Magistriõpe teooria ja kunstiajaloo ja kultuuri juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Theory and History of Art ja kultuurikorralduse on kavandatud selleks, et koolitada professionaalsemaks iseloomu ja teaduse teooria ja ajalugu Kunsti ja Kultuuri juhtimine lõpetajate ja lõpetanute Humanitaarteaduste orienteeritud kultuuri juhtimine.

Selgitus pealkiri

Magistriõpe on kavandatud selleks, et pakkuda koolitust ja teadus professionaalsemaks märk teooria ja kunstiajaloos ja Cultural Management lõpetajate ja lõpetanute Humanitaarteaduste orienteeritud kultuuri juhtimine.

See magistrikraad on kohandamine õpinguid doktorantuuris avatud etapid: multikultuurne kunsti ja muusikat, kelle viimane väljaanne toimus õppeaasta 2008-2009, ja pakuti kraadi nime all Master of Advanced Studies teooria ja ajalugu kunsti ja muusikat ja kultuurikorralduse 2009-2010 õppeaastal.

 • Pealkirjas on akadeemilise orientatsiooni täiendada moodustamise bakalaureuse kraadi ja praegune Bachelor lõpe omandada täiendavaid oskusi üldise sisu määral seotud küsimusi töövaldkondi kunsti valdkondades, mis on seotud arhitektuur, urbanism, kujutav kunst, muusika, film ajaloo ja kujutav kunst, museoloogia ning kultuuripärandi juhtimine.
 • Aste koosneb teoreetilise teekonna suunatud teadusuuringute teooria ja kunstiajaloo ja teise marsruudi juhtiv spetsialiseerumine kultuuri juhtimine. Luues nii marsruutidel kahel viisil, üks on tagatud profesionalizante pool ja teine ​​võimaldab nende ülevõtmine teadustegevust.
 • Professionaalsemaks huvi on suunatud spetsialiseeritud teooria ja ajalugu kunst, mis vastab kasvav nõudlus kultuurivahenduse kunsti vaatenurgast avalikkusega suhtlemisel, kunstituru, kultuuri kui live show koolitus ja läbiviimise näitused kohalikul, piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel. Sellest vaatenurgast pealkiri on suunatud koolituse tehnikud kultuuriprojekte meisterlikkust multimeedia vahendeid, kultuurivahenduse, projektijuhtimise ja teadmisi teooria ja kunsti ajalugu.
 • Teaduslik intress põhineb erinevate valdkondade endi read alus- ja rakendusuuringute kunsti ja oma kaasaegse tõlgendamise distsipliini töö täna. See on reguleeritud koolitust, mis tagab vajaliku teadusuuringute järjepidevus kunstiajaloo uurimisgrupp doktoriõppes kunstiajaloo linnaosa enne loomist Bachelor in History of Art History.
 • Mõlemad ettepanekud nõlvadel sotsiaalse ja ametialase nõudmisi on õigustatud distsipliini kunstiajalugu, mis on kasvanud Hispaanias ja valdkonnas Kanaari saared arengu järel pädevuse raames liigendatud põhiseadusega, Hispaania ajaloopärandi seaduse ja protsessi ülekandeid autonoomsete. Nõudlus spetsialistide distsipliini kunstiajalugu on suurenenud seoses teadustöö, teaduse kommunikatsiooni ja levitamine ajaloo- ja kultuuripärandit.
 • Mõlemad suunad põhjendamisel pealkirja ametialase perspektiivi ja teadus on tagatud teoreetilise ja praktilise õpetamise sisu programmeeritud, ja eriti kavaga väliste tavade ja Final Master on seotud nende töö, mille lisada tõendid dokumendid mille töötlemine on lõpetatud peamiste avaliku ja mõned erakeskustele Kanaari saared. Märkus kirjutatud toetuseks Tea-Tenerife Space ülalpeetava kunsti Cabildo Saare de Tenerife CAAM Kesk-Atlandi moodsa kunsti all Cabildo Saare de Gran Canaria ja Centro de Arte La Regenta Las Palmas, sõltub asetäitja Kultuuriministeerium ja Sport Kanaari saared, institutsionaalne toetus kultuuriministri asetäitja Kanaari saared või avaldub Artemisa Ediciones.

