Magistriõpe tegevuse juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Operations Management

&nbsp

Tegutsevad ametnikud homme MA Operations Management täna. Programm keskendub juhtimise tegelik ressursid ja tegevused, mis toodavad või tarnivad kaupu ja teenuseid äri. Operatsioonide juhid jälgivad inimesed, materjalide, seadmete ja infoallikate et ettevõte vajab toota ja tarnida oma kaupu ja teenuseid. Paljud kõige lugupeetud andmed toimivate protsesside ja tegevuse ülemaailmne äri on kavandatud operatsioonide juhid.


Kursused

Magister 's programmi Operations Management pakutakse nii ülikoolilinnakus ja online. Aste nõuab 30 tundi kursuste (10 kursust). Täistööajaga,-ülikooli üliõpilastele suudaks programmi kolm semestrit (sügis / kevad / suvi).Üliõpilased, kes soovivad jätkata seda Õppekava osalise tööajaga jätkates tööd saab valida kahe aasta ja kolme aasta graafikud lõpetamist kraadi online.


Eeldused

Vähemalt ühe semestri kivi samaväärne MATEMAATIKA 121 või kõrgem.

&nbsp

Ootame taotlusi kõikidelt bakalaureuse peamised äriühingud ja kõik töökogemus tasemel. Otsime tunnistama mitmekesine rühm õpilasi unikaalse tausta, kogemusi ja eesmärke. Nagu näiteks, ei ole konkreetse klassi eeldused Manderson programmid. Meie eeldused on vähe, kuid meie ootused on palju, sealhulgas pühendumist tipptasemel, range jätkamise eesmärke, uuenduslik mõtteviis ja tahet olla esirinnas mida praeguse ja asjakohane kaasaegne ettevõte.


Töökogemus

Kogemused on oluline dünaamika Manderson on õpikeskkonna.Tavaliselt rohkem kui 60% iga sisenemis-klassis on märkimisväärne varasem töökogemus. Programm on ka nišš rühma umbes 40% kõrge saavutada õpilaste vähe või üldse mitte eelnev töökogemus. Pole tähtis, oma eelneva töökogemuse, Manderson annab teile kogemusi tulevikuks.


Taotlus

Online taotlemine.


Statement of Purpose / kavatsuste Essee

Sul on võimalus elektrooniliselt esitada oma essee pärast lõpetamist oma online-avaldus. See on kõige tõhusam vahend esitada oma essee. Avaldused eesmärk keerata digitaalselt tuleb esitada koolilõpetaja taotlus keskus.


Official GMAT või GRE hinded

Manderson programmid heaks kiita kas Graduate Management Sissepääs Test (GMAT) või Graduate Record läbivaatamine (GRE).Taotlejad peaksid kas eksam ja taotleda, et hinded esitatakse elektrooniliselt University of Alabama, mida võib teha kohe pärast lõpetamist eksam. Võtame ainult ametlik skoor aruanded ETS või Pearson VUE, mis on vähem kui viis aastat vana. Ametlik hinded peavad laekuma enne kui saame hinnata oma taotluse.


Ametlik Undergraduate ärakirju

Graduate School büroo nõuab kahe ametliku ärakirja iga bakalaureuse institutsioon, et olete osalenud. Isegi kui sa olid / on UA ​​bakalaureuse, sa ikka peavad esitama kaks ametlikku ärakirju enne oma faili saab vaadata. Registripidaja peaks kirjutama kogu pitsat tagaküljel iga ärakirja ümbrikus.


Tasud

Tasu $ 250,00 mis määratakse iga koolilõpetaja muidugi võtta. Ärikool tehnoloogia tasu hinnatakse kursiga $ 11 per krediidi tund.Muud tasud (parkimine, üliõpilane tervishoiuteenuste, eluaseme, jne) ei kuulu selle hinnangu.

Õpilane Enterprise Consulting kontsentratsioon on kohustatud registreerima klassi pakutakse vahepealne perspektiivis (kolmenädalast vahel kevadsemestril ja suve internatuuri).


Täistööajaga registreerumise kraadiõppurid on 9-15 tundi regulaarne semester. Ülekoormuse eest hinnatakse iga krediidi tund üle täistööajaga õppemaksu ajakava.Stipendiumid

Kõik vastuvõtu kandidaadid peetakse automaatselt kõigile kättesaadavaks auhinnad, mille sõlmimise otsuste aluseks väärib iga taotluse. Ei lisalehtedel või taotlused on kohustuslikud.Õpilased, kelle taotlused on laekunud algul lubamise taotluse tähtajaks 5. jaanuar või hiljemalt 15. veebruar prioriteet vastuvõtu tähtaega, on suurim võimalus saada finantsabi kaudu Manderson programm. Manderson järjekindlalt auhinnad vähemalt 50 protsenti meie õpilased teatud tüüpi stipendiumi, assistentuuri või osadust.

Viimati uuendatud okt 2012

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Manderson Graduate School of Business pakub meie õpilased konkurentsieelise konkurentsiga turul. Rohkem kui kunagi varem, spetsialistide vt praktiline põhinev Kraadiõppe eeltingimuseks paremad karjäär ... Loe edasi

Manderson Graduate School of Business pakub meie õpilased konkurentsieelise konkurentsiga turul. Rohkem kui kunagi varem, spetsialistide vt praktiline põhinev Kraadiõppe eeltingimuseks paremad karjäärivõimalused ning konkurentsieelist. Kuna meie Graduate School jätkuvalt paista riiklikul tasandil, oleme meelitada parimaid ja targemaid õpilasi. See on win-win olukord Manderson ja meie õpilastele. Näita vähem