Magistriõpe teadustöö hobuste (teaduse ja juhtimine)

Üldine

Programmi kirjeldus

Arendada oma teadustöö oskusi osana meeskond uurib peamised väljakutsed põllumajanduses, maakorralduse või hobuslaste tööstusharudes. Lisaks võite osaleda ka õpetanud ainetundides värskendada oma teadmisi ja arusaamist seotud valdkondades oma uuringus ja edasi oma kriitilist ülevaatamist oskusi. Programm on lõpetatud, kui olete saatnud oma väitekiri hindamiseks lõpus aasta ja kaitsta oma uurimistöö Viva voce eksami. Osalise tööajaga on saadaval kahe aasta jooksul Suurbritannia / Euroopa Liidu õpilastele.

Struktuur

Täistööajaga Master of Science poolt teadusuuringute programm on üks aasta uurimisprojekti esitatud väitekirja ning analüüsitakse viva voce.

  • Täistööajaga - minimaalne 12 kuud / maksimaalne 24 kuud
  • Osalise tööajaga - minimaalne 18 kuud / maksimaalne 36 kuud

Praktikum

Research õpilased saavad koolituse kavandamisel teadusuuringutega seotud päringute, kriitiline lugemine, teaduslik kirjutamine, uurimismetoodika, statistika (nt Genstat, SPSS, NVivo), samuti loenguid oskusi. Teadlased aitab sisemist seminaride ja esitada konverentsidel.

Eeliseid õppimise suunas magistriõppe teadustöö on:

  1. On võimalik, et minna üle PhD koos veel kaks aastat õpib RAU
  2. Research andmete on tõenäolisem, et avaldamiseks võrreldes standardse õpetas Magistriõpe väitekirja
  3. On kaks õpetas moodulite uurimismeetodeid tarnitud koostöös University of Gloucestershire
  4. Magistriõpe Research programm on aktiivne tööstuse seoseid põnevaid projekte pakutakse kogu.

Riiki sisenemise nõuded

Standard Minimaalne sisenemise nõue on Autasud kraadi juures ülemise teise taseme või sellele vastav kvalifikatsioon võrreldava rahvusvaheline institutsioon.

Mature kandidaate olulise töökogemus ja madalam akadeemiline kvalifikatsioon võib kaaluda ka sisenemise pärast küsitlust.

Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, Ülikooli aktsepteerib rahvusvahelise inglise keele testi (IELTS) vähemalt skoor 7.0 kõik elemendid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our ... Loe edasi

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our Heritage The Royal Agricultural College (RAC), now the Royal Agricultural University (RAU), is the oldest agricultural college in the English speaking world and has been at the forefront of agricultural education since 1845. Our historic campus in the Cotswold countryside provides a stimulating and unique learning environment. Näita vähem