikkus poliitika selles eriala teadusuuringuid ja töö keerleb ümber järgmistes valdkondades: Migratsioonipoliitikat, koostöö ja areng, tööturud, soolise vägivalla, võrdsus, haridus . Õpetajad, kes õpetavad neid teemasid õpilastele ettepaneku mitmete konkreetsete teemade sellise töö Master Research.

Üldeesmärk magistritöö, mis õpilased ellu ajal omandatud teadmiste kujunemas. Erilist rõhku on, et õpilased näitama meisterlikkust viimaseid teoreetiline suundumusi seotud valitud teema erialal. Spetsialiseerudes B nõudma, et töö õpilased on mõõde rakendada.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Loe edasi

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Näita vähem
Tenerife Santa Cruz