Profiil sisenemise ja väljumise

Ideaalne üliõpilane konto

Sissetulekute profiili MA Theory and History of Art ja kultuurikorralduse eelistatavalt suunatud lõpetajate / lõpetajate kunsti ajalugu, muusika, filosoofia, filoloogia ja Fine Arts. pakkuda ka muid lõpetajate seotud valdkondades, nagu sotsiaalteaduslike lõpetajate või kõrghariduse ajakirjanduse, hariduse, majanduse ja infoteaduste. Ka seotud kraadi nagu arhitektuuri.

Järelikult tulu profiilid:

1. Lõpetajate või kõrghariduse kunstiajaloo, humanitaar-, Fine Arts, Arhitektuur, konservatooriumi lõpetanud kraadi, bakalaureuse või kraad ja teadusmuuseum of Music and Music Education. Lõpetajad Dramatic Art. Samuti bakalaureuse programmid, mis on seotud hariduse ja side.

2.. Valmib välisülikoolides kraadi, mida peetakse samaväärsed mainitud eelmises punktis.

3.. Future lõpetajate samaväärne mis tahes kraadi nimetatud koolituse.

Õpilased ELi või muu kõrgharidusruumi riikides kui ka mujal, peab samaväärset kvalifikatsiooni märgitud, homologeeritud või homologable, mis vastavad kehtivatele õigusaktidele selles osas ULL.

Professional spetsialiseerumine kunstiajaloos ja Cultural Management nõuab õpilasi tuttav kunsti täna ja selle hindamise debatt museoloogia on museoloogia ja kultuurilise vahendustegevuse.

Ka see nõuab meisterlikkust oskusi kollektiivse töö, väljendusoskus ning suulise ja kirjaliku, samuti käitlemiseks vähemalt algtasemel mõnes Euroopa keeles vähemalt inglise keeles. Samuti on täiendav tagatis õpilaste huvi kellel varasem kogemus kohapeal mõned tegevused planeeritud praktilise mõisted.

Eelkõige pealkiri on suunatud neile huvitatud:

 • Crafts kaitse, väärtustamine ja animatsiooni kultuuri, kultuuri- kohalike omavalitsuste, era- ja assotsiatiivne kultuurisektoris, hooldus, projekti-museographer, disaini ja järelevalve trükiste (brošüürid, toimikud vajutage, õppevahendid, kataloogid).
 • Kontseptsiooni loenguid, kavandamise ja rakendamise õppetegevust ja dokumendid, vahenduse, kontseptsiooni kultuuriüritusi, teemastatud ekskursioonid. Tootmise tööd, inventari ja ennetava kaitse.
 • Jobs avaliku või erasektori asutustesse, nagu muuseumid, öko-muuseumid, kultuurikeskused, teaduse ja tehnika, kultuuri-, kultuuri- ja aadressid territoriaalse pärandi institutsioonide.

Graduate profiili

Lõpetajad, kes on valinud uurimismeetodeid Research teooria ja kunstiajaloo võimalus on koolitatud kirjutama kunstiajalugu, ja eriti levitamine kunsti analüüsides teksti eri voolude katsed kirjalikult, transfeer kirjastus tooteid ja lõpuks ringhääling.

Need, kes on valinud professionaalsemaks võimalus Cultural Management spetsialiseerunud ülesannete valdkonnas kureerimistegevust, kunstikriitika ja kultuuri juhtimise oma vaheldusrikas nõudlus ekspertide dokumentaalfilm, inventeeriti ja kataloogimine, diagnostika kogud, hinnanguid, tehniliste aruannete jne

Eesmärgid

 • Teadmised ja arusaamine, et luua alus või võimalus originaalsuse arendamise ja / või ideede rakendamisel, sageli teadus kontekstis.
 • Et õpilased saavad rakendada oma teadmisi ja nende võimet lahendada probleeme uue või võõras keskkonnas laiemasse (või multidistsiplinaarse) kontekstides seotud nende eriala.
 • Et õpilased saavad integreerida teadmisi ja hakkama keerukus ning sõnastada otsused põhinevad teabel, mis oli puudulik või piiratud, hõlmab mõtteid sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi, mis on seotud kohaldamise oma teadmisi ja hinnanguid.
 • Õpilased saavad suhelda oma järeldused (teadmised ja loogiline skeem) spetsialistidele ja mitte-spetsialistid selge ja üheselt mõistetavalt.
 • Õpilased peavad olema õpioskused, mis võimaldavad neil jätkata õpinguid nii, et suuremas osas füüsilisest isikust suunatud või autonoomse.
 • Maht kogumise ja valiku dokumentaalfilm allikad erinevaid (käsikirju, ikonograafia, intervjuud, valdkonnas uuring) asjakohane küsimus juhtimise või teadustööl.
 • Kohandamise kasutada erinevaid keskused (failid, saite säilitamine raamatute ja dokumentidega, muuseumid, filmiarhiividele, kultuuri-).
 • Valmistage konkreetse analüüsi meetodit kohandatud kunst (võrdleva statistilise kontseptuaalse ikonograafiliste).
 • Sünteesivõimet, meisterlikkust protsessid kirjalikult ja mõtestamine distsipliin kunstiajalugu ettevalmistamisele kaasa aidates tehniliste toodete ja ettevalmistamine kultuuri ja teaduse.
 • Projekti elluviimiseks teatud perioodil kui järjestikune kava.

Pädevused

võtmepädevused

 • CTR1 - Teadmised ja taotluse valdkonnas Art Theory and History metoodiliste innovatsiooni süsteeme püsiva kohustust uuendada.
 • CTR2 - Domain arvuti ressursse juhtimine ja teadustöö kunsti ajalugu: tekstitöötluse redigeerimiseks töö sünteesi ja laadi uurimistöö: tabelid, andmebaasid, pilditöötlus.
 • CTR3 - Võime töötada välja kõikehõlmav toimik sünteesi kaasas valik toetavad näited, mida saab hinnata eelnevaid kogemusi juhtimise ja teadustöö ülesandeid.
 • CTR4 - arendamine personaalset uuringu objektiks tõlgendav perspektiivi, teema- ja kronoloogiline analüüs kunsti ajalugu eesmärgil kultuurikorralduse ja teadustöö. lõpuks kaaluda väärtused põhiõigusi ja meeste ja naiste suhtes võrdse võimaluse ja üldise kättesaadavuse puuetega inimestele ja väärtused kultuuri rahu ja demokraatlikke väärtusi.

Erioskused

 • CE1 - Tea viimase aja suuremaid muutusi teadus kunsti.
 • CE2 - Analüüsida ja sünteesida dokumente, pilte, töötab; tähtsustada teabe ja dokumentatsiooni osana protsessi ümbersõnastamine kohandatud.
 • CE3 - Tea eetrisse kanaleid, ajakirjad ja elektroonilist meediat levitada kunsti ja tea koostada dokumentatsioon, mis paljastavad oma kriitilise ja analüütilise aspektidele, kultuurikorralduse ja uurimismeetodeid teoorias ja kunstiajaloo .
 • EÜ 4 - Tea suurte liigeste kunstiajaloo ja suutma luua suhet tõstatatud küsimused kunsti ja teaduse ülesanded ja kultuuri juhtimine.
 • CE5 - Tea teooria ja metoodika kunstiajaloo ja teoreetiline tõlgendus rakendada analüüsi kunstiteosed, mille võimet arendada esialgsed väited tööriistu.
 • CE6 - teadma, kuidas sünteesida, kokku teadmisi, oskusteavet toimik intervjuu autor või kunstnik, võrdub tõlgendav või uurimistöö juhtimise eesmärgil.
 • EÜ 7 - teada, kuidas luua peegeldus kunstnik tööd ja liikuvast teoreetiline teadus.
 • EC8 - suutma analüüsida ikonograafia ja plasttoodete struktuuri kunstiteoste ja teadmised neid õigesse ajaloolises kontekstis, juhendiks õpilaste iseseisvat tööd vastu juhtimist ja uurimismeetodeid.
 • EÜ9 - Mastering disaini ja loomine professionaalne töömeetodeid kunstiajaloo kultuurielu juhtimise ja uurimismeetodeid: inventariseerimislehe, kaartkataloogi, dokumentaal toimiku hindamise aruande hinnangu.
 • CE10 - ei saa määratleda oma projekte.
 • CE11 - Kogemus tõlgendamisel loominguline ressursse palju kunsti meedia (maal, skulptuur, massimeedia, video, uute tehnoloogiate ...) ning suutma toime tulla oma peamised parameetrid, et selle edastamiseks läbi isikliku väljendus.
 • CE12 - korraldada paigaldada, anna ettekande ettepaneku spekulatiivne mõõde kultuurikorralduse ja uurimisprojekti metoodikate teooria ja kunstiajaloo.
 • CE13 - Program kultuuriprojekte ja arendada selle sisu kontekstis, mille eesmärgiks on kultuuri- juhtimist.
 • CE14 - teadma selgelt kirjalikult uurimistöö aruanne, domineerivad mitmekesise kultuurilise rakendused kirjutatud informatiivne, tehnilistel või kunstilistel laadi seoses keele õpe.
 • CE15 - teadma, kuidas kasutada andmebaase, veebilehtede, raamatukogude, arhiivide ja teiste infoallikate uuringu läbiviimiseks ja teavad, kuidas seadistada tulemusi toodetud puudulik või piiratud teavet.
 • CE16 - Õpi suuliselt esitada teatis avaliku ja tean kavandades visuaalne dokument toetust, pilt, video ... patenteeritud sisu difusiooni kultuuri juhtimine ja kommunikatsioon sisu uurimismeetodeid teooria ja kunstiajaloo.
 • CE17 - Domineerivad elektrooniliste vahendite alusel koostamise ja tune mälu, mis koosneb projekti tulemusi kultuurikorralduse või kavandatava uurimismeetodeid teoorias ja kunstiajaloo.

Arendus- ja juhendamine

Igal aastal juhend, milles on üksikasjalikult teavet teaduskonna raamatukogus (klassiruumid õpetamine, Arvuti Toad, Osakonnad Ülikool ...), Master õppekava (struktuur, kohustuslikud õppeained Valikained, sisaldavad materjalid töötatakse põhi, magistritöö, tunnustamine krediiti ...), akadeemilise määrused (kodukorra doktor komisjoni ja konkreetse komisjonitasu, väited, muudab Group, rajatiste kasutamisest ...) haridusasutuse muidugi (Ajakava, läbivaatamine kalender, Gruppide ...) ja üksikasjalik õppeprogrammid kõik teemad.

Käesolev juhend ja kõik määrused ja sellega seotud dokumentide (sh haridus- juhendid subjektide) on saadaval ka veebilehel ULL, veebilehel teaduskonna geograafia ja ajalugu ja ka veebilehel osakonna kunstiajalugu.

Laguna ülikooli seas oma teenuseid ühe pühendatud teavet ja juhiseid (SiC) oma õpilaste, mis on kaks spetsialiseeritud nõustamine, haridus- ja muude juriidiliste, samuti üksuse.

Üksus:

 • Akadeemilise ja administratiivse teave: juurdepääsuteed ülikooli miinimumnõuded ja juurdepääsu märgib, registreerimise kord, õppekava, transfeer akadeemilise rekord, samaaegselt uuringud, reeglid püsivus.
 • Ülevaade organisatsiooni Ülikooli keskusi, teenuste, juhtimise ja osalemise.
 • Teave stipendiumid, auhinnad, võistlused, erinevate tegevuste (kursused, konverentsid, kultuuritegevus).
 • Teave suve kursustel hispaania ülikoolid.
 • Teenus on taust ülikooli dokumentatsiooni tutvumiseks: kolledži juhendid, juhendid doktor ja kolmas tsükkel, juhend kursused ja stipendiumid välismaal, teabe toimikute ministeeriumi riigiasutustele avaliku töö, toetused, subsiidiumid jne ., ülikooli ja professionaalne kolledžid ajakirju.

Õppejõud Master on kättesaadavad üliõpilastele õpetamise tundi asutatud ja on kättesaadav veebilehel. See leht, lisaks ametlik veebisait ULL, on peamine teabeallikas õpilastele, nii enne õpinguid olema põhjalikud teadmised protsessi ja vastuvõtmise ajal oma akadeemilise etapp.

Teiselt poolt, haldus- ja teenindava personali osakonnale pandud vastutab kapten samuti kinnitatud teaduskonna geograafia ja ajalugu personal otseselt toetada selle ülesande. Õpilased on ka toetust Akadeemilise direktor Master, samuti teiste õpilastega, kes on saanud oma kraadi eelmisel kursused.

Tugisüsteemid on:

 • Tere protsessi ja tervitame üliõpilastele: toimub enne Moodul I teoreetilise õpetuse nädalas. Teave kogutakse umbes erilisi raskusi õpilane ja koostöö mehhanismid, millega tagataks korrapärase järelevalve teostamist vajavaid õpilased.
 • Tutor ülesande tavasid: Enne tegevuse alustamist moodulite II ja III taotlemise protsess Plaza toimub sooritada välise tegevuse ja töökava iga õpilase koostöös luuakse peaga üksuse kaasautor.
 • Määramine juhendajad magistritöö: Asutatud tööplaani õpilased, akadeemilise komitee määrame eest vastutava isiku juhtimise et töö master tuleb läbi iga õpilane ja õpetajate vahel, kes õpetavad aste juhendaja.

välise tegevuse

Selle garantii spetsialiseerumise ja oskuste omandamist ja menetlused, mille eesmärk on tööhõive õpilast, programmi väliste tavade pädev ja mitmekesine nimekiri asutuste, organisatsioonide ja ettevõtete autonoomse. Nad on olemas, arhiivid ja dokumendid, kunstikogude, muuseumid, kunsti keskuste, sihtasutused, institutsioonide tootmise, juhtimise ja levitamine fotograafia, muusika ja kino. Kõigis neis üksuste puhul on suutnud võimalust sealhulgas mitmed kohad kahe marsruudid professionaalne parandamiseks ja teadustöö, kas tootmise osakondades ja ajutisi näitusi ja kuraatorite osakonnad ja dokumentatsiooni.

Magistritöö

Magistritöö koosneb üksikute töö peaks olema teoreetiline ja / või praktiline ja olla avaldamata ja originaalne, et tutvustada teda teadmiste ja oskuste kapten. Magistritöö juhib juhendaja (eestkostja või rohkem) ja siis kaitses kohtus hindaja koosneb õpetavate õpetajate kraadi.

Lõplik kapten töö, et üks nädal tuleb esitada enne nende kaitse on dokumendi, mis võivad tekkida kahte tüüpi sisu:

 1. Tulemused juhtumiuuringu, mis koosneb mälu, toimiku, juhtumiuuring, või vastava kutsetegevuse saadud kvalifikatsiooni sätestatud sertifitseerimise kaudu välise tegevuse ja juhendas töö tulemusi.
 2. Mälu või teadus Masters: See on töö vormis kaasatud kavandatava uuringu teema, et kas on uuendatud panuse või ettepaneku edasisteks uuringuteks, esindab sõlmimise mõistete ja protsesside omandatud tiitrimise uuringud. On iseloomulik struktuuri selle teostuse tööd: sissejuhatus - ettepanek uuringu faasid - - nüüdisaegse kirjanduses.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Loe edasi

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Näita vähem
Tenerife Santa Cruz