Teadustööstuse professionaalina suudate ületada lõhet ülikoolide laboratooriumide ja praktikate vahel suurte tööstusharude ettevõtete ja (väikeste) ettevõtlusettevõtete vahel. Te olete koolitatud integreerima teaduse aspekte äri- ja innovatsioonikontekstis, võttes arvesse organisatsioonilisi, sotsiaalseid ja kultuurilisi muutujaid. Praktika ja teooria käivad käsikäes oma Master SBI ja SBI kursustel reaalmaailma äri-ja tehnoloogia juhtumid, mis on otseselt kohaldatavad oma tulevase karjääri.

PROGRAMMI STRUKTUUR
Programmi alguses valivad õpilased eriala: energeetika ja jätkusuutlikkus või elu ja tervis. Õppekava koosneb järgmistest osadest: • kohustuslikud ettevõtlus- ja innovatsioonikursused (18 EÜ); • spetsialiseerumisega seotud teaduse valikainete kursused (12 EÜ); • üks spetsialiseeritud kohustuslik integratsioonikursus (6 EÜ); • teadusprojekti üks kahest variandist ( 24 EÜ) • Uurimisprojekt (36 EÜ) • Kohustusliku uurimismeetodi kursus (6 EÜ) • Valikained (18 EÜ)

Teie tulevane karjäär

Alustamispositsioonide hulka kuuluvad: assistendi teadus- ja arendusprojekti juht, assistendi majandusanalüütik, kõrgtehnoloogilise turundusega praktikant või strateegiline konsultant avalikus või erasektoris. SBI lõpetajate jaoks atraktiivsed ettevõtted hõlmavad riskikapitaliettevõtteid, kes investeerivad uuenduslikesse uutesse kontseptsioonidesse, konsultatsioonifirmad nii valitsustele kui ka ettevõtetele ning energeetika- ja farmaatsiasektorile, kus teadus- ja arendustegevus on otsustava tähtsusega.

KONKREETSED TÄITMISE NÕUDED
Õpilased, kellel on bakalaureusekraad täpsetes teadustes (keemia, füüsika, farmaatsiatooted), kus on vähemalt 24 EC / ettevõtluse / innovatsiooni kursused, matemaatika (9 EÜ), statistika (vähemalt 6 EÜ), arvutioskus (vähemalt 6 EÜ) Loetakse vastuvõtmiseks. Taotlusi hinnatakse individuaalselt. Juhiste puudumisel võib järgida rahvusvaheliste üliõpilaste ettevalmistust SBI-d.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; € 7,500 Non kohaldatav
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi