Magistriõpe teadmistepõhise ettevõtluse

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppekeel: inglise

Meie Ettevõtluse programm on kutsutud Magistriõpe of Science Program teadmistepõhise ettevõtluse, lühendatult KBE. Programm toetab Piirkond Västra Götalandi (VGR). VGR on kaasfinantseerimise algatusi, et edendada kasvu ja arengut Västra Götalandi. Algatuse eesmärk on edendada ettevõtlikkust rahvusvahelise potentsiaaliga.

Ettevõtlus on muutunud sõnakõlks, signalisatsiooni vajadust ühiskonnas muuta läbi uute ideede ja organisatsioonid. Sõna tõstab ühenduste hakanud väikefirma -ja mõned meie vilistlased teha - teised tööd muutuste protsesside või uute ettevõtete arendamise suurte ettevõtete ja avaliku poliitika. Saades ettevõtja on ka meeles seadistatud, kas nad suudavad toime tulla muutustega läbi süstemaatilist arusaamist sellest, mis võib töötada või mitte, samuti koostoimeid ettevõtte ja ümbritseva ühiskonna.

Programmi kohta

Ettevõtluse Programmi eesmärk on anda õpilastele teaduslikud ja praktilised teadmised innovatsiooni ja ettevõtlust, samuti oskused omakorda neid teadmisi praktikas. Õppe eesmärgid on seetõttu mille eesmärk on aidata üliõpilane omandada perspektiive, oskusi ja kogemusi vaja võtta ettevõtliku rolli tulevikus seisukohti ja tegevust.

Ettevõtluse programm annab teadmisi ja oskused olulised uute ettevõtete, samuti uuendatakse olemasolevaid ettevõtteid ettevõtluse kaudu. See tähendab, integreerides teadmisi koosmõju teenused, disaini ja erinevaid teadmisi protsesside ettevõtlus, ettevõtluse arendamise ja turustamise. Programm annab individuaalset õppeprotsessi nii, et iga õpilane saab arendada analüütilisi ja peegeldav võimed, seoses ettevõtliku protsesse. Ajal aasta 2 võistkonda ka ei arendab uut äri või projekti.

Application perioode:

Mitte EL / EMP kodaniku: 15. jaanuar EL / EMP kodaniku: 15. aprill

Vaata MSc

Viimati uuendatud apr 2016

Teave kooli kohta

Sweden and the Swedish business world have had a great deal of international success over the past 100 years. A couple of important factors of success include understanding and respect for other cultu ... Loe edasi

Sweden and the Swedish business world have had a great deal of international success over the past 100 years. A couple of important factors of success include understanding and respect for other cultures and human context, which results in the realization that there are no general solutions to local problems. A specific type of leadership and a unique approach to both commercial enterprise and taking responsibility have been developed, both of which have garnered international respect. Research at the School of Business, Economics and Law helps clarify this leadership and approach to taking responsibility, and makes conveyance to students, our leaders of tomorrow, possible. Näita vähem