Magistriõpe teenuse juhtimine ja innovatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Service Leadership ja innovatsiooni

&nbsp

Teenuse juhtimise ja innovatsiooni programmi eesmärk on anda üliõpilastele võimalus muuta oma pakkuvad organisatsioonid. Kättetoimetamine ei ole enam alagrupis tootmine, vaid see on oluline roll teenustele orienteeritud ühiskonnas 21. sajandil. Innovatsioon ei ole enam valik, vaid nõue, jätkusuutlik ja edukas äri.

&nbsp

Programmi ülevaade

&nbsp

RIT 's MS kraadi teenistuse juhtimine ja innovatsioon on tipptasemel programmi eesmärk on anda lõpetajale võime muuta oma organisatsiooni teenust. Service täna on täiesti uus mõtlemine, mis uurib ja toodab muutus kogu kogu organisatsiooni keskkonda ja majandust.
Globaalne teenus keskkond paneb tohutu vastutuse juhtimine: juhid kõikidel tasanditel organisatsioon peab olema võimeline:
(1) luues ja innovaatilise uue teenuse ideed, tavade ja poliitika
(2) ehitus-ja kasutades keerukamaid inimkapitali vara targalt,
(3) projekteerimine, vastavusseviimisel ja rakendamisel uus strateegiline fookus,
(4) hoone kogemusi mis toodavad väärtuse tarbija jaoks, ja
(5) toodavad täitmise tulemuste ületamatu kaudu üldise teeninduskvaliteedi juhtimine.


Trendid, mis autot vaja muudatused on järgmised: ühenduvus, informatsioonile juurdepääsu, muud tehnoloogiad, globaliseerumine, uued tuluallikad, klientide katsetamist, koostöövõrgustike, kliendi aktiivsust ja rohkem. Kokku klientidel oodata, et saada väärtus kogu oma teenistuse kogemust.


Master 's kraadi kandidaatide ja vilistlased on märkida järgmised eelised programmiga:

&nbsp

  • Uuenduslikke lähenemisviise õppimisele, sealhulgas sügav dialoog, sisuline uurimine ja maksimeeritud peegeldus aeg
  • Kombineeritud õppe vormis - klassiruumis, online ja segatud
  • Uus teenus filosoofia ja ideaalid
  • Kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud õppejõud
  • Võimas ülemaailmne võrgustik vilistlased

&nbsp

&nbsp

Proovi Kursused

Läbimurre Thinking: loovuse ja innovatsiooni

Õpime lahendada probleeme, luua põhjalik otsuseid ja pidevalt muuta meie organisatsioonid on alati olnud funktsiooni juhtimist. Täna 's nopeatempoisessa globaalses ärikeskkonnas eeldab, et me kasutada võrdselt kasulik, agressiivne ja selgelt uusi protsesse muuta. Selle käigus uuritakse ülemaailmne nähtus ja tugineb õppija uusi meetodeid, et saavutada juhtpositsioon vanus change-läbimurre mõtlemine, loovus ning innovatsioon. Õppija saab vilunud tõelise väärtuse innovatsiooni teadmistel / teenuse majandust.

&nbsp

Elements of Service Management: Systems lähenemine

Üldsüsteemi raames kasutatakse selleks, et uurida peamisi komponente teenuste haldamise kasutades erinevaid sektoreid, tervishoid, pangandus, kindlustus, kinnisvara ja hotellindus-turism. Käigus uuritakse vastasmõju, vastastikuses sõltuvuses ja interaktiivsust teenuse systems-õppida koostoimelisi mõjusid praeguse muutlik turgudel. Peale selle organisatsiooni tähelepanu üle, muidugi algab protsess uurides õppimise organisatsioon professionaalset ja isiklikku tähelepanu. Lõpuks muidugi annab teadmisi ja praktilisi rakendusi arenev e-kaubanduse keskkonda ja lahja teenuse põhimõtteid.

&nbsp

Advanced Projektijuhtimine

Loomulikult hõlmab arenenud projektijuhtimise teemadel rakendamiseks vajalikud ja tipptasemel projektijuhtimisega. Tegeleb keerates põhimõtted ja teooria projektijuhtimise praktikas. Käsitleb häid tavasid projektijuhtimise maailmas; projekti portfelli haldamine; projekti asukoht; projekti riskijuhtimine rahvusvaheliste kultuuride ja kultuurilise ebaõnnestumisi, integreeritud projekti meeskondade ja virtuaalse projekti meeskonda. Hõlmab aspekte Project Management Body of Knowledge (PMBOK).

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtutingimused

&nbsp

Et lugeda lubamist MS programme, peavad kandidaadid vastama järgmistele nõuetele:

&nbsp

  • Hoidke bakalaureusekraad (või samaväärne 4 aastase tase) alates akrediteeritud asutus,
  • Esitama ametliku ärakirja (inglise keeles) kõik varem bakalaureuse-ja magistriõppe kursuse töö,
  • Esitama kahe professionaalse soovitusi,
  • On bakalaureuse GPA 3,0 (st 4,0 vastavalt Horvaatia klassi skaala) või rohkem, või tõendeid erialast tulemuslikkust,
  • Täitke lõpetaja rakendus.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

RIT / ACMT on ainuke kolledž vahetus piirkonnas, mis on estabalished koostöös Ameerika ülikooli. See 's ka ainus õppeasutus Horvaatias andmise kaks diplomit: American kraadi Rochester Institute of Te ... Loe edasi

RIT / ACMT on ainuke kolledž vahetus piirkonnas, mis on estabalished koostöös Ameerika ülikooli. See 's ka ainus õppeasutus Horvaatias andmise kaks diplomit: American kraadi Rochester Institute of Technology ja Horvaatia kraadi American College of keskkonnakorralduse ja-tehnoloogia. Läbi partnerluse asutati aastal 1995, RIT / ACMT pakub oma õpilastele dually akrediteeritud diplomid. Täna jääb ainult erakooli andmist nii Ameerika kraadi (akrediteeritud New York Lähis riikide liit Kolledžid ja koolid) ja Horvaatia kraadi (täielikult akrediteeritud ja vastavuses Bologna protsess). RIT / ACMT üliõpilasi üle kogu Horvaatia ja kogu maailmas.Praegu 30 protsenti meie üliõpilaskonna on rahvusvaheline õpilaste sellistes riikides nagu Austraalia, Austria, Bosnia ja Hertsegoviina, Kanada, Hiina, Saksamaa, Makedoonia, Montenegro, Norra, Peruu, Venemaa, Serbia, Sloveenia, Lõuna-Aafrika Vabariik, Lõuna-Korea, Šveits , Türgi ja Ameerika Ühendriikidega. Igal aastal rohkem kui 70 üliõpilast RIT 's peamine ülikooli uuringus ACMT. Kaks põnevat asukohad &nbsp RIT / ACMT pakub kaks põnevat kohtades, kus võite teenida oma kraad. Te võite valida Dubrovnik, kauni ranniku linn asub Aadria mere või Zagreb, pealinna ja kesklinnas äri Horvaatias. &nbsp&nbsp Nägemus &nbsp RIT / ACMT kajastatakse juhtiva rahvusvahelise karjääri orienteeritud ülikoolis Horvaatias.&nbsp&nbsp Missioon &nbsp RIT / ACMT aru oma nägemuse järgi: &nbsp pakkudes dünaamiline õpikeskkond, kus õpilastel ühendada nii teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi. hoone positiivseid suhteid kohalike ja piirkondlike kogukondade ja meie rahvusvaheliste äripartneritega. edendada tihedaid suhteid piirkondlike omavalitsuste ja akadeemiliste institutsioonide ideede ja tavasid. säilitades kontakti meie lõpetajate ja luua ärisuhteid neid. et meie teenused kättesaadavad ärijuhte, kes otsivad erialast nõu, et arendada nende organisatsioonide ja koolitus oma töötajatele. tihedat koostööd RIT edendada liikuvust üliõpilaste ja õppejõud, et maksimeerida kasu USA programme ja ressursse. &nbsp Näita vähem