Dual teadmisi ettevõtte strateegia osakonna.

Suhtle täna on ülemaailmne Arvestades majanduskeskkonna ja kontrollida kõiki sidekanaleid, nii virtuaalsete kui reaalne.

Ehitus ja arendada brändi identiteet, ennetades arengutendentside toetada ettevõtte juhtimisel oma mainet selle erinevate avaliku, optimeerides oma nähtavust ja tagada oma mainet veebis hallata konkurentsivõimeline keskkond, arendada side strateegiaid uuenduslike ja luua väärtust: need on peamised väljakutsed ettevõtete ees täna.

SOBIVUS

Aastal Master 1 Semester 1 (M1S1) Hoidke bakalaureusekraad Marketing and Business Intelligence või samaväärne kraad Master 1 Semester 2 (M1S2) Hoidke bakalaureusekraad Marketing ja ärianalüüsi ja on kinnitatud semestri 1 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 3 (M2S3) Hoidke bakalaureusekraad Marketing and Business Intelligence ja on kinnitatud semestrit 1 ja 2 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 4 (M2S4) Hoidke bakalaureusekraad Marketing and Business Intelligence ja on kinnitatud semestrit 1 2 või 3 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Bakalaureuse Auditeerimine ja juhtimisest IAM on saadaval üksi või ühiskraadikursuste koos UQAC Kanada. Nagu paljud teised Bachelor rühm, originaalsus, sidusust ja pedagoogiline struktuur on viinud oma märgistatakse keskuse poolt EXCELLENCE UEMOA, on tõestatud, et kvaliteedistandardi ISO 9001 versiooni 2000 saada akrediteerimine Aafrika ja Madagaskari nõukogu Higher Education (CAMES) .c; t tarnitud numbrid ja raamatupidamise ja finantsanalüüsi.

  • Head of Communication
  • PR Manager
  • Ürituse juht
  • Agentuuri juhataja
  • Network direktor
  • Junior konsultant
  • Projektijuht (agentuur)
  • Kommunikatsioonidirektor

Pärast koolitust õpilane: Kas arendada kuulamisoskust ja suhtlemisoskus, mis võimaldab tal saada vajalikku teavet, et vastata audit ja vastuseid oma koostööpartnerid vesteldes firma ametnikele; arendada ägedas kriitilises mõttes analüütiline rangus ja hea raamatupidamise oskused, et tõhusalt tõlgendada raamatupidamisdokumente käsutuses on range, metoodiline, organiseeritud ja lakooniline korralikult määratleda eesmärgid ja tegevuskavad . kasu lihtsust IT juhtimise vahendeid, on objektiivne ja erapooletu, kuna see arvutab tulemuslikkuse iga teenuse .. olema head suhted, on selles mõttes side sest see on kokku puutunud kõik teenused ja juhtimine, siis on maitse arvud ja raamatupidamise ja finantsanalüüsi.

Programmi õpetamise keel:
  • Prantsuse

Vaata veel 12 kursust Institut Africain de Managementis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev