Õppekeel: inglise

Meie Ettevõtluse programm on kutsutud Magistriõpe of Science Program teadmistepõhise ettevõtluse, lühendatult KBE. Programm toetab Piirkond Västra Götalandi (VGR). VGR on kaasfinantseerimise algatusi, et edendada kasvu ja arengut Västra Götalandi. Algatuse eesmärk on edendada ettevõtlikkust rahvusvahelise potentsiaaliga.

Ettevõtlus on muutunud sõnakõlks, signalisatsiooni vajadust ühiskonnas muuta läbi uute ideede ja organisatsioonid. Sõna tõstab ühenduste hakanud väikefirma -ja mõned meie vilistlased teha - teised tööd muutuste protsesside või uute ettevõtete arendamise suurte ettevõtete ja avaliku poliitika. Saades ettevõtja on ka meeles seadistatud, kas nad suudavad toime tulla muutustega läbi süstemaatilist arusaamist sellest, mis võib töötada või mitte, samuti koostoimeid ettevõtte ja ümbritseva ühiskonna.

Programmi kohta

Ettevõtluse Programmi eesmärk on anda õpilastele teaduslikud ja praktilised teadmised innovatsiooni ja ettevõtlust, samuti oskused omakorda neid teadmisi praktikas. Õppe eesmärgid on seetõttu mille eesmärk on aidata üliõpilane omandada perspektiive, oskusi ja kogemusi vaja võtta ettevõtliku rolli tulevikus seisukohti ja tegevust.

Ettevõtluse programm annab teadmisi ja oskused olulised uute ettevõtete, samuti uuendatakse olemasolevaid ettevõtteid ettevõtluse kaudu. See tähendab, integreerides teadmisi koosmõju teenused, disaini ja erinevaid teadmisi protsesside ettevõtlus, ettevõtluse arendamise ja turustamise. Programm annab individuaalset õppeprotsessi nii, et iga õpilane saab arendada analüütilisi ja peegeldav võimed, seoses ettevõtliku protsesse. Ajal aasta 2 võistkonda ka ei arendab uut äri või projekti.

Application perioode:

Mitte EL / EMP kodaniku: 15. jaanuar EL / EMP kodaniku: 15. aprill

Vaata MSc

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburgis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
212,000 SEK
Kaks aastat. Kõrgharidus on Rootsis tasuta Rootsi ja EL / EEA õpilased (kaasa arvatud Šveits).
Deadline
Võta kooliga ühendust
Non EU, 15.01.2016. Apply on www.universityadmissions.se
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non EU, 15.01.2016. Apply on www.universityadmissions.se
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non EU, 15.01.2016. Apply on www.universityadmissions.se
End Date