Master 's Stop Motion Animation

Magistriõpe Stopp-Motion Animation on omalaadne koolitus, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil, mille eesmärk on valmistada ette spetsialiste stop-motion animatsioon nii oma loomingulist ja tehniliste aspektide.

Õppekava ühendab viimistletud ja tehnoloogia ning on samal ajal ammendav ja ülimalt praktiline. Abil seda ainekava me edendada üldist ja kunsti tajumist juhtkonna / tootmine projekte koos omandamise tugeva aluse koosneb põhialuste animatsioon, mis ühendab eelnimetatud koos õppimist palju tehnikaid stop motion: plastiliin, cut-out, pixelation, liiv, värvi-on-klaas, animatsioon kerge jne, ning pöörates erilist tähelepanu animatsiooni Liigendlülidega kriipsujukud.

Õpetust magistrikraadi Multifilmid Animatsioon põhineb otsese edastamise arenenud teadmised ja võimed meeskond koosneb harjutanud, multidistsiplinaarne spetsialistide suur kogemus tööstuse ja õpetamise, kaasa arvatud loojad / animaatorid rahvusvahelise maine.

Lisaks pidevas kontaktis, töötubade ja meistriklassides, kus autorid kino animatsioon, direktorid, stsenaristid, muusikud, animaatorid, tootjad, turustajad, festivalid ja mitmuses teadusharude kunstnikud annab õpilasele laiaulatuslik, up-to-date vaade töötamise olukordi ja kunstiline reaalsus maailma stop-motion animatsioon.

Lõppeesmärk need uuringud on see, et õpilane peaks teadma, kuidas luua ja väljendada narratiivi diskursuse, animeerida, kogeda suuri võimalusi plastikust, ja ehitada kontseptuaalse ja esteetilise ettepanekud läbi lõplik projekt koosneb lühifilm. Ühesõnaga, et õpilased peaksid olema võimeline reipaks läbi selle keele stop-motion animatsioon, mis on nii võimas, füüsilise, väljendusrikas ja valdkondadevahelisi ja peaks ära kõik vahendid, nii narratiivi ja tehniliste, mis on saadaval neile, sõltumata vormis või keskmise, valmistades end kunstnikud ja mitmekülgne spetsialistid, kes on nii vajalik tänapäeva maailmas.

Üldine eesmärk on koolitus

Et kapten põhimõtteid animatsioon ja suutma kohaldada neid animatsiooni tegelastega ja erinevad tehnikad stop motion (plastiliin, pixelation, cut-out, Rotoskoop, tegelased, jne).

Väita, erinevate loominguliste lahenduste abil stop-motion animatsioon, nii kliendi keskkonda ning üks auteur animatsiooni.

Omandada piisavalt teadmisi, et oleks võimalik liituda töökeskkonda nõuavad stop-motion animatsioon, sealhulgas teadmiste mõju tehnikat seotud audiovisuaalsete valdkondades nagu iseloomu projekteerimine, maa projekteerimine, garderoob, suunates fotograafia, soundtrack, FX, etc .

Et olla võimelised arenema ja / või juhtimise audiovisuaalse stop-motion projekt, teades kõiki faase oma toodangust:

  • Tõhusalt hallata erinevate liikmete töökollektiiv;
  • Controlling ning lahendada probleeme, mis võivad tekkida tootmine;
  • Leida loov lahendus, mis on kooskõlas eesmärkidega alguses tootmise, sealhulgas selliseid aspekte nagu eelarve.

AINEKAVA

Koolitus koosneb kolmest moodulist: esimene moodul tegeleb tootmise ja suunates animatsioon, kaasa arvatud üksikasjalikud teoreetilise ja praktilise analüüsi eristav protsesside juhtimine, pre-production ja tootmise stop-motion animatsioon.

Teine moodul spetsialiseerumine, mis praktiliselt, kasutades tähti stop-motion animatsiooni ja selle erinevaid tehnikaid, teema animatsiooni uuritakse sügavamalt.

Kolmas moodul, mis koosneb ettevalmistamisel lõplik projekt, kus õpilased peavad näitama kõik oskused, et nad on õppinud, ja oma iseseisvuse, enne panel ekspert spetsialistid.

  • Moodul I - suunamine ja tootmine Animatsioon
  • MOODUL II - Spetsialiseerumine stop motion
  • III moodul - Lõplik projekt Magistritöö käigus

Klasside Moodulid I ja II on intensiivne ja hõlmab kolme tundi päevas esmaspäevast reedeni, samas kui III moodul toimub neli tundi nädalas, ühel päeval, mida kasutatakse selle eest, et lõplik projekti Ettevalmistamisel õigesti.

Planeeritud uuringute programmi kuuluvad mitmed töötoad, kus riigi ja väliskülalised, kes on eksperdid mõned teemad programmi.

Teabeleht

Edit: 1. väljaanne

Kvalifikatsioon: Master 's Stop Motion Animation akrediteeritud Universidad de Vic-UCC. Õpilased ilma ülikoolidiplomite saavad University Extension Studies diplom.

Maht: 60 ECTS

Kooli aeg: Alates 13. oktoober 2015 kuni juunini 2016 Final Project Ettekanne: juuni 2016

Ajakava: Oktoobrist märtsini: esmaspäevast reedeni 16h kuni 19h. Aprillist juunini: esmaspäeviti 15h kuni 19h

Režiim: Kohapealne

Keel: Hispaania (inglise toetus)

Hind: 6600 €

Märkused: Intensiivne Hispaania muidugi välisüliõpilastele, kes soovivad taotleda magistrikraadi (valikkursus). Alates 10. september-oktoober, 2.; esmaspäevast reedeni (4h / päevas) - 395 €.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

Vaata veel 11 kursust Bau Design College of Barcelonais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
6,600 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev